Wtorek, 30 maja 2023 r.

Kulisy meczu: Wisła - Zagłębie

"Czy wygrywasz, czy nie..." to ważna kibicowska przyśpiewka, która znana jest kibicom krakowskiej Wisły. Znana z racji ich wierności, bo nawet gdy jest źle, to właśnie cechuje i odróżnia fanów spod znaku "Białej Gwiazdy" od kibiców innych drużyn!

W niedzielę nasi piłkarze solidnie nas zawiedli, przegrywając z Zagłębiem Sosnowiec, ale główny cel, który mają postawiony, wciąż jest do zrealizowania! I mocno liczymy, że to ostatnie niepowodzenie wyzwoli w nich dodatkową sportową złość na finisz sezonu! Zapraszamy Was do obejrzenia przygotowanych przez nasz klub kulis ze smutnej dla nas potyczki z Zagłębiem.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


13    Komentarze:

GrzegorzS
może to wreszcie ruszy zawodników
bo oni wreszcie sami odczuli skutki swojej głupoty, bo inaczej tego nazwać nie można.

24            -20
~~~Cooler
Nie będzie żadnego awansu
Piszę to teraz przed barażami.Na Wisłę wystarczy zaangażowanie i krótkie krycie.Wisla wtedy głupiej,nie wie jak ma grać.Traci wtedy wszystkie swoje atuty.Tak było z Ruchem, Puszczą i ostatnio z Zagłębiem .Tak samo będzie w barażach bo przeciwnicy mają ogarniętych trenerów a Wisłę trenuje taktyczny amator .

81            -16
~~~Kiki
Szczerze?
Ja już tylko czekam na kulisy rozstania z legendą Sobolewskim, legendą Błaszczykowskim i legendą Królewskim.

37            -51
~~~jazz
a ja tam czekam na to...
... aż wszyscy krytykanci, którzy wyłażą z nor tylko wtedy gdy Wisła przegrywa podkulą ogonki po naszym awansie, w który ja na przykład mocno wierzę, bo jestem z tą drużyną i tym klubem nie tylko jak mu idzie, ale też, gdy nie idzie. Na dobre i na złe! Zawsze!

59            -25
~~~Marck
Dajmy już spokój
Żadnego awansu nie będzie. Dla nas barażem był już mecz z zagłębiem. Jak to wyglądało wszyscy widzieli. Dlaczego to już wszyscy dokładnie opisali i szkoda szczepić języka.

49            -18
~~~Pawel
Sezon
Tak się kończy to że masz pieniądze na kadrę 40 osobową a nie zatrudniasz trenera tylko kolegę z boiska Radosława

44            -13
~~~ted
Zmowa
Jeżdzę na mecze Wisełki z okolic Dukli i to słyszałem w czasie przerwy po 1 połowie meczu z zagłębiem to mi łysina dymiła,Słyszałem że część piłkarzy [bojkotuje] i nie chce awansu bo wylecą z klubu ,po prostu ich umiejętności są zbyt niskie na ekstralige.Pozdrawiam kibiców WISEŁKI.

31            -11
~~~Alfer_77
~~~Marck
Napisałeś w samo sedno. Baraże to już były - trafiliśmy na Sosnowiec u siebie i Łęczną na wyjeździe - niestety za wysokie progi. Mecz w Łęcznej nie ma znaczenia. Do dziś nie wiem co wydarzyło się w niedziele czy o Zaklady bukmacherskie czy o pieniądze i kontrakty dla piłkarzy ale wiem jedno - my kibice zostaliśmy oszukani niestety po raz kolejny. Zagłębie było tak słabe, że nie z nim przegraliśmy a z czymś innym. Ktoś się powinien tym zająć bo od początku meczu nie wyglądaliśmy jak ktoś kto dostał na tacy awans i gryzie trawę. Powiem więcej - tak beznadziejnej Wisły bez walki i zaangażowania w tej rundzie nie widziałem. Mecz zawsze można przegrać ale my go odpuściliśmy i ktoś za to powinien zapłacić głową. W tej sytuacji absolutnie nie zasługujemy na awans. W sumie po ostatnich latach powinnismy być już przyzwyczajeni to naszego frajerstwa. Żenada.

44            -6
~~~Żwirek i Muchomorek
Ludzie z czym?
Ludzie z czym (lub inaczej)do extraklapy przykład 1.Młyński kopie się po czole,przykład 2).Łasicki ogrywamy jak trampkarz!,przykład 3).Żyro ten gość był w ogóle na meczu?,w bramce "ręcznik"tfu p

26            -5
~~~Kibic20
@Jazz
W zupełności zgadzam się z tobą. Przecież kochamy nasz klub,kibicujemy,to powinniśmy wspierać też w cięższych czasach.Musimy wierzyć w ten awans.Przecież szansa jeszcze jest.Ja osobiście też wierzę, dopóki piłka w grze i tej wiary nikt mi nie odbierze.

14            -9
Iron Maiden
To nie zespół
Wyraźnie widać, że to zlepek najemników. Każdy sobie rzepkę skrobie. W szatni stoją oddaleni od siebie, zero kolektywu. Oni nawet nie rozumieją co kibice do nich krzyczą. To jest parodia, a nie drużyna. Rozleci się to wszystko, bo musi :-(

19            -4
~~~Marck
Do Alfer_77
Zgoda. Też mnie zastanowił temat zakładów. Czyżby piłkarski poker, a może jednak indolencja i niemoc.

11            -4
~~~Luk
do Iron Maiden
"brak drużyny" widziałeś też w wygranych meczach? nie było wspólnej radości w szatni? ja na wiosnę akurat wielokrotnie widziałem, że mamy drużynę. Zobacz sobie ostatni nasz mecz z Termaliką jak Fernandez przed meczem mobilizował wszystkich na środku boisku. W niedzielę coś zawiodło i od razu mamy pisanie o ustawce, braku drużyny, najemnikach itp. W sporcie tak po prostu bywa, że czasami ciężko wytłumaczyć co się wydarzyło. Kibice Ruchu mieli drużynę w sobotę? przecież oni w tym mecz z GKS nie istnieli i mogli przegrywać 3:0 do przerwy, a przecież to był dla nich równie ważny mecz. ŁKS przegrał z Sandecją, z tym samym Zagłębiem przegrał ostatnio Ruch, ŁKS, a wcześniej Termalika. Ok, na wyjeździe, ale Zagłębie było w tych meczach zdecydowanie lepsze. Oglądałeś? To, że daliśmy ciała i przegraliśmy to nie oznacza, że od razu trzeba dorabiać różne teorie. Jako kibice mamy mentalność popadania w skrajności. Jeszcze gra się nie zakończyła, przyjdzie czas na rozliczenie i wyciągnięcie wniosków - oby w lepszych humorach.

9            -3