Środa, 31 maja 2023 r.

Dawid Szot piłkarzem maja

W miesiącu maju piłkarze krakowskiej Wisły rozegrali cztery spotkania. Dwa z nich wygrali, ale też niestety dwa przegrali. Tradycyjnie po każdym meczu wystawialiście wiślakom oceny i najlepsze otrzymywał Dawid Szot. Jego średnia w maju to 6.66 punktów i wyprzedził on kolejnych w tym zestawieniu - Bartosza Jarocha oraz Mikiego Villara.

Wygrana w tym rankingu Dawida Szota to zapewne dla wielu nieoczywisty wynik, ale też w spotkaniach, w których wystąpił, Wisła wygrywała, a młody obrońca spisywał się w nich po prostu bez żadnych zastrzeżeń. Nie mówiąc oczywiście o jego indywidualnych osiągnięciach w rywalizacji z Podbeskidziem, kiedy nie tylko wpisał się na listę strzelców, ale także zaliczył asystę!

Dodajmy, że poza wymienioną wyżej trójką zawodników jeszcze tylko Boris Moltenis oraz Ángel Rodado dostali średnie noty miesięczne powyżej wyjściowej "piątki", a dokładnie ocena równa pięć należy do Mikołaja Biegańskiego.

Oto komplet średnich ocen za miesiąc maj 2023:

meczów średnia
Dawid Szot 2 6.66
Bartosz Jaroch 4 5.29
Miki Villar 4 5.29
Boris Moltenis 4 5.22
Ángel Rodado 4 5.08
Mikołaj Biegański 4 5.00
Luis Fernández 3 4.89
Kacper Duda 4 4.78
James Igbekeme 3 4.71
Tachi 4 4.63
Igor Sapała 3 4.51
Momo Cissé 3 4.23
Igor Łasicki 3 4.07
Joseph Colley 2 3.75
Vullnet Basha 3 3.39
Mateusz Młyński 3 3.29
Zawodnicy niesklasyfikowani: Álex Mula (5.31 w meczu z Bruk-Betem Termaliką), David Juncà (3.15 w meczu z Zagłębiem), Sergio Benito (3.14 w meczu z ŁKS-em) i Michał Żyro (1.87 w meczu z Zagłębiem).

W poprzednich miesiącach bieżącego sezonu wygrywali:

lipiec - Joseph Colley (6.31)
sierpień - Mikołaj Biegański (5.38)
wrzesień - Dor Hugi (4.63)
październik - Kamil Broda (5.97)
listopad - Kamil Broda (3.25)
luty - Luis Fernández (6.90)
marzec - Luis Fernández (7.24)
kwiecień - Miki Villar (5.86)


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


11    Komentarze:

kibic z daleka
Wszytscy się Dawida nie mogli na chwalić...
...a jak tylko Junca przebiegł 5 kroków, to dostał pierwszy skład, a o Szocie sztab zapomniał. Junca zgrał bardzo słaby mecz, a Dawid ma prawo się czuć oszukany i niedoceniony.

64            -16
~~~nołnejm
Sobol miał nosa do Cisse
zamiast wystawić najlepszego piłkarza miesiąca na skrzydło do współpracy z Juncą. Taktyk

61            -9
~~~Kibic20
Dawid
Do dzisiaj jest dla mnie niezrozumiałe, dlaczego Dawid Szot nie zagrał w ostatnim meczu.Pewno był bardzo zawiedziony,po tych dobrych dwóch występach.Przeciez,byłby na lewej stronie o niebo lepszy niż Cisse.Gratulacje Dawid za wygranie rankingu na zawodnika miesiąca. Należało się tobie to wyróżnienie.

60            -7
~~~Letitride 89
To są chyba jakieś jaja?!
Dawid Szot piłkarzem mają?!

13            -30
GrzegorzS
Ot statystyka, Szot wygrał
bo nie zagrał. Inna sprawa, że gdyby zagrał to może stroną Junci i Cisse nie przeszły by akcje, które skończyły się golami dla Zagłębia, ale to gdybanie. Tak czy inaczej jeśli nic się nie spartoli to rośnie bardzo ciekawy wahadłowy. Porównując jego występy rok do roku widać stabilny rozwój tego chłopaka. Brakiem u niego jest na razie brak dośrodkowań.

15            -12
~~~Wissaasla aaaa
Co!?
Kim kurła !? Kto ?! ?

15            -28
Iron Maiden
Jaki piłkarz maja , taki maj
Jeden z architektów spadku, poziom 3 ligi, jeśli on był najlepszy w maju - to potwierdza, dlaczego jesteśmy tu gdzie jesteśmy i mamy takie wyniki. Choć bardzo mu kibicuję

17            -19
~~~Kibic20
@Iron Maiden
Ciągle myślę nad tym,żeby nie podważać innych w tym co piszą .Ale nie można zostać obojętnym i akceptować.Jak Dawid był jednym z architektów spadku,to ja jestem Bogiem.Policzyłem jego minuty i dają w sumie 5,5 meczów w całej rundzie.A tych meczów było niestety dużo, dużo wiecej(34).Tak,że bądź obiektywny,bo dobrze wiemy,którzy zawodnicy doprowadzili do spadku.Poza tym nie pisz,że mu kibicujesz,jak masz takie zle zdanie o nim.Ja jak komuś kibicuję, to go też szanuję i stoję w jego obronie.Wlasnie m.i.Dawidowi kibicuję, bo obojętnie jakie miał w przeszłości umiejętności, zawsze dawał maximum.Jest też ambitnym i oddnym klubowi zawodnikiem.

19            -7
GrzegorzS
Kibic20 spokojnie on to
pisze z Warszawy pojęcie ma o czym i kim pisze, możliwe nawet, że nie rozróżnia zawodników o podobnie brzmiących nazwiskach z poprzedniego sezonu czasami wchodzących na zmiany. Ot chciał przywalić przywalił, a że kula w płot. Nieważne coś z 9 podobnych mu orłów za pulsowało mu bezmyślny, ale negatywny wpis o zawodniku Wisły. I w sumie o to mu tylko chodziło by kopnąć chłopaka.

9            -7
~~~Jaki
Wisła
Dlaczego trener go nie wystawił zasłużył na pewno w niedziele na występ od 1 minuty.Junca bez formy na razie powinien poczekać.To niestety świadczy słabo o rozeznaniu w formie danych piłkarzy w danym momencie...

10            -2
~~~Ostrożny
@GrzegorzS Warszawa :-)
Nie wierz tak w te podpisy miast, bo są z d...py. Można kibicować i krytykować, nie trzeba każdemu wchodzić w d....pe...tylko dlatego, że ktoś mu dał czerwony trykot z białą gwiazda.

0            -1