Sobota, 3 czerwca 2023 r.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Górnikiem Łęczna

Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 34. kolejki ligowej spotkaniu z Górnikiem Łęczna.

Wejście do głosowania »


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


11    Komentarze:

~~~Japycz
Dobry występ Sapały i Szota...
i Rodado,na przeciwległym biegunie Colley i Biegański te wyjścia poza "16" aż skóra cierpła grając z bardziej klasowym zespołem zostalibyśmy surowo skarceni, młody chłopak na pewno utalentowany,ale chyba powinien ogrywać się w innym zespole...

32            -6
~~~Jaki
Wisła
Co tu oceniać mecz zupełnie bez emocji.Szkoda sosnowca,frajerzy roku z nas i tyle...

36            -8
~~~Ona
Sapala wywqlczyl plac
Na mecz w barazach. Bardzo dobry mecz rozegral.

35            -4
~~~Wojtek
Ocena po ostatnim meczu
Co tu oceniać mecz tak naprawde bez znaczenia zobaczymy co pokażą z Puszcza!! Bo to będzie być albo nie być w walce o ekstraklasę, gdyby wygrali z Zagłębiem sytuacja była by inna

15            -9
~~~TSwiślak
Trzech panów .
Miko Villar i Dawid Szot po 6,a Biegan dzisiaj za bieganko po boisku 1.

26            -6
~~~Paweł
liga
Będę powtarzał w nieskończoność. Awansuje się gdy ma się drużynę jak Ruch lub Łks złożoną z Polaków a obcokrajowcy są dodatkiem a nie jak w Wiśle Kraków to Polacy są dodatkiem to zbieraniny z 4 ligi hiszpańskiej kopaczy.

9            -31
~~~jun
Szot
Szkoda, ze Szot nie zagral z Sosnowcem za Cisse, po ktorego stracie padla bramka, pewnie bysmy wlasnie teraz swietowali awans.

22            -2
Smok
Jak tu ocenić?
Generalnie Biegański chyba najsłabszy mecz, jaki widziałem => 1. Colley potwierdził, ze jest prawie stoperem -> prawie robi różnicę => 2. Najwiecej wątpliwości co do Młyńskiego. Masa strat, niecelnych podan, po kiksie dodatkowo poszła kontra i tylko indolencji Łęcznej zawdzięczamy, ze bez bramki. Przed 1 uratowała go tylko bramka (prawie samobój, bo niewiele brakowało żeby "to" w ogóle w światło bramki nie szło) => 2. Generalnie, mimo wyniku, bardzo przeciętne spotkanie. Reszta ocen pomiędzy 3-4-5. Jedynie Szot, ze wzgledu na bramkę => 6.

5            -5
~~~Tss
Mecz bez znaczenia?
Co za kretynem trzeba być żeby tak uważać. A z komentarzy wynika, że kilku tak myśli! Serio bez znaczenia jest dla was czy zagramy z Puszczą u siebie czy u nich? Ciężko mi zrozumieć że umiejący pisać kibic Wisły może tak sądzić.

14            -1
~~~Kibic20
Oceny
Zupełnie nie rozumiem takiego myślenia co poniektórych,że mecz z Łeczna nie był ważny. Dużo naszych kibiców ocenia piłkarzy tak,jak pajają do nich sympatią.Dla przykladu niejaki "Smok"pisze źle o Mlynskim,a w gazetach jest chwalony i oceniony pozytywnie na ocenę "6".Dawid Szot został zawodnikiem maja,to jeden pisał,że jego poziom jest 3-cio ligowy.To ja się pytam.Gdzie tu sprawiedliwość i obiektywne ocenianie.Jeszcze bezszczelnie na koniec napisał,że mu kibicuje.

8            -1
therone
@~~~TSwiślak, @Smok
Jak można oceniać Biegańskiego czy Colleya po meczu na 0 z tyłu na 1-2? skala jest od 1-10, więc przy wyjściowej 5 można ocenić taką ich grę jak wczoraj na 3 lub 4

2            -1