Sobota, 3 czerwca 2023 r.

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz barażowy z Puszczą Niepołomice!

Wisła Kraków rozpoczęła sprzedaż biletów na spotkanie barażowe z Puszczą Niepołomice, które rozegrane zostanie na stadionie przy ulicy Reymonta już w najbliższy wtorek, tj. 6 czerwca, o godzinie 18:00. Dla kibiców dostępne będzie aż 23 tysiące wejściówek, bo po zakończeniu remontu stadionu możliwe będzie jego większe wykorzystanie!

Na mecz barażowy do dyspozycji kibiców będą następujące sektory: A11, A21, A22, A23, C1, C2, C3, C4, C5 D21, D22, D23, D24, E11, E12, E13, E14, E15, E16, E21, E22, E23, E24, E25, E26 H22, H23. Pozostałe sektory są wyłączone z użytku.

Punkt Obsługi Kibica w niedzielę 4 czerwca czynny będzie w godzinach od 10:00 do 17:00.

Uwaga! Karnetowicze Sezon 2023 oraz osoby posiadające pakiet Wiosna 2023 (zakupiony przed ograniczeniem pojemności stadionu) wracają na swoje pierwotne miejsca. Z kolei miejsca karnetowiczów Wiosna 2023, którzy nabyli swój abonament po ograniczeniu dostępności stadionu pozostają bez zmian! Przypominamy, że każdy posiadacz karnetu może sam zwolnić lub zmienić swoje miejsce.

Na mecz barażowy zostanie otwarta także Strefa ORLEN OIL VIP Silver, która wyjątkowo zostanie powiększona o sektor Maxfliz VIP Gold (nie będzie prowadzona sprzedaż biletów kategorii VIP Gold).

Bilet zakupiony stacjonarnie w kasie będzie każdorazowo droższy o 5 zł.

Przypominamy o nowej kategorii cenowej, która wydzielona została dla dzieci, które nie ukończyły 13. roku życia.

Cennik biletów dostępny jest na grafice.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


27    Komentarze:

GrzegorzS
Brawo kupować bilety zespół potrzebuje wsparcia
jest szansa na piękne widowisko sprężac tyłki

100            -29
~~~Kibic Wisły
Mógłby ktoś
Wytłumaczyć jak wrócić na swoje stare miejsce, co trzeba zrobić

15            -22
~~~Michał55
KARNET
Jak miałem karnet sezon to muszę wykupić bilet by obejrzeć mecz na stadionie ?

16            -30
~~~Rumcajs
MAM!
yeah

24            -6
~~~Irek
Zapowiada się arcy trudny mecz
W strugach deszczu. Będzie ciężko.

12            -62
~~~TYLKO WISŁA
bilety
spokojnie wszystkie bilety zostaną sprzedane czas na zakup bilety na necie to około 30 min

17            -13
~~~Charlie
A tych biletów można byłoby sprzedać dwa razy wiecej.
Wystarczyło tylko z Zagłębiem nie przegrać. Może jeszcze nie wszystko stracone? Nadzieja w Małeckim i jego kolegach ze Stali Rzeszów.

61            -11
~~~sympatyk
...
oby to nie był bilet na stype

31            -62
~~~Aldi
Baraże
Czy karnet sezon obejmuje baraże?

29            -9
~~~jbcshdjbc kjdbsbs
wsparcie z lubelskiego
bilet kupiony, jazda jazda jazda :) widzimy się we wtorek o 18:00 bracia i jedziemy z pasterzami :D

40            -13
~~~Loża Szyderców alias Ciemny Średniowiecz
Co to ma być, 23 tysiące?
Nie zgadzam się z tym, że dostępne będzie AŻ 23 tysiące. Dostępne będzie TYLKO 23 tysiące, ponieważ pojemność stadionu jest znacznie większa. Gotują nas jak żabę, i cieszymy się z ograniczonej dostępności? Litości! Wiślacka brać zapełni na takim meczu każdą pojemność!

44            -32
felo-tsw
Szkoda, że jestem
za granicą. Będę w domu w sierpniu i dopiero wtedy, będę mógł się przejść na Wisłę. Mam nadzieję, że na Wisłę już ekstraklasową, choć będzie o to bardzo ciężko. Tymczasem, zróbcie show na trybunach we wtorek, zgotujcie im piekło za te 2 kontrowersyjne porażki z nimi, tak żeby drobnomiasteczkowi zesrali się w majty, jeszcze w korytarzu prowadzącym na murawę!

41            -7
~~~Jluc
Sympatyk
To może nie kupuj biletu?

22            -5
~~~Premo
Obawiam się tego meczu!!
Obawiam się tego meczu!! Nie chodzi, że się boję, ale każdy ważny mecz pod presją Wisła przegrywała. Z Zaglebiem trzeba było wygrać, byśmy awansowali bezpośrednio zamiast Ruchu, a Ruch teraz grałby w barażach. Rozumiem rolę kibica Wisły Na Dobre i na ZŁE. Ale PAMIĘTAJMY kibice Wisły już się spisali, a piłkarze zawiedli, ponieważ na własne życzenie graja baraże, i o tym należy pamiętać. Jak się szczęśliwie skończą to wszystko wybacza, ale jak nie wypala, będzie trzęsienie ziemi w Wiśle. Wiselka do boju!!

39            -11
~~~Paweł
Wisła
Vamos

16            -6
~~~Jskwkwiwi si
Wisła wygrywała pod presją
Nie jest prawdą że Wisła nie wygrywała meczów pod presją. Przypominam tylko, że ograliśmy w meczu na szczycie Termalicę 2:1, wygraliśmy w meczu pod presją wyjazdy do Bielska 3:0 oraz do Gdyni 3:1, a także na trudnym terenie w Katowicach 3:1. Paradoksalnie to nie mecz z Sosnowcem nam zabrał miejsce drugie, tak naprawdę nie tylko miejsce drugie ale i wygraną w tabeli zabrały nam jesienne wpadki z Sandecją, Chojniczanką, Łęczną i Chrobrym Głogów. Gdybyśmy wygrali chociażby oba mecze z Sandecją i mecz z Łęczną w którym Górnik rozpaczliwie wybijał piłkę z linii bramkowej, dzisiaj wszystkie gazety pisałyby o wielkim zwycięstwie Wisły w tabeli. Nie ma sensu rozpaczać nad jednym meczem. Nadal boli to 1:2 ale to jest jedynie skutek słabej jesieni, a nie jedyna przyczyna gry w barażach zamiast bezpośredniego awansu.

54            -14
~~~Bobik
Gdzie jest licznik !
Ja sie pytam ?!

24            -2
~~~inek
licznik
l ink »

14            -3
~~~Jaskółcze gniazdko
Po co licznik
Bilety na większość sektorów ok 12 były już końcówki . Także wątpię żeby jeszcze jakieś były ;)

9            -5
~~~Azyl
Mecz
Bobik wpisz sobie Wisła Kraków licznik i wszystko jasne.tam podają liczbę biletów sprzedanych na godz.19.25To 17.455

10            -3
~~~Jaki
Wisła
Baraże to swoista loteria więcej nerwów i obawy by nie popełnić błędów itp dlatego tak szkoda tego meczu ze sosnowcem ale już nie wracam do tego.Stało się niestety na własne życzenie.Zróbcie ten awans dla kibiców za tą rundę tylko o to proszę,nieważne jak byle była Esa.

26            -3
stary wiślak
~~~Irek! Jakie ty prognozy pogody czytasz?
Na wtorek dla Krakowa jest przewidziane tylko zachmurzenie,a nie opady..A już na pewnie nie "strugi deszczu"

16            -5
GrzegorzS
No na 9.00 w Poniedziałek zostało
ok. 750 biletów na normalne sektory i ok. 200 na VIP. Można więc przyjąć, że ok. 11/12 będzie komunikat o wyprzedaży wejściówek na dwa mecze, ale jest też szansa, że jak będzie awans Wisły i Stali do do sprzedaży wejdzie jeszcze z 10 tysięcy biletów. I to było by piękne zakończenie tego sezonu przy R22.

3            -12
~~~Jaki
Wisłą
Takie 3-0 proszę Panowie jutro za te padakę ze sosnowcem...i za te 2 porażki z sezonu zasadniczego.Fajnie by było a na poważnie będzie ciężko ale musimy wygrać nie ma innej opcji.

7            -1
GrzegorzS
No to juz z górki, kto się nie pospieszy
zobaczy mecz w TV zostało 560 biletów na B i sektory VIP. Drodzy zwolennicy stanie w przedmeczowych kolejkach takich kolejek nie będzie. Zaraz będą apele, by Ci co nie mogą przyjść, ale mają miejsce zwalniali je w systemie. Kibicowsko na stadionie jutro zapowiada się fajny wieczór, będzie cały dostępny komplet.

5            -6
~~~Ło Panie
Wołanie na Puszczę
Musimy wygrać - bez karnych ! W Pucharze dupsko nam Broda uratował. Jak powszechnie wiadomo nasz pierwszy bramkarz karnych nie broni ...( podania Janoszki nie liczę ).

7            -1
~~~Mark
Aż ,23 tysiace ?
Malo weszło by więcej ale jak zwykle Wiśle władze Krakowa muszą rzucać kłody pod nogi

5            -5