Wtorek, 25 lipca 2023 r.

Transmisja meczu: Wisła - Hapoel Jerozolima

O godzinie 11:30 rozpocznie się spotkanie sparingowe piłkarzy krakowskiej Wisły z izraelską drużyną Hapoel Jerozolima. Zapraszamy Was do oglądania transmisji internetowej z tej potyczki.

Wisła: Kamil Broda - Dawid Szot, Joseph Colley, Boris Moltenis, Kuba Wiśniewski - Ángel Baena, Tachi, Patryk Gogół, Karol Tokarczyk, Mateusz Młyński - Szymon Sobczak.

Ławka rezerwowych: Mikołaj Biegański, Wiktor Szywacz, Enis Fazlagić, Mateusz Stanek, Mariusz Kutwa, Jakub Krzyżanowski i Adam Pieniądz.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


8    Komentarze:

~~~Stefan
Fazlagić
Jestem zaskoczony że jest w składzie. Osobiście chciałbym, żeby grał i choć w części spłacił grą tę kasę za jaką został kupiony. Myślę, że przy takiej grze jaką chcemy grać przydałby się.

30            -4
~~~KRK
Skład....
Nie rozumiem sensu grania takim składem na tym etapie gdy sezon już wystartował. Czas na sprawdzanie zawodników był przed startem rozgrywek a od pewnego momentu powinien grać skład podstawowy tylko $ ewentualnymi 2-3 zmianami. Drużyna ma się zgrywać...szczególnie w defensywie.... Mieszanie teraz składem nie ma sensu.....

5            -28
~~~zem
Fazlagic
Powinien byc w kadrze pierwszego zespolu, to ze ma wyzszy kontrakt i nie byl transferowany przez Kiko to nie jego wina, powinny decydowac tylko umiejetmosci sportowe, ktore ma wyzsze niz niektorzy pilkarze z pierwszego zespolu.

26            -8
~~~Borowik
Tachi - to co w lidze to w sparingu
- czy trener nie widzi jego błedów, nie ma piłki by nie zgubił w śodku pola,jest wolny, niedokładny,jego wejścia są brutalne, to tykajaca bomba. Trenerze czy niemamay zawodnika do rozegrania w śodku ?

14            -2
GrzegorzS
Grarulacje dla Szota kapitan
naprawdę gratulacje

9            -9
~~~arex
jest 65 min gry
Nie wiem na czym polegać miał ten sparing? Bo jeżeli tylko na tym, żeby pobiegali , to ni jest fajnie. W grze Wisełki nie widzę nic , jedynie ty do mnie ja do ciebie. Żadnych pomysłów na grę. Lepiej żeby pobiegali po górach.

19            -8
~~~Rzaba
Gdzie chłop
Gdzie Żyro?

17            -2
~~~Borowik
Młyńki " orzeł dryblingu"
- zakupiono go bo miał być orłem dryblingu na skrzydle a okazał się indykiem pokładającym się na boisku. Najchętniej by sobie postał i mod czasu do czasu kopnął.

17            -3