Wtorek, 25 lipca 2023 r.

Wisła wygrywa w Sądzie Apelacyjnym z byłą prezes

Jak poinformowała Wisła Kraków - Sąd Apelacyjny w Krakowie oddalił apelację byłej prezes klubu Marzeny S.-C. w toczącej się sprawie z powództwa Wisły.

W związku z powyższym wyrok Sądu Okręgowego w Krakowie z dnia 9 grudnia 2021 roku - zasądzający od Marzeny S.-C. na rzecz Wisły Kraków kwoty w wysokości 522 083,51 złotych - stał się prawomocny - czytamy w klubowym komunikacie.

Wisłę Kraków w tej sprawie reprezentowała Kancelaria Prawna SPCG.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


18    Komentarze:

~~~Kroolik
Komornik
Życzę szczęścia i wytrwałości w postępowaniu komorniczym. Wyrok zasądzający zapłatę właściwie nigdy się nie przedawnia i będzie mogł być egzekwowany nawet po śmierci pani Marzenki z masy spadkowej po niej. Ściągnijcie z niej każdą złotówkę z kosztami i odsetkami, za to co zrobiła naszej Wisełce.

181            -3
~~~Daniel190 6
Piga
Tylko 0.5 bańki? Ciekawe ile zostało wyprowadzone?

121            -1
~~~sympatyk
...
transfer Mączyńskiego też był szemrany,obrzuciliście chłopa błotem a on nie miał innego wyjścia jak tylko zgodzić sie na transfer do Legii...

114            -18
~~~Kamil
Stara Łopata
Kurde ja już zapomniałem o starej łopacie. Niech odda z miśkiem co do grosza!

84            -1
~~~Fan
Super.
Ciekawe, jak mówi prawo. Czy ona będzie mogła jeszcze kiedykolwiek pracować w wymiarze sprawiedliwości. Mam nadzieję, że już nie.

77            -1
~~~szczebele k
Sprawiedliwość
Godne odnotowania, że Wisła wygrała z kimś spór w sądzie... Co do tej osoby to najlepiej zapomnieć o niej, ale na przyszłość trzeba zapamiętać że nie każdy ma dobre intencje gdy zasłania się miłością do klubu.

69            -3
~~~Lukre
Historia
A jeszcze kilka lat temu niejaki Grzegorz S tutaj na forum pisał że wszyscy nam zazdroszczą Pani Prezes...:):)GrzesiuS dalej jesteś fanem Marzenki, Damiana itp....?

60            -2
~~~Sinch
Szkoda
Że tylko tyle. Przecież ona narobiła szkód na zdecydowanie więcej niż 0.5m. Ciekaw jestem czy są jeszcze inne postępowania wobec niej, ktoś wie? Poza tym, ktoś wie czy ona siedzi? Dla kolegi pytam ?

40            -1
~~~nołnejm
Sratatata
Te wszystkie młokosy wywieszające szmaty na trybunach z PDW Misiek niech się dołożą do tej kwoty. Wy, wszyscy, którzy popieraliście tych bandziorów niszczących Wisłę, i ty panie honorowi Ludwiku, jesteście tak samo winni! Nigdy więcej tych szubrawców!

56            -1
Mario
Jednak sprawiedliwość istnieje
Nie zapomne tej zdyszanej, zdenerwowanej , kłamliwej Kobiety... To był jakiś koszmar . Jak ona mogła tak kłamać w żywe oczy. Na ulicy bym się ludziom nie pokazał .

37            0
~~~Cooler
Ciężko będzie tą...
kasę wyciągnąć bo zapewne wszystko co ma wartość zdążyła przepisać na męża.

20            -2
~~~Janko Buszewski
Lukre,teraz Grzesiu
Ci nie odpowie.On po tak zadanych pytaniach, zaszywa się na jakiś czas,zeby potem jakby nigdy nic......znów sie pojawić z esejem na 10 tysięcy słów opisującym np mecz którego "nikt nie widział".Taki typ.A co do meritum.Swietnie się stało,ze podjęlismy taki krok jak batalia sądowa i ze udało się ją wygrac.Teraz tylko kwestia egzekucji zasądzonych pieniędzy,no ale tym to moze, zajmie się komornik !?

19            -2
stary wiślak
A co na to SKWK? Przecież to oni zrobili tę panią prezesem i do końca wspierali.
Wcześniej zrobili idiotyczną zadymę przeciw Bednarzowi,a co było potem? Przejęto klub i okradziono.

31            -2
~~~YyyyFjfkr
..
Nie uniewinniam jej, bo jest faktycznie winna, bo okradła klub, ale była napenwo nękana molestowana psychiczne przez Sharksow i cała ta bandę pewnie straszyli i weszła w to g... I teraz ma przerąbane, współczuję, ale tak się kończą interesy z mafia.

12            -12
Jazz
.
W 2017 roku Wisłę miał niby kupić Stechert, pani prezes zwołała konferencję prasową. Niektórzy zauważyli, że była dziwnie zdenerwowana i miała panikę w oczach. Wtedy pierwszy raz pomyślałem, że coś jest nie tak. Byli też tacy , którzy nie ufali jej od początku, bo jak już obejmowała stanowisko to było wiadomo, że była prawniczką Miśka.

15            -2
~~~Krystek
Przywrócić sztamy!!
To teraz trzeba iść za ciosem i przywrócić zerwane sztamy z Jagiellonią Śląskiem i Lechią. Z Ruchem i Widzewem mogą pozostać. To przez środowisko dealerów narkotykowych, którzy się uważali za kibiców Wisły zerwaliśmy układy , których zazdrościli nam kibice w całej Polsce.

26            -9
~~~Cygan
Sarapata
misiek HANBA wszystkich WISLAKOW a sarapata najwieksza HANBA wszystkich naszych wspanialych WISLACZEK AMEN ? I zapomnies o tych K...

18            0
~~~Toren
Kasa
Zobaczymy kasę jak świnia niebo

1            -1