Niedziela, 27 sierpnia 2023 r.

Skład Wisły w meczu z Arką Gdynia

Znamy już skład, w którym piłkarze Wisły Kraków rozpoczną swój mecz w ramach 6. kolejki ligowej w sezonie 2023/2024, w którym zmierzą się z Arką Gdynia.

Wisła Kraków mecz z Arką Gdynia rozpocznie w składzie:

Álvaro Ratón - Dawid Szot, Joseph Colley, Alan Uryga, Eneko Satrústegui, Ángel Baena, Marc Carbó, Kacper Duda, Goku, Jesús Alfaro, Ángel Rodado.

Oto nasza ławka rezerwowych: Kamil Broda, Miki Villar, Szymon Sobczak, Bartosz Jaroch, Igor Łasicki, David Juncà, Jakub Krzyżanowski, Vullnet Basha, Dawid Olejarka.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


13    Komentarze:

~~~Tom123123
Bramkarz
Dlaczego w bramce nie ma Brody? To tylko Pan Radosław wie...

53            -13
~~~Krzych
Czy
To odwaga, czy desperacja?

42            -5
~~~Bonkers16 94
Xyz
Co da zmiana systemu, jak wykonawcy mierni? Na bramce ręcznik ile razy ten dziad zawali jeszcze?

32            -13
~~~młody zch
Bramka
Coś czuję że Raton dziś znowu zawali mecz, i bedzie że kibice o tym wiedzą że żaden z niego bramkarz. Tylko Sobolewski widzi co innego. Z tym składem to do przerwy może być po meczu niestety

25            -18
~~~kotlet06
Skład
taki, że strach się bać. Co robi Raton w bramce? A Uryga, to już w ogóle bez konentarza

30            -14
~~~SMOK
Biegański
Może myślicie inaczej ale z Biegańskim Wisła wygrywała. Może to paradoks ale od bramkarza zaczynają się wszystkie akcje. "Może i ale" ale ja stawiam na Mikołaja a jego brak

21            -19
~~~Mr. Kibic
szkoda nerwów na oglądanie tego....
Wygląda na to że akt desperacji odebrał trenerowi rozsądek i trzeźwe myślenie...widać że trener nie ma szatni wszędzie widzi spisek. Nie ma sensu tego układu trzymać na siłę.

28            -9
~~~567
czy Uryga
zwolni dziś trenera , czy przedłuży nadzieje ? bo po ostatnim pokazie nic nie wniósł do gry Wisły .

24            -4
~~~Marek
Po co Raton ?
Raton - "święta krowa". Może robić sobie wycieczki do dośrodkowań i nie sięgać piłki. Tracimy z tego powodu kluczową bramkę, a On i tak dalej broni.

18            -6
~~~Olsza II
Biegański, Biegański, ale po co?
Bo z Biegańskim to Wisła wygrywała. Śmiech na sali! Wygrywał pomimo gry Biegańskiego w bramce. Biegański to przeciętny bramkarz, brak umiejętności grania nogami, zawsze na linii bramkowej przy stałych fragmentach, niski. Jest Broda, posiadający wszystkie zalety dobrego bramkarza, bez brakow Biegańskiego. Raton powinien być trzecim bramkarzem po Brodzie i Biegańskim. Wszyscy, którzy już zapomnieli jak wyzwala Biegańskiego od ręczników, a teraz robią z niego zbawcę, wiadro wody z lodem wylejcie sobie na rozpalone łby.

24            -11
~~~krakowiak
Poniedziałek
Po zapoznaniu się ze składem, choć jasnowidzem nie jestem, to wiem, że w poniedziałek zarząd już będzie wiedział ,nasz trener jest niereformowalny.

5            -4
~~~Janko Buszewski
Sobol rotuje składem
bo zespóll potrzebuje wstrząsu i nowej krwi na niektórych pozycjach (mam nadzieję ze tak jest a nie jest to objawem miotania się) a taki np Jaroch czy Łasicki wciąz popełniaja te same błędy.Oby Carbo i Uryga po tak długiej przerwie w graniu,czuli piłkę !?No i ten Raton w bramce.... Jak dla mnie jest to chyba największy transferowy niewypał tego okienka i mam nadzieję,ze gdyby nie daj Boże znów coś zawalił,jego kriera miedzy słupkami naszej bramki,zamknie się raz na zawsze.Poza tym,cóz mozna więcej.Kadra liczy prawie 30 chłopa a jakosci tam,jak na lekarstwo.Zobaczymy jak sobie dzis poradzą?Jesli znów będzie kicha,nie widzę inaczej jak zmaina coacha,zeby ulepił z tego jeszcze jakis zespół,poki naprawdę nie jest za póżno !Mamy juz starty na poziomie kilku punktów,po tej kolejce i nastepnej,gdyby nie poszło, moze to już byc kilkanascie !! Na takie zabawy,to my chyba sobie juz pozwalac nie mozemy !??

5            -4
~~~Ło Panie
Ad vocem - Smoku
Dla mnie ( możesz być innego zdania :) ) - Biegan to SPUŚCIŁ nas z ES-y. Reszta to Mikołajki. Jeśli ktoś myśli że S ma coś do powiedzenia o obsadzie bramki - to okłamuje sam siebie. Bramkarz pół roku wcześniej - poproszony by wy..dalał bo jest cienki, wraca na 1. Czemu? - bo S nie awansował. Został jako potakiwacz i kiwacz głową dla d. sportowego. Podobnie z resztą rodzynków i wyborów transferowych. Taka smutna prawda. O ile Święta Inkwizycja w zeszłym roku coś dawała to w tym słabiutko.

8            -2