Poniedziałek, 28 sierpnia 2023 r.

Komunikat Prezesa Wisły Kraków

Wisła Kraków wydała dziś kolejny komunikat, w związku z doniesieniami o pobiciu bramkarza Puszczy Niepołomice - Kewina Komara. Tym razem jego autorem jest prezes naszego klubu - Jarosław Królewski.

Oto jego treść:

Od samego rana cała społeczność kibiców TS Wisła Kraków SA jest równana z ziemią poprzez serię artykułów pojawiających się w prasie.

Jako Prezes klubu, jego kibic i główny akcjonariusz WYRAŻAM absolutny sprzeciw wobec jakichkolwiek form przemocy w sporcie zarówno na boisku, ale również poza nim! Jest to jasne i klarowne. Nie ma na to miejsca w cywilizowanym świecie. Powinno być to piętnowane w zarodku.

Natomiast WYRAŻAM równie duży sprzeciw wobec dystrybuowania wszelkich niesprawdzonych informacji, pomawiania klubu, które uderzają w społeczność oddanych kibiców, partnerów i wszystkich, którzy od lat pracują nad odbudową zaufania do naszej społeczności.

Klub nie pozostanie bierny wobec takich postaw. Nie ma naszej zgody na ekstrapolowanie niezweryfikowanych zachowań pojedynczych osób na tysięce fanów klubu piłkarskiego Wisły Kraków, w szczególności takich zachowań, które nie zostały odpowiednio wyjaśnione i nie są przez nas akceptowane.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


51    Komentarze:

~~~Kibic
Pozwy
Mam nadzieję, że klub faktycznie nie pozostanie bierny i już jutro posypią się pozwy w kierunku pismaków bo dziennikarzami ich nie nazwę.

194            -4
~~~Onomatope jus
Bardzo dobrze
Każdy, kto publicznie pomawia Klub lub osoby z nim bezpośrednio związane winien ponieść odpowiedzialność adekwatną do skali naruszenia dóbr Klubu. Zarówno zawodową jak i majątkową. Krótko z nimi.

158            -5
~~~Artur
I co
Wszyscy , którzy wydali przedwczesne wyroki ,powinni mieć zakaz chodzenia na Wisłę

132            -14
~~~tom88
ubezpieczenie
Kluczem do wszystkiego jest pewnie ubezpieczenie tego buraka z Puszczy. Musiał coś zmyślić. W kontaktach piłkarzy są rózne postanowienia np. zakaz jazdy na nartach, nie wiem czy jest coś o wiejskich imprezach...

125            -13
~~~komato
Ta cała historia z udziałem Komara...
...to idealny pokaz poziomu "dziennikarstwa sportowego". Zresztą - "śledczego" przy okazji. Ze szczątkowych doniesień zostało wyselekcjonowane to, co pasowało pod tezę, resztę stanowiły dopowiedzenia, które doprowadziły do medialnego linczu na Wisłę - tak klubu, jak i społeczności kibicowskiej. Parodyści z Weszło, Goala, WP, Interii i innych potężnych "serwisów" tylko się ośmieszyli, podając niezweryfikowaną informację i napędzając spiralę nienawiści, którą ochoczo podłapała niezwykle wygadana w Internecie grupa trolli. I tak oto prywatne porachunki wokół dziewczyny Komara zostały przedstawione jako brutalny atak kibiców Wisły na bramkarza boiskowych rywali. A przecież nawet najmłodsi adepci dziennikarstwa są uczeni, żeby informacje podawać tylko po uprzedniej WERYFIKACJI. Tu żadnego sprawdzania nie było - wyłącznie festiwal nienawiści, w ślepej pogoni za klikami. No ale czego się dla poklasku gawiedzi nie uczyni? ŻENADA.

142            -5
~~~t
Gazeta.pl
do śmietnika

118            -11
~~~as
..
Hieny dziennikarskie z tego żyją...brawo Jadczak..

135            -5
~~~Antoni
Klub powinien stanowczo zareagować
Na ten fake news ku***jadczakowej.

117            -4
~~~delaliczi
Komar kłamie...?
"Z dotychczasowych ustaleń Policji wynika, że zdarzenie nie miało podłoża kibicowskiego". Zaczyna się robić ciekawie.

122            -4
~~~kk1
Do sądu
Jadkczaka i wp.pl do sądu podać za utratę wizerunku i niech płacą!

140            -4
~~~WNH
Pamietam
Jak po śmierci śp.Dziekana Panowie dziennikarze na pogrzeb wysłali może 23 studentkę aby zrobiła wywiad z Miskiem takie mają podejście do życia hieny pie......ne.

77            -9
~~~tom88
no i jeszcze jedno
kto u nas odpowiada za to głupawe oświadczenie, gdzie w zasadzie Wisła przyznała się do winy? Nie mozna powiedzieć, że ono bylo najgorsze z tego wszystkiergo, ale na pewno potwierdziło "rewelacje" Jadczaka i przypisało odpowiedzialność szeroko rozumianej Wiśle. Jak rozumiem, możemy się spodziewać dymisji pomysłodwacy tego oświadzenia, który po prostu nie wytrzymał ciśnienia?

54            -29
~~~MISIEK_BI S
Nawet hiszpańska MARCA o tym napiała
I tak Kevinek wylądowłał dzięki Jadczakowi w hiszpańskiej gazecie link ». Taka propagację ma Wisła Kraków. Cytują też oświadczenie klubu.

67            -4
~~~Roman
Kibic
Dokładnie tylko pozwy bo tak będą non stop łgać

79            -4
~~~Zniesmacz ony
Nareszcie się ogarnął
Bo do tej pory strzałem we własne kolano było bicie się w klubową pierś na podstawie wypocin pismaka Jadczaka. Za chwilę klub musiałby się tłumaczyć z każdej bijatyki o dziewczynę, na festynie czy pod nocnym klubem, w której brał udział każdy bywalec R22. Jak do tej pory Zagłębie Sosnowiec, które ma grubo za uszami po napaści jej kiboli na uczestników turnieju w Radłowie milczy jak zaklęte a hieny żądne karania Wisły za to, ze w ogóle istnieje, produkują się jak najęte. Szkoda, ze wtórują im ci co się mienią kibicami Wisły, dając się manipulować jak dzieci. Wystarczy im napisać, ze wiślacki smok zjadł koszerną dziewicę i za chwilę już gotowi są walić w klub.

77            -11
~~~poldek
Sprawdzam
Szanowny Panie Prezesie Pan jako Glowny akcjonariusz ,Prezez oraz Kibic TS WISLA jest Pan zobowiazany zlozyc pozew sadowy przeciwko dziennikarzom oraz mediom,ktore caly dzien podawaly nieprawdziwe informacje oraz szkalowaly Klub i Kibicow TS Wisla.Nie wykonujac tego obowiazku wpisuje sie Pan w ten bezpodstawny i klamliwy atak na nasz Klub.Oczekuje zdecydowanej i adekwatnej do tej sytuacji Pana reakcji.

76            -7
~~~Jaskółcze gniazdko
Radłów teraz to..gdzie pozwy
Pisałem żeby reagować na fake newsy nt. Radlowa ..cisza . 0 odzewu zarządu etc. No to się w końcu obudzili . Co mieli o tym myśleć dzieci np ? Teraz mamy akcje "Komar " wszystkie media , FB, Twitter już zlinczowali Wisłę i znów niesłusznie . Może by tak w końcu klub wziął się za pozwy . Bo to są jaja . A jeśli Komar (cwaniaczek jest ) maczał w tym palce żeby tak to zrobić to Puszcza powinna rozwiązać z nim kontrakt z jego winy . I typ za taka akcję powinien być spalony w Polsce . Bo to jest po prostu OSZUSTWO i próba wyłudzenia kasy z kontraktu .

57            -3
~~~Jaskółcze gniazdko
Do zniesmaczony
100 % prawda . Tak to jest jak zarząd odpuszcza temat Radłowa . To chore co się dzieje w internecie nt obu sytuacji . Tylko ta Komara jest bardziej medialna ..ale obie się odbijają czkawka a zarząd śpi .

43            -4
~~~UT1928
Komar dziwka
Teraz komar powinien ponieść surową karę.

51            -7
~~~WislakKrk
Ujawnili sie "kibice"
Ilu tutaj pomawialo od rana swój klub. Ilu z nich faktycznie chodzi na mecze. Ilu z nich podszywa się pod kibiców Wisły.

49            -10
~~~EmigranTS
Komar oszust
Koles pobil sie o laske z jej bylym partnerem I obaj wyladowali w szpitalu no a teraz jestem ciekaw co Jadczak swinia wymyslil zeby Wisle dolozyc

54            -3
~~~Bombenhag en
Reakcja
Ciekawe, co na to władze Niepołomic? Po mojemu wygląda to na próbę wyłudzenia odszkodowania po prywatnej bijatyce. Nie wiem, jak tam mają skonstruowane kontrakty, ale po czymś takim zawodnik powinien leczyć się na własny koszt i powinien mieć wstrzymaną wypłatę uposażenia do momentu powrotu do treningu, a jeżeli sam jest autorem tego pomówienia pod adresem jakiegoś klubu i jego kibiców, to należy z nim rozwiązać kontrakt w trybie natychmiastowym, zwłaszcza że sprawa zaszła zdecydowanie za daleko i narobiła mnóstwo smrodu nie tylko w środowisku piłkarskim.

36            -3
~~~Jaskółcze gniazdko
Macie zbiórkę nt Radlowa
Cyt. "Pomoc dla rodziny, tragicznie zmarłego kibica Bialskiego Klubu Sportowego - Łukasza. Zebrano na tą chwilę 85 tys zł ." Kibice całej Polski wpłacają kasę na rzecz typa co miał 44 lata i z Zagłębiem S wbił z zaprzyjaźnionym BKS Bielsko Biała na "łatwą " akcje przeciwko kibicom Wisły i Unii Tarnów na wioskę .Facet 44 lata mąż ojciec , wbija na taka akcję rabunku zadymy i ma taką zbiórkę ? Przez fake newsy ! I wszyscy z nas szydzą na trybunach . Teraz zarząd się obudził jak jest sprawą Komara ? Za późno !! Obie sprawy powinny pociągnąć za sobą pozwy ze strony klubu . Bo jedna dla klubu mniejsza sprawa (Radłów ) rodzi kolejne . Bo to jest klub w który można uderzać ..

41            -4
~~~567
do ~~~Jaskółcze gniazdko , ~~~Zniesmacz ony
gdyby w tym temacie było że bramkarz Puszczy posprzeczał się o dziewczynę na festynie z jej ex - to kto by klikał i powielał . A jak pojawia się Wisła Kraków to wzięcie jest bo ,,Wisła to jest potęga" . Druga sprawa kto o tym poinformował Jadczaka - menago , bo nie sądzę że zawodnik ma telefon do pseudo dziennikarza .

41            -4
~~~Jaskółcze gniazdko
Do ~~~WislakKrk
To nie tak byczku . Widzisz że nie każdy z nas siedzi 24/ h na necie ..Ktoś coś przeczyta i daje swoje zdanie nt tego co przeczytał ..a to jest fikcją . Tak być nie powinno . Każdy z tych komentujących żeby nie było miał rację jeśli byłaby to prawda . Problemem jest to co jest nie prawda tzw fake newsy ..Serio to się robi już żenujące . Bo Ci co się wypowiedzieli na początku nie są źli , jeśli byłaby to prawa mieliby rację . Ale zostali jak to ostatnio zawsze (Radłów ) i Komar teraz wprowadzeni w błąd . Mało tego kibice całego świata zostali wprowadzeni w błąd zarówno za Radłów i teraz "Komar " . Czemu klub stanowczo nie reaguje ? Dramat .

26            -5
~~~gapa
dzięki za oświadczenie p.Prezesie
tylko kto odpowie za wcześniejsze tchórzliwe oświadczenie wydane przez chyba zarząd klubu? jeśli chodzi o kibiców tego Portalu to wstyd i zgroza za to zestrachane towarzystwo mieniące się kibicami Wisły.Co do dziennikarza to hieny należy zwalczać a Komary tępić.

19            -11
~~~T24
Wisła
Panie Prezesie teraz pokaż Pan klasę i to że masz jajca , działaj , bo zmyślanie i ubliżanie publiczne Wiśle Kraków jest niedopuszczalne !! Jeżeli Kewinek kłamał i pomówił Wisłe Kraków a dziennikarze podpalali to wiesz co zrobić !

24            -1
~~~Smuga
Po co tłumaczyć się z niewinności?
Ni w ząb nie rozumiem postępowania Królewskiego. Zamiast w stylu Lechii sprzed kilku dni dyplomatycznie kazać się odczepić od naszego klubu, to nasze władze za wszelką cenę chcą udowodnić, że nie są wielbłądem. Tłumaczyć się powinni winni tego smrodu, a zwłaszcza Jadczak, który kolejny raz chce się wybić na Wiśle, bo dziennikarskiego warsztatu brak, a przydałoby się od kolegów z branży odebrać kolejną nagrodę. Szkoda tylko, że pomaga mu w tym tak wielu "kibiców" Wisły.

16            -4
~~~Adamss
Pozew zbiorowy
Pozew zbiorowy całego środowiska kibiców Wisły Kraków wobec wydawcy serwisu wp.pl i autora artykułu. Zrobić stronę internetową, przed meczem stoisko i działamy ze zbieraniem chętnych. Jak zapłacą 200tyś to wtedy się zastanowią na drugi raz. Osobny pozew ze strony klubu za nadszarpnięcie wizerunku w Polsce i za granicą i straty moralne, finansowe.

36            -1
Mario
Tylko pozew, nie ma na co czekać
Ci marni dziennikarze nigdy nie nauczą się rzetelności i sumienności w wykonywanym zawodzie , bardzo ważnym zawodzie. Niech płacą kasę na biedne dzieci. Tylko jest jedno wielkie ALE nasze "kochane " wolne sądy z tym nic nie zrobią , bo to jedna sitwa.

28            -3
~~~fabio
Miałem nosa
Coś mi ta sprawa śmierdziała od początku.I nie wydawałem pochopnych osądów.Miałem rację, że zaczekałem.Mam nadzieję,że sprawa skończy się w sądzie.

28            -2
~~~Janko Buszewski
Klub,mimo swego sportowego charakteru
jest firmą.Korporacją.Kazda szanująca się korporacja,ma swoich prawników stojących na straży dobrego imienia przedsiębiorstwa.Mysle że trzeba z nich teraz skorzystać,żeby właśnie zawalczyć o dobre imię Wisły.Nie może być tak,że byle kto i byle jak napluje na nas a my powiemy,że leje deszcz Ku przestrodze,warto pokazać że mamy jaja i potrafimy dbać o własny wizerunek.Nue może być tak że jakiś szczyl dostaje becki na jakimś wiejskim festynie,wskazuje jako sprawcę czy sprawców kibiców Wisły a dziennikarska hiena podchwytuje temat i wypuszcza w eter.Tym sposobem,każdy z nas może powiedzieć że został napadnięty nad morzem przez np kibiców Pogoni (bo jeden miał czapeczkę w barwach klubu ) i obrzucić go...em klub MKS Pogoń.Tylko.ze na takim "incydencie" nikt nie zarobi.Ale już po ostatnich naszych relacjach z Puszczą ( przegrany baraz,[...]owanie Komara i kradzież minut,afera że stadionem etc) temat może być medialnie gorący a co za tym idzie klikanie i czytanie może napędzic troszkę kasy.

30            0
~~~mariok55
Jadczak
pewnie na żylecie dowiedział się o tym pobiciu:)

34            -1
~~~Emeryt
Komunikat
Komunikat to początek .Jadczak ma przeprosić isprostować te swoje wypociny .Wisła to nie ciepłe kluchy ani chłopiec do bicia !

31            -1
~~~Kathi Kibice z Bremen
Kulesza
Jaki hojny zaproponowal opieke medyczna ortopedy czy psychiatry. Niech sie zajmnie swoimi brudami w PZPN

24            0
GrzegorzS
Pierwszym ceelem pozwu powinien byc sam drogi Keivin, bo
to on zamiast stanąć w prawdzie i ponieść konsekwencje swojej głupoty złamania pewnie klubowych regulaminów pojechał na festyn i tam wdał się w rozliczenia i kozaczenie z byłym chłopakiem. Nie wiem czy w regulamin klubowy pozwala chlać piwo i gorzałę w ramach świętowania po meczu, czy dozwala udział w bijatykach z rówieśnikami. To problem Puszczy. Ale wydumany przez niego sposób na wyjście z problemów, które sam sprokurował świadczy o głupocie jego i jego otoczenia. W świecie, gdy wszędzie są kamery, w koło są zawsze świadkowie to już szczyt głupoty. I to namnażanie sobie problemów nie dość, że bili go kibole na festynie to jeszcze wydumał, ze pod domem też byli, że dzwonił na policję, itp. jeździł po SOR-ach dwa razy. Pokazuje stan głupoty jego otoczenia i doradców i za to powinien beknąć w sadzie. Drugim pozwanym powinien być Jadczak. To gość, który na hasło Wisła, kibole dostaje gorączki przy robieniu kariery zdobywaniu klikalności. Wisła ma go na widelcu i powinna zdecydowanie wystąpić w sądzie. Zażądać przeprosin z opisem całego incydentu i tego co ten dupek z tego wymącił, dla środowiska Wisły Kraków na jego koszt we wszystkich mediach krajowych i zagranicznych, w które powielały jego informacje. Drugim żądaniem powinno by c finansowe zadość uczynienie dla klubu przekazane na rzecz przyszłego muzeum Wisły Kraków, w którym powinno się znaleźć opisanie tego przykładu jawnej skrajnej nienawiści do Wisły pismaka, ku nauczce i pamięci wszystkim, którzy wierzą bezgranicznie pismakom. Czy pozwać jeszcze paru jego koleżków to już wola klubu i właściciela, ale paru portalom jak weszło by się należało przyjrzeć. Bo oni tam niby coś prostują i ze sprostowania wynika, że i tak Winna jest wszystkiemu złu tego świata Wisła i jej kibice. Tym razem Wisła jest w prawie i może wybierać jak w ulęgałkach do wyboru i koloru. Sporo osób, ze świata mediów i okolic może dostać po kieszeni i najwyższa pora by dostało.najwyższa pora by dostało. Aż dziw, że tym razem nie wypowiedzieli się politycy. Nie zdążyli bo maja kampanię. I w sumie szkoda. Przy okazji można naświetlić realny przebieg zmanipulowanych wydarzeń pod Tarnowem.

24            -1
~~~gapa
p.s
czy w Legnicy w piątek też jest zakaz wstępu dla kibiców Wisły...?

8            -1
Maxi
Nie wszystko jest takie biało - czarne jak co niektórzy piszą
Czy wy jesteście pewni co tam się wydarzyło ?? bo ja nie a co niektórzy ślepo wierzą Jadczakowi . To kto ma rację on czy małopolska policja która pisze że ten atak nie miał podłoża kibicowskiego. Ja wczoraj się nie wypowiadałem bo nie koniecznie muszę wierzyć w to co pisze Jadczak teraz na spokojnie widać że wychodzą różne ,, kwiatki,,

6            -3
GrzegorzS
Maxi Jadczakow to wierza schizofremicy co jak by oczernil ich
klub to by pisali, że kłamie, ale jak jak "zfajtał" się na Wisłę to mu będą wierzyć bo wówczas pisze prawdę. Jak nie wierzysz to weź pod uwagę, że: 1. do dziś policja prowadzi sprawę z urzędu, a nie z tytułu zawiadomienia przez pokrzywdzonego Keivina. 2. Puszcza po komunikacie zamilkła i szuka bramkarza. 3. Keivin znikł i zapadł się pod ziemię. 4. Jadczak znikł i wyparował z mediów czeka na coś jak na zbawienie. 5. Kolejne media prostują i przekazują coraz bardziej realny obraz sytuacji. No nie żeby ktoś przeprosił kogoś ot taka błahostka przy pracy bo przecież Wisła i kibice Wisły są z założenia źli, ale popularni więc kliknięć i wejść na strony przybyło. Jeszcze można by parę punktów na dowód podać. Jak się skończy nie wiem. Ale jedno jest dość pewne Keivinek ma grę na 6 miesięcy z głowy i raczej kontrakt też z Puszczą z głowy, bo okłamał klub, ale z drugiej strony nie takie rzeczy futbol widział jeśli chodzi o kasę. Mnie tylko interesuje na prawdę to kto podpowiedział [...]e by w to brnąc i właczyć kibiców i to jeszcze tych co to na niego dybali w Bochni gdzie mieszka. I na marginesie, gdyby go chcieli w rzeczywistości dorwać kibice Wisły z Bochni czy Krakowa to czekali by do sierpnia od czerwca. Zastanów się. Druga sprawa, czy menagerem Keivinka nie jest czasem ten gość od Cierzniaka co to snuł wizje jak to go kibice w Krakowie oczywiście Wisły chcą dopaść i on musi do Legii?

14            -3
~~~Kkkk
Jestem kibicem od zawsze...
...nigdy nie interesowały mnie aspekty poza boiskowe (czyt.kibolskie) najważniejsze zawsze dla mnie było to co na murawie. Od dłuższego czasu prowadzę sklep i lokalna społeczność wie doskonale, że jestem Wiślakiem z krwi i kości. Co smutne dzięki nagonce między innymi Jadczaka spotykam się z nieprzyjemnościami w postaci dogryzek, zaczepek, obrażania Wisły i jej kibiców. Gdzie on w festynowe bójki wmieszał znów kibiców Wisły? Za to powinien odpowiedzieć finansowo i wizerunkowo. Bo dzisiaj jego półprawdy dotykają nawet zwykłych prawdziwych kibiców, którzy tak jak prezes potępiają wszelkie ataki agresji!

29            -1
~~~Realista8 0
Kevin
no dobra a ta grupa z maczetami, co pod domem na niego czekala to co krecili jakis sequel Kevin sam w domu hehe

10            -9
~~~jazz
~~~Realista80
Grupa z maczetami istniała wyłącznie w mokrych snach Komara i Jadczaka! A ty tylko w to uwierzyłeś. Współczuję!

29            -2
~~~Realista8 0
jazz
a ja mysle ze dostal pare zlotych, i teraz beda wszyscy skladali zeznanie wybielajace wszystkie strony, troche roznych chlopakow lubiacych zadymy znam i wiem jakie bajki opowiadali pozniej na Policji, tak czy siek najistotniejsze ze chodzilo o dziewczyne a nie klub.

5            -9
~~~Cooler
Jadczak dał się...
wystawić jak totalny amator .Reputacja tyle lat budowana,właśnie poszła się j....c .Pytanie,kto mu podrzucił tą sciemę? Sam Komar by tego nie wymyślił.

20            -2
~~~jazz
~~~Cooler
Jadczak jak zobaczył, że można dowalić kibolom Wisły i samej Wiśle to się rzucił na temat jak Reksio na szynkę :)))) ale spoko "salonik" wzajemnej "dzbannikarskiej" adoracji na pewno go przytuli!

22            -2
~~~Kibol z Reymonta
~~~jazz
Gość już ponad 24 godziny nie daje znaku życia.Kombinuje zapewne jak z tego wybrnąć z twarzą.Swoją drogą,jak on mógł coś takiego kompletnie nie zweryfikowanego puścić w eter?Jego nienawiść do Wisły musi być wyjątkowa.

19            -2
~~~Bob
Komunikaty bez sprawdzania?
Dlaczego Królewski tak szybko bez sprawdzenia przeprasza (odcina się) za coś, co okazało się kłamstwem? Jak można to robić bez zapytania policji? Jadczak to kłamca i anty-wiślacki agitator. Podobnie jak całe GW. To jest już jakaś kampania z W-wy (Legia już po Radłowie judziła i kłamała). To strzelanie samobójów przez władze Wisły. Jak się wypowiadasz w imieniu klubu, to wiedz o co chodzi.

5            -1
~~~Realista8 0
Kibol z Reymonta
Nie wiem co myslec o Jadczaku z jednej strony ma chyba jakas obsesje na punkcie Wisly ale tez gdyby nie ten kujon, to nie wiadomo co by sharksi zrobili z klubem i gdzie bysmy teraz byli.

8            -7
~~~mun
Do wielu
Akurat Prezes nie przeprasza w swoim oświadczeniu, wiec nie wkładajcie mu słów których nie wypowiada i nie pisze. Gdyby nie odezwał się wcale, pisalibyście że tchórz. Odezwal się adekwatnie do sytuacji. A ze było to wielkie kłamstwo i pogoń pismaków za sensacją to nie wina czytających wiadomości.

5            -3
~~~Antoni
Realista8 0
A ja jestem przekonany, że ty nie jesteś kibicem Wisły i nigdy nim nie byłeś. Jesteś tutaj, żeby siać ferment.

4            -2
~~~Realista8 0
Antoni
nie pi***l, gdybym nie byl kibicem Wisly to ch.. by mnie obchodzila Wisla i to forum,a jestem tu juz z 10 lat, mowie o Wislaportal bo na Wisle chodzo od 92 roku... czym jeszcze jestes przekonany awans Wisla i LM za dwa lata hehe ja po prostu nienawidze komunistycznych metod zatajania faktow i wciskania ludziom to co chca uslyszec, tak samo nie kazdy dziennikarz ktory pisze o tym,ze zle sie dzieje w klubie jest wrogiem Wisly, Jadczak akurat w tym przypadku sie pomylil , ale w wielu innych mial racje.mozemy go nie lubic, bo wyrobil sobie medialnosc kosztem Wisly i zarobil na aferach wokol klubu,ale taki jest fakt

4            -3