Piątek, 1 września 2023 r.

Mateusz Młyński wypożyczony do Górnika Łęczna

Mateusz Młyński został wypożyczony do końca bieżącego sezonu do Górnika Łęczna.

Młyński trafił do Wisły przed dwoma laty, będąc wcześniej piłkarzem Arki Gdynia. Swój debiut w naszych barwach zaliczył 26 lipca 2021 roku, w spotkaniu ligowym z Zagłębiem Lubin (3-0).

Dotychczas zagrał dla Wisły w 56 spotkaniach, zdobywając w nich 7 bramek. Jego umowa z "Białą Gwiazdą" obowiązuje do 30 czerwca 2025 roku.

Przypomnijmy, że aktualnie na wypożyczeniu w Górniku przebywa też inny zawodnik Wisły - Piotr Starzyński.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

Influencer
Gdzie jest problem?
Pamiętam jak wchodził do ESA w Arce i zapowiadał się na kozaka, potem transfer do Wisły, myślałem mamy młodego zdolnego i co... Historia się powtarza Starzyński, Młyński, Plewka. Albo nie mają charakteru do ciężkiej pracy i sam talent nie wystarczy albo coś w naszym klubie jest nie tak z rozwijaniem zawodników, moim zdaniem to drugie. Mam nadzieję że z Kubą Krzyżanowski będzie wyjątek od reguły. A jeśli nawet on przepadnie to trzeba cały pion sportowy dyscyplinarnie wypierd..... Czas pokaże jak trener Sobol sobie poradzi dalej za sterami?

38            -10
~~~WNH
Niech
Tam idzie i nie wraca nigdy młody zdolny Polak Mateusz Młyński

8            -17
~~~Tomtom
Do Influencer
O ile dobrze kojarzę to szparka zesłała go do klubu kokosa pół roku przed przejściem do Wisły, więc przyszedł kompletnie bez formy. Wcześniej wyglądał naprawdę na niezłego młodziaka i jakims cudem u nas nie rozwinął skrzydel jak setki młodych przed nim. Problem jest i będzie po stronie Klubu dopóki to nie pie.dyknie i nie powstanie na nowych solidnych fundamentach.

18            -4
~~~tabaluga
I znowu klamstwa
Mlynski jest kontuzjowany i musi dojść do siebie. Cyk wypożyczenie.

9            -10
~~~GURULI76
Gdzie jest problem ....?
Przed przyjsciem Mateusza myslalem ze bedzie częściej grał i z każdym rokiem zaliczal coraz więcej meczy niestety nie wiem co z nim się stało to samo tyczy się Starzynskiego.... powodzenia.

20            0