Piątek, 15 września 2023 r.

Wisła zgłosiła Kubę Wiśniewskiego do rozgrywek I ligi

Zawodnik wiślackich rezerw Kuba Wiśniewski został oficjalnie włączony do pierwszej drużyny i uprawniony do gry w Fortuna I lidze.

Wiśniewski to 19-letni obrońca, który trafił do Wisły przed rokiem. Wcześniej występował w młodzieżowych drużynach Śląska Wrocław oraz Legii Warszawa.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

GrzegorzS
Brawo, to bardzo
dobra wiadomość

24            -12
~~~567
jest niezły
widziałem go w akcji .

15            -4
~~~* kibic *
Kuba
Okaże się czy to był czy jest strzał w "10" . Nie sądzę aby okazał się lekiem na problemy Wisły w obronie. Żeby tak było to taki zawodnik musi grać regularnie w lidze i to przynajmniej w II lidze i to w klubie z pierwszej 5 ( postarać się o wypożyczenie w przerwie zimowej ) bo jak na razie to zgłosili go tylko do rozgrywek 1 ligi i tyle w temacie. A co niektórzy już się podniecają. Najpierw nach trenuje z 1 drużyną i jeśli będzie dobry to niech da mu zagrać trener Sobolewski w kilku spotkaniach ( oczywiście jak mamy bardzo korzystny wynik. A w przerwie zimowej wypożyczyć go minimum 2 liga i to do drużyn z czołowych pozycji (chociaż niekoniecznie) być może odnajdzie się lepiej w zespole ze środka tabeli lub z jej końca i wtedy okaże się że dzięki niemu drużyną zyska kilka punktów i utrzyma się na poziomie 2 ligi. Bo niesądzę aby się rozwiną w niższej lidze I w następnym sezonie był pełnoprawnym zawodnikiem w Ekstraklasie lub 1 lidze. ( treningi w 1 zespole to nie jest wszystko. Potrzeba regularnej gry minimum na poziomie II ligi i to co tydzień).

4            -2