Czwartek, 23 listopada 2023 r.

Bartłomiej Grzegorczyk i Dawid Ignacok w sztabie Wisły Kraków

Sztab pierwszej drużyny zasilili Bartłomiej Grzegorczyk i Dawid Ignacok. Obaj będą pełnić funkcję klubowych fizjoterapeutów.

Bartłomiej Grzegorczyk urodził się 4 stycznia 1994 roku. Jest absolwentem studiów licencjackich i magisterskich na kierunku fizjoterapia na Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zbierał współpracując ze sportowcami Szkoły Mistrzostwa Sportowego, AZS UJ Kraków Ekstraligi Kobiet, pierwszej drużyny Garbarni Kraków. Przez ostatnie pięć lat opiekował się młodzieżą z R22 w zespole Centralnej Ligi Juniorów U-19.

Dawid Ignacok urodził się 5 czerwca 1991 roku. Ukończył fizjoterapię na Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie, a następnie 4-letnie studia na Akademii Osteopatii. Nowy fizjoterapeuta Wisły to uczestnik kilkudziesięciu szkoleń i konferencji z zakresu różnych koncepcji terapii manualnych, igłoterapii suchej, terapii narzędziowych i wielu innych. Od lat współpracuje indywidualnie z polskimi sportowcami.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »

Nikt nie komentował jeszcze tej informacji. Może Ty to zrobisz?