Sobota, 25 listopada 2023 r.

Wisła gra z GKS-em Katowice! Zapraszamy na relację tekstową live!

O godzinie 17:30 piłkarze krakowskiej Wisły rozpoczną mecz 16. kolejki ligowej sezonu 2023/2024, w którym zmierzą się z GKS-em Katowice. Dla wszystkich, którzy nie będą mogli oglądać tego spotkania, przeprowadzimy relację tekstową! Zapraszamy!

Wejście do relacji »


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~Wierny
Bosiko
Co za siur zdewastował to boisko Masakra !! Nie wiele lepiej niż w 3 lidze. Dalej oszukujemy przeznaczenie !! Gramy dno !!! Sobolewski out !!

9            -1
~~~Artur
mecz
Kaszana jak zawsze,+-60minuta remis,niektórzy piłkarze,beznadziejni w swojej beznadziejności ehhh

9            -1
hobiz
Gra !!!??
Niech każdy sobie mówi co chce , ale to gra dzisiaj i nie tylko dzisiaj Wisełka , to piach i to totalny . Jest 2:1 , Wisła przegrywa na własne życzenie. Ustawienie drużyny , założenia taktyczne , schematy i automatyzmy to chyba coś bardzo obcego trenerowi Sobolewskiemu . Warsztat tego pana jest cieniutki , brak zdecydowanej reakcji na sytuację na boisku , zmiany też pozostawiają dużo do życzenia . Co oni robią na tych treningach . Mam nadzieję , że pożegnamy się z panem S.

11            -2
~~~PC1906
Sobol out
Nie wychodzimy na drugą połowę...

8            -1
~~~Brck
Zmiany
Jest ktoś na tyle mądry że wytłumaczy mi teraz te zmiany? Że schodzi Goku który jako jedyny siał duzo zamieszania w polu karnym GKS a zostaje dużo słabszy Villar? Dlaczego Goku nie został i nie zszedł do środka pola bo wg mnie tam najlepiej się czuje..1 defensywny pomocnik i Duda z Goku w środku.. dziwne te zmiany teraz

7            -1
~~~Niko
Oby..
to było ostatnie 15 min Sobolewskiego i sztabu w Wisle/

10            -1