Sobota, 25 listopada 2023 r.

Bartosz Jaroch: - Liczy się tylko to, żeby wygrywać

- Fajnie, że wygraliśmy, to na pewno cieszy i to na pewno nas scali, po takim meczy, po takim zwycięstwie - powiedział po wygranym 3-2 spotkaniu z GKS-em Katowice Bartosz Jaroch.

- Nie tak wyobrażaliśmy sobie drugą połowę, bo mieliśmy 1-0 i miał Alan sytuację na 2-0. A później tracimy dwie bramki i tracimy tę jakość. Drużyna z Katowic nas zdominowała, ale fajnie, że po tych zmianach fajny impuls i odrobiliśmy to w doliczonym czasie gry. Wiedzieliśmy jakim zespołem są Katowice i na czym bazują, czyli na intensywności i na doskoku. Już we wcześniejszych meczach pokazywali, że nawet grając w "dziesiątkę" potrafią dobrze pressować, potrafią dobrze biegać, więc nas nie zaskoczyli. No może nie potrafiliśmy momentami z tym pressingiem sobie poradzić, ale w pierwszej połowie dużo razy wychodziliśmy z kontratakami tak "3 na 3" i szkoda, że tego lepiej nie wykorzystaliśmy. Ale nie ma co więcej tego rozgrzebywać. Super, że wygraliśmy ten mecz, bo to się liczy najbardziej - dodał Jaroch.

Obrońca Wisły był o tyle współautorem wygranej, że zaliczył asystę przy golu na 2-2.

- To już nieważne kto, bo w naszym przypadku i przy naszym miejscu w tabeli liczy się tylko to, żeby wygrywać i w tej tabeli podskoczyć - mówił skromnie Jaroch, którego na zakończenie zapytano, czy przerwa spowodowana przez kibicowską pirotechnikę pomogła właśnie Wiśle? - Możliwe, bo dostaliśmy jakieś wskazówki od trenera. Też m.in. żeby wrzucać w pola karne i tak skończyło się z trzecią bramką, a więc wrzutką i bardzo ładnym golem Ángela - zakończył wiślak.


 AG, Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

~~~ted
Jaroch
Jeżeli piłkarz pisze że liczy się tylko zwycięstwo a nie styl to efektym jest to gdzie teraz jestesmy

11            -15
~~~Anna
Fajny
Lubię tego Chłopaka. Potrafi strzelić i asystować choć jest obrońca. Sodówka mu nie odbiła, spoko gość.

9            0
~~~TSwiślak
Twoja akcja.
To,jak zagrałeś do Patryka Gogóła - KLASA,ekstraklasa,brawo!

3            0