Piątek, 1 grudnia 2023 r.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Bruk-Betem Termaliką

Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 17. kolejki ligowej spotkaniu z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza.

Wejście do głosowania »


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


12    Komentarze:

~~~Anacharsi s scythae
Nie ma zawodnika w formie u Sobola
Tragiczna zbieranina

9            -4
~~~nołnejm
A redakcja pisała
że to nie do pojęcia, że kibice wolą porażkę i szybkie strącenie ze stołka Sobola... No cóż, pomęczmy się dalej taką grą. Z Sobolem mamy szansę na utrzymanie. Raczej.

32            -4
~~~Wisła123
Całokształt
Jeśli w Wiśle jest jeszcze jakaś osoba kompetentna to niech natychmiast wywali człowieka zajmującego ławkę trenerską! Mecz, który powinien być wygrany 0:5 przegrywamy 2:1. Abstrahując od pogody to nie funkcjonuje żadna formacja, a już podania to kryminał. Dosyć upokarzania Wielkiego Klubu Wisła Kraków, dosyć już tego!!

37            -6
~~~komato
Déj? vu
Biorąc pod uwagę pogodę i grę Wisły przypomina mi się "kadra" z meczu ze Słowacją pod koniec eliminacji do Mundialu 2010. Parodia futbolu, kopanina bez składu i ładu, brak jakiejkolwiek weny, bramkarz w stylu "kurczak bez głowy", a wisienką na torcie Rodado łapiący czwartą żółtą kartkę w sezonie na półtorej minuty przed końcowym gwizdkiem, bo mu się zebrało na moralizowanie sędziów. Mam tylko nadzieję, że tak jak Słowacja 2009 była ostatnim meczem Stefana Majewskiego z kadrą, tak tu byliśmy świadkami żałosnego pożegnania Sobola z prowadzeniem Wisły. Ciężko ze ślepym sternikiem wypłynąć na szerokie wody. Tak po prostu.

27            -6
~~~Ryan
Bezradność 500 plus
Jesteśmy w stanie przegrać z każdym i tak też się stało tym razem! Sobolewski Out.

30            -6
~~~Loża Szyderców alias Ciemny Średniowiecz
Mecz czy skecz?
W tytule jest błąd. Głosowanie nie jest na piłkarza MECZU, tylko na piłkarza SKECZU Latającej Grupy Monthy Pythona

32            -5
~~~TSwiślak
Żenuła
Dla każdego po wy-kopie.

21            -5
~~~Mirson
Wisła
Kogo tu oceniać i po co samo kalectwo !

17            -5
~~~nołnejm
No i wykrakałem
Sobol podał się do dymisji, a jeszcze dziś redakcja to wyśmiewała

27            -3
~~~Jaco 73
Żaba
Żaba to nasz nieszczęsny bramkarz.Widzieliście co on wyprawiał przy straconych golach.Skacze jak mały płaz nogi ręce bez składu i ładu.To nie jest bramkarz to jakieś nieporozumienie. Tragedia

11            -1
David875
Dziady
Najgorsi Hiszpanie! Mam nadzieję, że to był ostatni mecz Ratona, Satrustegui, Alfaro! Co za złomy piłkarskie! Szczególnie amator Raton! W A klasie by lepszych znalazł!

5            0
~~~kibictsw
David875
Co do Ratona zgoda, ale co do reszty nie zgodzę się bo oni potencjał mają duży. Jednakże patologia panująca na ławce trenerskiej doprowadziła do tego że każdy zawodnik gra teraz o wiele gorzej niż wtedy gdy przyszedł do Wisły. Przy dobrym trenerze każdy z nich może distać ,,drugie życie" ale oprócz Ratona

5            0