Piątek, 1 grudnia 2023 r.

Radosław Sobolewski podał się do dymisji!

Podczas konferencji prasowej po meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków do dymisji podał się trener zespołu "Białej Gwiazdy" - Radosław Sobolewski.

Ostateczne decyzje zostaną podjęte po spotkaniu z Prezesem klubu.

Dodajmy, że Radosław Sobolewski prowadził zespół "Białej Gwiazdy" - jako jej pierwszy trener - od 3 października 2022 roku, czyli łącznie 424 dni i w 44 oficjalnych spotkaniach. Ich bilans to 21 zwycięstw, 12 remisów oraz 11 porażek, a także bramkowy: 86-54.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


112    Komentarze:

~~~Gandalf
Jaro
Jarek nie przyjmie :D Zapisz to faken

91            -31
~~~Treser
Jesttttttt
Jessssttttt ku*** jeeeest. Piję do rana

15            -14
~~~~ja
NA RE SZ CIE
Mam tylko nadzieję, że podał się do dymisji wraz z całym sztabem, a jeśli nie to idąc za głosem rozsądku podadzą się do dymisji wszyscy od krzoski po kmiecika, bo inaczej to nie ma żadnego sensu

220            -39
~~~Anacharsi s scythae
KROLEWSKI OUT!!
Czystki i gramy od 4 ligi. Nie! dla nepotyzmu, mataczenia z funduszami transferowymi itd!!

14            -36
~~~kuszczak
Tego występu nigdy ci nie zapomnę .
Jak od 1 minuty było widać , że nie zależy Ci na meczu. A jak aj frajer emocjonować się do 96 minuty.

114            -26
~~~Lukas
radek
naprawde?

49            -16
~~~Onomatope jus
Dziękuję i życzę powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym!
A również zrozumienia u szefa.

106            -18
~~~Kolor1982
Brawo Radosław
W końcu pokazałeś klasę i zabierz ze sobą swój sztab

152            -19
~~~Obiektywn y
Od legendy do legendy
Czyli witamy Kazimierza Moskala. Z jednej strony to kontynuacja projektu ,,legendy na swoim", z drugiej jednak gość wie, z czym to się je, zrobił w końcu dwa awanse z tej śmiesznej ligi.

91            -68
~~~Dpas
Nieudany projekt
Za długo to trwało. Zmiana była konieczna już przed sezonem.oby przyszedł jakiś sensowny trener

146            -10
~~~komato
Ja w szoku.
Piekło zamarzło. Serio, myślałem że już nic i nikt nie sprawi, że Sobol zrezygnuje z ciepłej posadki przy Reymonta. Ale widocznie sam Radek dotarł do punktu, w którym uznał, że nie ma nadziei. Lepiej późno niż wcale...

134            -13
~~~Mirson
....
Teraz? Jak sezon poszedł się je... !

117            -27
Nota_bene
Tylko Kaziu Moskal!
Tylko Kaziu!

49            -142
Jazz
.
W sumie to tak pomyślałem po meczu z GKS, że jak teraz ten zespół nie zacznie grać to już w ogóle...

88            -6
~~~padreco
Sobolewski...
On rozmontował wszystko co było do rozmontowania ... zostały tylko zgliszcza i spalona ziemia... Dzięki Bogu kończy się era Brzęczek/Sobolweski - okres wielkiej smuty na R22.

152            -27
~~~Fro
Wreszcie
Oto jest dzień, który dał nam Pan

98            -19
~~~Ona
Pol roku za pozno
Ale znajac królewskiego bedzie Jop lub Zajac

97            -31
~~~Arni z Bykowa
Za późno
Wreszcie. Szkoda, że minimum 10 meczy za późno. Tyle wymędrkował Królewski, filozof wiejski. Szkoda kibiców. Obawiam się, że niewiele da się uratować w kontekście budowy zespołu w tym sezonie.

117            -31
~~~567
projekt niestety
O 3 miesiące za późno . Jak s[...]ił sezon to w końcu sam s[...]ił .

18            -7
~~~Ona
I byle nie Moskal
Lubię go ale dosyc legend. Brosza tylko widze

140            -31
~~~Kathi Kibice z Bremen
Sobol
Nareszcie dlugo trzeba bylo czekac na te informacje

72            -15
~~~Kuku
Zmarnowany czas
Zmarnowany czas i pieniądze od meczu z Puszczą.

119            -15
~~~Alfer_77
Najlepsza informacja
Ale... To dopiero połowa szczęścia. Druga to niwy trener - oby jego nazwisko nie okazało się, że zamienił stryjek siekierkę na kijek. Pamietajmy kto będzie zatrudniał nowego trenera - będę zaskoczony jeśli będzie to rokujące choćby w teorii nazwisko. Boje się że może to być jakiś znowu odgrzewany kotlet tylu Moskala i jemu podobnych. No nic - dajmy im szanse się wykazać ale na prawdę szkoda straconego czasu. Znowu doprowadziliśmy do sytuacji ze nawet seria kilku zwycięstw może zniweczyć jedna porazka. Dolna połówka tabeli w I lidze w drugim sezonie - Matko kochana jakie bagno...

68            -19
~~~WNH
Tego
Się obawiałem że odejdzie zbyt próżno i tak się stało.

79            -12
~~~Treneiro
Treneiro
Prezesie....może eksperyment z Łukaszem Piszczkiem ?

35            -74
~~~Wiślak
Za późno
Obawiam się, że ten sezon bardzo trudno będzie uratować. Zmiana samego pierwszego trenera nie da nic! Tutaj potrzeba czystek na każdym szczeblu, począwszy od prezesa, nie wspominając już o całym sztabie. mam nadzieję, że wkrótce pojawi się komunikat o dymisji Krzoski, Kmiecika, Zająca, Łaciaka, Bisztygi itp. Najwyższy czas rozgonić to całe kółeczko wzajemnej adoracji!

90            -18
~~~Janko Buszewski
Dobra to decyzja dla Wisły
a może i także dla samego Sobola ? Bo ten mariaż był już wypalony,po wstydliwie przerznietym barażu.Obecny sezon,tylko uwypuklał ów brak jedności w tym małżeństwie.Jeden mecz przyzwoity, dwa beznadziejne,tu wyrwane cudem trzy punkty,tam stracone haniebnie etc.Tak grać nie można ,myśląc o czymś więcej aniżeli utrzymanie.Teraz pozostaje tylko czekać na dwa ważne punkty decyzji Sobolewskiego.Primo- czy Królewski przyjmie dymisję ? Secundo- jeśli tak,to kto będzie sukcesorem Radka ? Jest też i tertio- czy nowa miotła zacznie od razu dobrze zamiatać ? No ale o tym,to przekonany się za parę dni.Nowy,prochu od razu tu nie wymyśli,ale oby ugrał jakieś 4,6 punktów w najbliższych dwóch meczach i spokojnie i merytorycznie przygotował zespół do rundy wiosennej.A jest co robić !!

69            -8
~~~Bob
Dymisja
Jeśli to prawda, to uratował ostatnie resztki szacunku ode mnie. Tylko trener potrzebny na już, a nie do końca roku z Zającem, czy Kmiecikiem.

18            -5
~~~Smuga
Rozmienił legendę na dobre
Sobol, po co Ci to było? Po spadku trzeba było odejść z Brzęczkiem lub bez niego, ale na własne życzenie wolałeś tkwić w tym kumpelsko-rodzinnym bagnie. Przejdziesz do historii jako jeden z najgorszych trenerów Wisły, a na pewno najgorszy w XXI wieku. Miałeś wszystko, aby odnieść sukces - największy budżet w lidze, niezłych technicznie i całkiem doświadczonych piłkarzy. Zostały zgliszcza, fatalne wyniki, piłkarze nierozumiejący się na boisku i fatalni motorycznie, sztab złożony z pociotków i spadów po Brzęczku. Jeśli odejdziesz, na co liczę, to i tak o rok za późno, bo Sobolewski i Wisła powinni przestać być parą po pamiętnym blamażu w Sosnowcu. Żegnam bez żalu i życzę powodzenia w trenowaniu juniorów w Prądniczance, bo na szczeblu centralnym roboty już raczej nie znajdziesz. Adios!

71            -30
~~~abacab
Brawo
Teraz trener, który w żaden sposób nie był związany wcześniej z Wisłą. Nowe spojrzenie, nowy sztab, nowa wizja, żeby wykrzesać z piłkarzy nową jakość.

89            -12
~~~Kasan
I ok
Ale to jest jeden Sobolewski, a tam jest jeszcze Kmiecik i reszta sztabu do wymiany. Bo zwolnienie jednego chłopa niczego nie zmieni, przyjdzie nowy trener, wsiąknie w obecny zgniły sztab i znów będzie to samo . Wywalić cały sztab, a nie jednego członka tego sztabu!

91            -11
~~~Tom123123
Dziękuję
W końcu!

45            -10
michaldo14
Tylko Kaziu
Kaziu wróć

21            -81
~~~Misioł
Nie mam pretensji do Sobola
Był kawałem gościa na boisku, umiejętności trenerskich brakło ale to prezes powinien reagować. Na nasze nieszczęście probował być najmądrzejszy. Wyszedł na kreatyna. Powodzenia Sobol w życiu osobistym. Dla nas właśnie nastają lepsze czasy. Jest kilka ciekawych nazwisk na rynku, nawet taki Kazek Moskal ma doświadczenie w awansach

37            -46
~~~Jajo
nie ma się czym jarac
przyjdzie następny, nie wygra trzech pierwszych męczy i wszyscy będą go chcieli wyrzucić. to nasze standardy od kilku lat

54            -35
~~~Ryan
Męska decyzja
Brawo

35            -15
~~~TS Krisek
Nareszcie i za późno
O wiele za późno. Ale w tym 100% winy Królewskiego. Sobol powinien odejść po barażach. Teraz - nie działać pochopnie! Nie znajdziemy sensownego trenera w 3 dni. Dokończyć tę spieprzona rundę kimkolwiek (Jopem?) i pd jutra zacząć pracować nad sensownym trenerem na początek okresu przygotowań do rundy. Z Polski, uwzględniając wszystkie realia i potencjał, tylko Brosz przychodzi mi do głowy. O ile on sam to dopuszcza.. W strasznym bagnie jesteśmy ?

63            -13
~~~nołnejm
Nareszcie
Teraz jeszcze trzeba ją przyjąć

44            -9
~~~RafcioTSW
Trener
Wisla w tym momencie potrzebuje trenera a nie praktykanta, ktory sie przyucza do zawodu. Uwazam ze Sobol ma zadatki na trenera ale w tym momencie Wisla go przerasta. Za 10 lat z wiekszym bagazem doswiadczen pewnie sie sprawdzi.

46            -18
~~~Arczi_NH
Życie jest wredne...
Zobaczycie, że jeszcze będziemy tęsknili za Sobolewskim.

29            -107
~~~walezy
jak długo na wawelu ..........
Kiko Ramirez trenerem

20            -64
~~~Jaco 73
Dwa słowa
Wstyd i Za Późno.Wstyd mi za klub że nic nie rozumie swoich błędów ,a późno to zmiana trenera Nie było awansu po pierwszym roku po spadku to teraz będziemy się bujać w 1 lidze z 5 lat

50            -8
~~~Miniu
Późno bo późno ale Radosław pokazał ludzką przyzwoitość...Dzięki.
Tej dzisiejszej "kaszany " na śniegu nic nie mogło już obronić .Ani słowa ani statystyki. Prośmy teraz Boga coby Jaroslaw przyjął dymisję ,dokończył sezon Jopem lub Kmiecikiem i...znalazł pod choinką jakąś kasę na kontrakt dla kompetentnego trenera .

40            -16
~~~Arni
A ja mówię Wam, że
Krolewski dymisji nie przyjmie z dwóch powodów. Ad 1 bo prawdziwy trener będzie chciał by mieć Swój sztab i pełny zakres zarządzania. Ad2 Krolewski nie ma ambicji i honoru aby Klub się rozwijał.

47            -40
~~~SMOK
ja
Podal się do dymisji razem z Jarkiem. Wziął go za rękę i poprosił dymisje, żeby się nimi zaopiekowała.

25            -14
Niewierny Tomasz
Co się jaracie...
Prezes dymisji nie przyjmie !

32            -18
~~~nołnejm
Średnia 1,7 za mecz
Dość tego... Następca Brzęczka z takimi samymi skutkami, a powinien wylecieć po Sosnowcu! Gadanie o długim trzymaniu trenerów stało się zakładnikiem decyzji. To się w polskiej piłce nie sprawdza. Niestety, ale takie są realia. Prezesie, podpisz rezygnację i znajdź kogoś z pomysłem na grę, bo piłkarze nie są fatalni. I oby cały sztab legend poszedł na emeryturę. Dość zatęchłej atmosfery. Tylko świeżość może przynieść nadzieję!

55            -11
~~~Luk
Trener
Było to widać w trakcie transmisji gdy kamera pokazywała nasza ławkę...

61            -3
~~~Spartiata
O 17 kolejek
Za późno.

57            -11
~~~Coach
No to teraz
Dawać Gonzalo Feio do tego hiszpańskiego bagienka :D

41            -23
~~~Marck
Szkoda
To nic nie da, będzie jeszcze gorzej. Wspomnicie moje słowa.

15            -58
~~~ked
nareszcie
życzę dużo sukcesów

21            -7
~~~ked
sobol
mam nadzieję że weźmiesz ze sobą cały wóz od kiera do kucharza. bez tego nie będzie nadzieii......

49            -10
~~~Realista8 0
trener
zmarnowane pol roku,chlop po kompromitacji w barazu i kolejnych zawalonych meczach opowiadal bajki, ze nigdy sie nie podda i nie zrezygnuje a teraz nagle podaje sie do dymisji, ale lepiej pozno niz wcale, reszta sztabu tez niech trzyma sie z daleka od Wisly, teraz zatrudnic kogos kto podniesie ta druzyne taktycznie, bo jak nie bedzie awansu to caly ten hiszpanski projekt zostanie odwolany i od nowa bedziemy musieli budowac druzyny.

60            -7
~~~Kibic znad Morza
Wisła
Hm...dlugo nie czekałem na szczęście na te te cudowne info więc pokręćmy trochę karuzelą. Kogo widzicie na następcę ? Jak dla mnie opcje są 3 : Brosz , Ojrzyński , ktoś zza granicy. Niech lud się wypowie , każdy ma prawo do swojego zdania. Pozdrawiam.

24            -30
~~~Gwardia wareska
To tylko jakieś
6 miesięcy za późno. Niestety, kontrakt z Radkiem nie powinien zostać przedłużony już w czerwcu, po zawaleniu kluczowych meczów, z Zagłębiem i Puszczą.

62            -6
~~~Aaaaaa
Nie podniecajcie się
Harcerzyk tej dymisji nie przyjmie. To ustawka.

57            -16
~~~Schatten
Hurra!!
W końcu może będę mógł wrócić na stadion. Tego nie dało się oglądać nawet będąc ostro wstawionym przed tv. A z tygodnia na tydzien bylo tylko gorzej. Powodzenia i sukcesów życzę w dalszej pracy i obyś ją znalazł jak najdalej od R22. Mam nadzieję, że znajdą godnego następcę który z tych "chłopców" zrobi mężczyzn. Teraz tylko pytanie, czy "Stępień" to zatwierdzi. Czekamy na komunikat:) Życzę nam wszystkim kibicom żeby w końcu w naszym klubie zawitała chociaż namiastka normalności i profesjonalizmu na który czekamy tak długo. Dość układów rodzinnych i legend. A reszta sztabu to na co czeka? To i tak za długo trwa. Ten sezon powinien się zacząć nowym rozdeniem. A tak mamy co mamy połowa sezonu a my jesteśmy wiadomo gdzie :(

35            -12
~~~Markow
Kiko
Podejrzewam, że przy tej naszej bidzie, to Kiko wskoczy. Lubię go, ale oby nie.

53            -5
~~~Pinokio
kołcz
Innego trenera niż Marek P nie widzę.

36            -29
Niewierny Tomasz
Sławomir Peszko...
to dobry kandydat na trenera Wisły !

24            -56
~~~RafcioTSW
Papszun
Tylko Papszun, na takich warunkach jakie tylko chce na dlugofalowa wspolprace jak w Rakowie. Mysle ze Socios czy moze ktorys ze sponsorow chetnie oplaca jego kontrakt.

51            -37
~~~Zdzisław Dyrman
Zasadniczo
Won!

9            -15
~~~Tylko Wisla
Trener
Zabierz ze sobą resztę szrotu i wypad.Mam już dosyć legend.

14            -5
~~~TSwiślak
I balans..
,....wywrotka na tej chybotliwej linie,cześć.

21            -8
Mario
Dziękuję za wszystko , bo na pewno serducho oddałeś , ale cieszę się , że to już koniec
Naprawdę musimy dać komuś innemu szansę to nasza jedyna nadzieja. Nie było żadnego progresu od dawna. Potencjał jest wyników brak. Wiadomo , że nowy trener będzie miał mega ciężko i nie będzie świetnej gry . Jednak nie mamy nic do stracenia musimy spróbować odbudować zespół.

36            -5
~~~Krystyna
Alleluja
Alleluja alleluja alleluja i to jest prezent na Andrzejki, Mikołajki i pod choinkę. NARESZCIE !

31            -10
Maxi
Ta dymisja powinna nastąpić dużo dużo wcześniej....
...bo po barażach w tamtym sezonie . Oby tylko kochany prezes nie miał pomysłu ala Zając swoją drogą nowy trener powinien mieć i nowy sztab bo inaczej to nie ma sensu jak ci sami ludzie zostaną co współpracowali z Sobolewskim.

47            -8
~~~Angol
Nadejszła wiekopomna chwila
Od baraży z Puszczą zegar tykał. Moim skromnym zdaniem margines błędu został przesunięty o pół roku, co owocuje aktualnym miejscem w tabeli. Sobol nieźle charatał w gałe, lecz teraz czas na TRENERA. Ciekawe co czas przyniesie. AVE

38            -5
~~~i
Nowym trenerem Wisly
ktory bylby odpowiedni to ktorys z trenerow trener Niedzwiedz lub trener Ojrzynski lub trener Brosz z zagranicznych trenerow znowu trener Carrillo lub trener Hyballa

12            -41
~~~TSW
Po co ten człowiek
nas męczył i tracił punkty przez 17 kolejek?

44            -6
~~~seba
Cała odpowiedzialność spada na Królewskiego
To on trzymał trenera na stanowisku bo zwyczajnie nie ma żadnych kompetencji do kierowania klubem piłkarskim. Uwierzył że braki pozwoli mu nadrobić śmieszny programik bazujący na statystykach zwany sztuczną inteligencją i takie są efekty. Tutaj żadnej inteligencji nie ma. To co najwyżej marne próby dowartościowania - kosztem kibiców. Krótko i na temat. Czekam na Inwestora. Wisła to nie zabawka.

59            -9
~~~Wiślak
Spokojnie
Spokojnie z tym honorem, to może być pod publiczkę zagranie! Uwierze jak odejdzie na serio, po 2 honor to by miał w czerwcu po puszczy bo wtedy było potrzeba, obecnie to jest pół straconego roku, dziś jesteśmy ma 99% w sezonie 2024/25 w 1 lidze! Także straszny czas przed nami koszmar trwa i bedzie trwać

37            -7
~~~luud
Tylko Trener z dużym doświadczeniem!
Dość gości którzy się na Wiśle uczą zawodu.

36            -6
~~~jubi
to co, która legenda ma teraz chrapkę na stanowisko?
Kmiecik? Jop? Moskal? Stolarczyk? Zając? Brzęczek? A może i Błaszczykowski się za trenerkę weźmie? Bo niby dlaczego by nie? Skoro taki as jak Sobolewski mógł? W głowie się to nie mieści.

41            -14
~~~Wiślak
Po 2
Jeśli tylko ona zostanie przyjęta wracm do socios i na stadion jak spora liczba ludzi, więc Jaro nie spieprzcie tego, weźcie nam trenera z górnej półki albo chociaż ze średniej i dajcie kibicom nadzieje na cokolwiek bo na tą chwilę upadamy w czarną dziurę, bez kibicow na stadionie z łęczna z długami z dziwnymi kontuzjami które leczą sie w tydzień (pewnie hajsu nie było ) tu musi przyjść lider, trener z jajami który wyciągnie z tego zespołu maxa. A maxem beda wyniki jakich oczekuje sie i na jakie stać ten skład, czyli 80% wygranych ze dwa remisy i jedna porażka. Szczerzę powiem szkoda że Irek Mamrot jest zajęty bo tam i styl sie zgadza i wyniki

27            -11
~~~zKlubu
tym który skompromitował nasz klub nie jest trener
Tylko prezes i cała gama poklepywaczy po pleckach zwana zarządem. Ciągną ten klub na dno. Ludzie bez honoru. Wmawiają sami sobie że działają z poczucia misji i w dobrej wierze a w rzeczywistości skutkuje to tylko napychaniem własnych portfeli. Do puki nie odejdzie ta nepotyczna banda która oplakatowala pomieszczenia klubowe własnymi wizerunkami i samonazwala się legendami będzie tylko gorzej.

16            -6
~~~Nostradam us
Spokojnie
Widzę wystrzeliło wiele szampanów, natomiast ja proponuję jeszcze nie ogłaszać sukcesu bo prezes może tej dymisji nie przyjąć i osobiście czuję, że tak będzie.. Druga sprawa to sam klub - ciągle prowadzony wg "wizji" Jakuba i Jarka: "legendy na swoim". Tutaj trzeba zrobić twardy reset: legendy na trybuny a do klubu zatrudnić po prostu fachowców i dać im pracować. W przeciwnym razie żaden poważny trener tutaj nie przyjdzie. Jeśli chodzi o samego trenera to mamy problem. Liga jest polska, skład hiszpański. Nie wiem czy jakikolwiek polski trener jest tutaj dobrą opcją - może trzeba zatrudnić jakiegoś hiszpana ? Może trzeba zatrudnić Polaków i zredukować wynagrodzenia z którymi i tak Wisła dość często zalega ? Nie wiem, bo wizja / plan rozwoju drużyny / klubu powinien być nakreślony przynajmniej od roku jak prezesem został Jarek... a mam wrażenie, że czegoś takiego po prostu nie ma....

38            -8
gamber
Pensja trenera
Królikowski weźmie tego, który zgodzi się pracować za najniższą krajową? Jop twoja mać!

15            -5
~~~poldek
adieu!!
bardzo chcialbym abys zabral ze soba dude,szota,coleya i cala bande hiszpanow do widzenia bez zalu z mojej strony trenerze

14            -44
~~~Wisła123
Całokształt
Półtora roku za późno!

31            -5
hobiz
!!
Nareszcie. I słowo stało się ciałem. Teraz poszukać trenera z prawdziwego zdarzenia. !!!!

20            -5
~~~Kibic
jesteście współwinni
90 procent ludzi wiedziało, że tak będzie. Powinno się to zdarzyć już w maju po Sosnowcu lub najpóźniej po 5 pierwszych kolejkach tego sezonu. Sezon jest stracony m.in przez moderatorów tego forum którzy zamiast nakręcać bojkot w celu wywalenia tego "trenera" usuwali komentarze naglące do wyrzucenia Sobola (bez wulgaryzmów - jak wiele moich). Tego posta pewnie też nie opublikujecie. Obecna sytuacja to wina głównie prezesa oraz jego klakierów broniących każdej absurdalnej decyzji - tymi drugimi są też moderatorzy tego forum - poczytajcie sobie temat przedmeczowy jaka piękna laurka dla Sobola by go broń boże nie deprymować i nie naciskać na dymisję.

50            -9
~~~Gin
Co zrobi Alan
To już Uryga nie będzie śpiewać Raaadek Sobolewski?

28            -5
hobiz
Nowy trener
Marcin Brosz a jeszcze lepiej Papszun

30            -10
tedyy
Do Smuga
Miał wszystko oprócz umiejętności trenerskich

18            -5
~~~gustaw
Czy ten sezon da się jeszcze uratować?
To zalezy od kilku czynników. 1) Ogarnięy trener,który jest w stanie wpoić kilka wariantów taktycznych, które całkiem nieźli jak na I ligę a nawet na ESA zawodnicy będą realizować. 2) Pieniądze, czyli niezaleganie z wypłatami oraz wynajęcie wspomnianego ogarnietego trenera i sztabu. 3) Szczęścia, które zawsze jest potrzebne, szczególnie przy realizacji praktycznie niewykonalnych misji...

32            -4
~~~Lukas
tylko
Kiko teraz

4            -20
~~~Art
Pań Krzyśka....I inni
Nic nie mam do sympatycznego Pana Krzyśkiem, ale w piłce trzeba zabiegać o fart. Od kiedy On został kierownikiem zakończyły się jakiekolwiek sukcesy. Totalny zjazd, ktoremu on nie jest winien. Ale kobieta w szatni i cofanie autokaru też....

7            -17
~~~tom88
kibic
pełna racja

5            -3
~~~Britney
A Kiko ?
Jego projekt hiszpański też nie wypalił. Jak ktoś myśli że się uda to jest idiotą.

22            -11
~~~kibic62
jest takie trafnie oddające tę sytuację przysłowie...
lepiej póżno niż wcale!

18            -3
~~~gustaw
Panie i Panowie, którzy domagacie się trenera Papszuna!
Wisły nie stać na takiego trenera ( oczywiście, nawet gdyby Papszun chciał do Wisły)! Trener z TAKIMI wynikami nie przyjdzie do nas za półdarmo tym bardziej, ze - co tu duzo mówić - Biała Gwiazda ledwo błyszczy blaskiem z przeszłości. Poza tym przypuszczam, ze koszt zatrudnienia p. Marka to R. Sobolewski x 5 a moze nawet x10! Do tego sztab i wolna ręka oraz CZAS na posprzątanie zgliszcz i poukładanie tego wszystkiego...

32            -5
~~~gustaw
Kto wie czy najlepszym wyjściem
nie byłoby oddanie posady trenera Kiko. Moze nie jest super trenerem ale jest Hiszpanem, ma mnóstwo hiszpańskich zawodników i moze mógłby to "po hiszpańsku" poukładać. Moim zdaniem NAJGORSZYM wariantem byłaby kolejna "legenda" na posadzie trenera...

28            -11
~~~kibic62
trener
podał się do dymisji w najgorszym momencie, 2 mecze przed końcem rundy, powinno to się wydarzyć po fatalnym zakończeniu tamtego sezonu. Długo zajęło Panu Sobolewskiemu wyciągnąć wnioski ,że najzwyczajniej nie da rady! Drugim do dymisji jest niestety P.Królewski który nie zareagował na to co się stało w tamtym sezonie i nie podjął właściwej decyzji w tym półroczu ,a wszyscy widzieli oprócz niego jak to wygląda! Ciekawe co nas czeka w najbliższym czasie bo przecież kasy brak!

27            -7
~~~Jaskółcze gniazdko
Skrobacz
Oby się udało go sprawdzić

8            -15
~~~GURULI76
Pewnie dwie kolejki pociągnie to.....
Kmiecik lub Jop a w przerwie między rundami będą rozmowy z potencjalnymi trenerami no chyba że Prezes już teraz jest dogadany i np Brosz przejmuje od razu zespół to byłby lepszy pomysł.

23            -4
~~~KrakOW
Papszun w Wiśle
Podobno Papszun chciał być nowym trenerem Wisły... W Rakowie miał wyniki i nic więcej. Nawet stadionu mu nie mogli dać a on chce pracować na najwyższym poziomie. Myślę że jest w stanie jako jedyny wycisnąć coś z tych kopaczy. Kolejny trenejro będzie walczyć rok o baraże

19            -9
~~~i
Kiko Ramirez
hiszpanski trener co przy osmiu hiszpanskich zawodnikach w druzynie byloby dobrym rozwiazaniem

14            -19
~~~Tw Bolek
....
A niejaki Grzesiu dalej się pewno zastanawia jak wybrnąć z tego steku bzdur które tutaj głosił przez cały okres pracy Sobolewskiego na tym stanowisku. Kilku innych kolesi pewno też.

32            -7
Maxi
Mam nadzieję że dymisja zostanie przyjęta .
I że też odejdzie cały sztab razem z nim . Jest Brosz jest Niedźwiedź , Papszun , Moskal , Michniewicz i znalazło by się jeszcze paru trenerów . Jest jeszcze jeden gość nieoczywisty i raczej nie do wyciągnięcia z Motoru to Portugalczyk Goncalo Feio który był przecież asystentem Kiko i przy tylu hiszpanach to mógł by być strzał w 10 kę ma trudny charakter nie jest łatwym trenerem ale może właśnie takiego potrzebujemy .

24            -12
~~~Alex
:(
nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !

2            -14
~~~nowy
Jest jeden naprawdę poważny kandydat na stanowisko trenera
To Kazimierz Kmiecik. Tylko pytanie czy się zgodzi..

20            -22
~~~kap
Kiko
To nie Wisła - to Wiślanka .

13            -8
~~~Gruby
Wiem że...
to nie koncert życzeń ale ja chciałbym Wdowczyka!!

7            -14
~~~Niko
Stało się.
Tak długo wyczekiwana rezygnacja została złożona. Miejmy nadzieję że zostanie zaakceptowana, i w nowym roku będziemy mieć trenera, który związany z Wisłą będzie kontraktem i solidnym bonusem za awans, nie historią. Mimo wszystko zostaje dziwna pustka. Tak, byłem za zwolnieniem Trenera od czasu blamażu w branżach, jednak smutno jest patrzeć jak piłkarska legenda odchodzi w nie sławie. jednak nie czarujmy się, nowy trener nie spowoduje że od następnego meczu Wisła stanie się nie do zatrzymania. Przede wszystkim, nasz realny wybór jest dość ograniczony. Nie przyjdą do Wisły pracować ludzie pokroju Skorzy, czy Papszuna. Raczej będziemy skazani albo na kolejną legendę, ( oby nie) albo przeciętnego pierwszoligowego trenera, albo w naprawdę najgorszym możliwym scenariuszu może to być nawet Basha. Po drugie nowy trener będzie potrzebować czasu by poukładać ten zespół, nauczyć schematów, poprawić mental. Niby będzie miał całą rundę przygotowawcza, jednak nie potrafię w sobie wzbudzić nadziei ze coś takiego się wydarzy. Za często dostawaliśmy puste zapewnienia, do tego dojdzie presja by powtórzyć fantastyczna rundę wiosenną, do tego trybuny.. pozostanę sceptyczny do czasu aż nie zobaczymy wyników.

8            -3
~~~Borowik
Oby nie Jop
Kto ogląda 4 ligę to wie że w zawodnikach jest potencjał ale graja to samo co asy Wisły z 1 ligi.

14            -1
~~~Zniesmacz ony
Radziu, dlaczego? Przecież za chwilę
będą grali jak z nut. Mówiłeś, że jesteś pewny, że praca zaowocuje. Aha ale to nie mówiłeś o Wiśle tylko o Arce? No to miałeś nosa.

11            -5
~~~Wark7
Nowy trener
Tarasiewicz,Petrescu,Wdo wczyk,Marzec z tej czwórki chciałbym trenera.

4            -14
~~~Kibic
Trener
Dziękuję - wiem ze dawałeś z siebie wszystko. Czasami cos po prostu nie zatrybi. Powodzenia

5            -4
~~~gustaw
Wart7. Petrescu odpada.
Na pewno znacznie drozszy niz Papszun a poza tym u niego trzeba zap...ć na treningach, więc szatnia szybko zwolniłaby go, jak kilkanaście lat temu...

2            -1
~~~SMOK
KrakOW
Papszun już kilka miesięcy wcześniej miał propozycje z Wisły ale grzecznie odmówił.

2            -4