Niedziela, 18 lutego 2024 r.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu ze Stalą Rzeszów

Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 20. kolejki ligowej spotkaniu ze Stalą Rzeszów.

Wejście do głosowania »


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


10    Komentarze:

~~~Emeryt
Mecz
Lepszyi szczęśliwy wynnik niż gra .Niestety stare grzechy !!

41            -3
~~~Arek
Dramat
Nic się nie zmieniło. To nie jest gra to podwórkowa kopanina.

33            -14
felo-tsw
Szczęśliwie dopisane
3 oczka, po przeciętnej szarpanej grze z przestojami. Wystarczyło na Stal, ale na rywali z czołówki może nie wystarczyć. To nie jest moim zdaniem, zespół zasługujący swą grą na awans bezpośredni. Baraże tak, ale nie TOP2. Prawdziwa weryfikacja za tydzień i po niej będziemy mądrzejsi i oby bogatsi o kolejne 3pkt, kosztem jednego z bezpośrednich rywali. Wierzę, że choć dziś nasza gra nie powalała, to za tydzień, na naszym, oby licznie zapełnionym stadionie, pojedziemy tyską k...e

31            -3
~~~TSwiślak
BREGU
Wszedł w 75 minucie,ale to on dał nam de facto zwycięstwo.Dlatego dla niego ,choć krótko grał ,,,ósemka'',8.

29            -5
~~~Borowik
Nowy trener stare błędy
Gra Goku Jarocha i w środkowych pomocników nie da nam nigdy awansu. Trener nie może być ślepy na to co wyrabiają w środku pomocy

16            -5
~~~PS
.
Naprawde ktokolwiek mysli , ze Wisla bedzie tak samo wygladala u siebie ? Naprawde nie widac różnicy miedzy meczami u siebie , a na wyjezdzie? 90 % meczów wyjazdowych od sezonu 11/12 w wykonaniu Wisły wyglada jak ten dzisiejszy , jak mozna tego nie kojarzyc i nie widziec ? Po co to malkontenctwo i czarnowidztwo , nie lepiej to zostawic i w spokoju obserwowac tylko jojczec ?

17            -13
~~~Jarek
Podsumowanie
Najbardziej sprawiedliwe bramki padają w doliczonym czasie bo to suma kreacji i stworzonych sytuacji. Nie jest bohaterem Alvaro Raton bo wybronił parę piłek, nie jest Eneko , jest cały zespół. Tak trzymać.

15            -8
~~~Tw Bolek
Do PS
Zgadza się ale nie w stu procentach. Jeśli już tak wybiegłeś myślami tyle lat wstecz to niestety dodam że zdążały się i to czasami często koszmarne występy u siebie ale nie o to chodzi. W każdej lidze gra się tyleż samo u siebie co na wyjeździe i my myśląc o jakichkolwiek sukcesach nie możemy traktować meczy wyjazdowych jak zła koniecznego! Poprostu nie możemy!

12            -1
~~~PS
.
Oczywiscie , że się zdarzały , ale przewaga dobrych do złych jest bardzo znacząca . Poza tym intencja postu i przekaz był jasny - jak można po pierwszym meczu, po okresie przygotowawczym , NA WYJEZDZIE , już psioczyć, że z taka grą , to , tamto , siamto , gdzie wiadome jest ,że nie jeden mecz tej wiosny przy Reymonta będzie o niebo lepszy niż ten dzisiejszy . Niektórzy to gorzej jak rozchwiane baby , dramat.

10            -1
~~~Franz
Kto najlepszy
Ciekawe ciekawe

1            0