Sobota, 24 lutego 2024 r.

Kontuzja Mikiego Villara

W spotkaniu z GKS-em Tychy z powodu kontuzji murawę przedwcześnie opuścił Miki Villar. Zawodnik jest już po badaniach, które potwierdziły uszkodzenie mięśni uda.

Rehabilitacja potrwa przynamniej do marcowej przerwy reprezentacyjnej.

W bieżącym sezonie Villar zagrał jak dotąd w 24 meczach krakowskiej Wisły, w których zdobył 5 bramek.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


8    Komentarze:

~~~ksut
Oho... zaczyna się
Jak trzeba było pojechać na wakacje do Turcji to wszyscy zdrowi i zadowoleni a jak trzeba zasuwać na boisku to się zaczynają kontuzje i urazy... Rok rocznie taki sam scenariusz.

72            -27
~~~Kibic
Historia się powtarza
Za dużo tych urazów mięśniowych, bagatelizowanych i niewykrytych problemów z kolanami(patrz Gogół). Sztab medyczny od lat w Wiśle to jest kpina. Szkoda, że AI nie przewidziała, ze Bartek Talar będzie prawdopodobnie przeciążony i bezkontaktowo zerwie wiązadła.

49            -8
~~~Emo
Możecie zrobić jeszcze 5 transferów to nic nie da
Awansu bezpośredniego nie będzie, za trzy kolejki (Odra, Arka, Miedz) będziemy mogli zapomnieć o barażach. Oczywiście wcześniej jeszcze odpadniemy z pucharu. Drużyna jest źle przygotowana do sezonu Widać to na boisku, zawodnicy są wolni, szybkościowo odstają od przeciwników.

53            -13
~~~Ona
Urban
To konowal jakich malo wiec ta przerwa dluzej potrwa.

34            -3
~~~i
Trudno kontuzje w sporcie sie zdarzaja ale jest
siedmiu zawodnikow hiszpanskich dobrze wyszkolonych technicznie plus Bregu ,Colley,Duda ,Uryga i pozostali, powinien byc w koncowce meczy z Tychami karny dla Wisly pilka trafila w przedramie zawodnika Tychow na ich polu karnym widac to w skrocie meczu

12            -13
~~~tabaluga
Logiczne
Przecież wiadomo było że tak to się skończy. Szczerze raz bym zrobił taki obóz w Norwegii. Chłodniej, co najwyżej ktoś złapie grypę na tydzień. Jak wrócą do Krakowa to i dla organizmu cieplej. Patrzcie na zasadę - temteratura w pazdzierniku - 15 stopni - ale zimno, temperatura w lutym - 16 stopni - krótkie spodnie. Oni po prostu dostają tutaj szoku termicznego. Sam Rude mówił że po powrocie z obozu dokręcili śrubę i się stało co stać się musiało. To nie Ronaldo, Mbape czy inny robot a nasi piłkarze. Organizm po powrocie powinien przez 3-4 dni się przystosować, lekkie treningi, rozruch a nie "na pełnej".

15            -2
~~~Kathi Kibice z Bremen
Kontuzja
Miki szybkiego powrotu do zdrowia

8            -1
~~~TSwiślak
I jeszcze ta kontuzja!
Miki,wracaj!

4            0