Środa, 27 marca 2024 r.

Powroty kontuzjowanych

Przerwa na mecze reprezentacyjne to dla piłkarzy krakowskiej Wisły intensywny okres treningowy, ale też była to okazja na wyleczenie urazów. Zgodnie z przewidywaniami sztabu medycznego do zajęć wróciło bowiem kilku kontuzjowanych zawodników.

Są to: Vullnet Basha, Kamil Broda, Kacper Duda, Jakub Krzyżanowski, Igor Sapała i Miki Villar. Rywalizację o miejsce w bramce podnosi także powrót z wyjazdu do swojej ojczyzny Anton Cziczkan.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

~~~Mossu1906
Krzyżanowski i Duda
Wiadomo że Krzyżanowski i Duda nie mieli żadnej kontuzji tylko Wisła nie chciała ich puścić na kadrę bo po pierwsze grali ostatnio od dechy do dechy a przed nami ciężki kwiecień, a po drugie żeby nie złapali głupiego urazu na kadrze.

59            -33
GrzegorzS
Pytanie co z Baeną
w sumie to nic dziwnego, że pierwszy okres startowy po zimowym okresie przygotowawczym podsumowuje zdrowie zespołu. Pewna ilość urazów zmęczeniowych zawsze jest wliczona w koszty przygotowania do całego roku startowego. By drużyna to przetrwała musi być zdrowa, mentalnie gotowa do pracy, i dobrze prowadzona w czasie przygotowań. Cieszy , że zespół przetrwał ten okres i prezentuje dobra formę fizyczną. Przed nami kluczowy moment tego sezonu w kwietniu kilka spraw może się rozstrzygnąć i dobrze że trener będzie miał długą gotową do gry ławkę o określonym potencjale sportowym i zabezpieczenie dla niej na trybunach.

39            -11
~~~Jarek
Trening
Angel Buena jest zdrowy i trenuje , zaraz po sparingu stwierdził, że to nic poważnego , także po za Davidem Junca wszyscy do dyspozycji i niektórzy nie załapia się do kadry i pojadą po za Mariuszem Kutwą, który pauzuje za kartki w rezerwach do Gorlic pomóc drugiej drużynie.

34            -8
~~~s1zee
Gogół
Ktoś wie co jest z Patrykiem, myślałem, że miał wrócić w czasie tej przerwy?

21            -4
~~~TSwiślak
I pięknie!
A teraz w górę serca nasza Wisła gra i w górę tabeli na maksa!

7            -4