Piątek, 5 kwietnia 2024 r.

Szymon Sobczak najlepszym wiślakiem w meczu z Piastem!

Najlepszym piłkarzem krakowskiej Wisły, w jej meczu półfinałowym Pucharu Polski z Piastem Gliwice, był Waszym zdaniem Szymon Sobczak. Napastnik otrzymał od Was średnią notę wynoszącą 7.96 punktów.

Sobczak zrobił w tym spotkaniu bardzo wiele, aby zapracować wraz z drużyną na wyjazd na Stadion Narodowy, zresztą zarówno w swojej postawie na boisku, jak i poza nim - wyrasta niewątpliwie na lidera naszego zespołu. Zresztą ma do tego pełne prawo, jak i podstawy. Jego wygrana w tym głosowaniu nie pozostawia zresztą żadnych złudzeń, bo jest w pełni zasłużona.

Podobnie jak i drugie miejsce w rankingu, które trafia do Josepha Colleya. "Józek" wskoczył ze swoją formą na taki poziom, jakiego nie prezentował jeszcze w naszych barwach nigdy! No i na tle zawodników ekstraklasowego Piasta był "boiskowym profesorem". Ostatnie miejsce na podium trafia do zdobywcy drugiej bramki w tym spotkaniu, a więc do Jesúsa Alfaro. I przyznać trzeba, że za samo trafienie należy się Hiszpanowi laurka. Zresztą na murawie wykazywał się solidnością oraz jak zawsze - pracowitością, więc i jego miejsce jest zasłużone.

Zresztą nie tylko w/w trójka zarobiła wysokie noty, bo "siódemkę" otrzymał też lider drugiej linii, a więc Marc Carbó, a blisko tej oceny był ponadto Álvaro Ratón. I tak za występ przeciwko gliwiczanom można wiślaków wyłącznie chwalić, choć... nie każdy zyskał Wasze pełne uznanie. Pod kreską znalazł się bowiem Goku, no ale jemu ostatnio wyjątkowo "nie idzie".

Oto komplet wyników:

Szymon Sobczak 7.96
Joseph Colley 7.67
Jesús Alfaro 7.34
Marc Carbó 7.10
Álvaro Ratón 6.99
Dawid Szot 6.69
Kacper Duda 6.41
Alan Uryga 6.30
Miki Villar 6.18
Bartosz Jaroch 6.14
Ángel Baena 5.71
Dejvi Bregu 5.68
Goku 4.03
Pozostałe oceny:
Atmosfera na trybunach 8.75
Gra zespołu: Wisła Kraków 7.20
Praca trenera: Albert Rudé 6.89
Gra Wisły w ofensywie 6.76
Gra Wisły w defensywie 6.69
Oceń pracę sędziego: Bartosz Frankowski 5.61
Gra zespołu: Piast Gliwice 5.27


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

~~~1906
Taaaakk
Brawo

21            -6
~~~Misioł
Serio 4?
A miał chociaż 4 udane zagrania?

11            -2
~~~PS
Wisła Kraków to jest potęga i chwała na wieki
Spoko , że ofensywna na 6.76 i lepiej niż defensywna przy 9ciu sytuacjach , a ogólna 7.2 , zero spójności hehe. Przesadzacie k... Grubo :) jak to się ma do 20-30stu, wielu jakościowych syt na jesień gdzie dawaliście 4.5-5. A później sączycie niezasłużony jad :| Zamiast minusowac ten komentarz ,wypadałoby się zastanowić nad sobą , zamiast wypierac swoje ohydne ,paskudne i nie trzymające się kupy zachowania i gadki. Ofc wiadomo którzy :)

3            -2