Czwartek, 11 kwietnia 2024 r.

Sytuacja kadrowa Wisły Kraków przed meczem z Wisłą Płock

Przedstawiamy sytuację kadrową zespołu Wisły Kraków przed spotkaniem 27. kolejki ligowej sezonu 2023/2024, w którym zmierzymy się na wyjeździe z Wisłą Płock.

Z powodów zdrowotnych wykluczony jest występ Kamila Brody, Goku, Ángela Rodado, Jakuba Stępaka i Bartosza Talara.

Rodado rozpoczął już jednak treningi z drużyną, Broda i Stępak trenują indywidualnie, Goku rehabilituje się po złamaniu palca u nogi, a Talar rehabilituje się po zabiegu kontuzjowanego kolana.

W Płocku nie zagrają ponadto pauzujący za kartki Jesús Alfaro, Bartosz Jaroch oraz Dawid Szot, a także wciąż czekający na wydanie wizy Anton Cziczkan.

Warto przypomnieć, że Wisła odwołała się od czerwonej kartki, którą obejrzał Jaroch, ale ostateczne decyzja powinna być znana dopiero w piątek.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

wujek29
z bramkarzem to była świetna decyzja
ten kto ją podjął powinien dostać dobrą premię w końcu mamy przecież świetnego zawodnika za darmo! Tak na serio to brak odpowiedniej wiedzy i przygotowania do pracy powinien być przyczyną do zwolnienia albo rozwiązania kontraktu. Wszystkim przypominam, że ostatecznie za wszystko w spółce odpowiada prezes i to jego odpowiedzialność jest największa, również karna i materialna i nie da się jej przerzucić na innych i umyć ręce w dobrych intencjach i ciężkiej pracy. Natomiast brak umiejętności przewidywania możliwych scenariuszy związanych z podejmowaniem decyzji po prostu dyskwalifikuje ludzi którzy aspirują do pozycji managerskich.

55            -10
~~~sympatyk
...
trzeba mieć pojęcie jakie bedą formalne problemy kontraktujac zawodnika z Białorusi...Panie Karcz to nie jest tak ,że klub nie wiedział że bedą klopoty,wojna trwa 2 lata ,wystarczylo pomyślec i nie pchać sie w ten kierunek...my potrzebowaliśmy solidnego jak na warunki 1 ligi wyrobnika,doświadczonego ,obytego golkipera a takich chyba nie brakuje na Słowacji ,Czechach czy Bałkanach

33            -6
~~~Kroolik
Bramkarz
Każdy, kto w ostatnich latach miał do czynienia z zatrudnianiem obcokrajowców wie, że zdobycie papierów przez Białorusina albo Rosjanina jest bardzo uciążliwe. Niby nie ma zakazu, ale wszystko trwa 3 razy dłużej, a na końcu nie zgadza się jakiś drobiazg i trzeba zaczynać od początku. Nie rozumiem jak można było tego nie wiedzieć, w końcu to jest zawód tych ludzi. Zimowa ofensywa transferowa, to na razie katastrofa. Poczynając od trenera, który zapewne podtrzyma tradycję, że żaden zagraniczny trener nigdy nie awansował z I ligi, a kończąc na niejakim Omranim.

10            -6
~~~kibic 1968
bramkarze....!
.... to saga poszukiwań u Nas chyba od ostatniego dobrego, czyli Sergieja Pareiki! Nie chciani u nas ostatnio Kacper Rosa broni w Motorze, a wcześniej niechciany Gerard Bieszczad w Stali Rzeszów, ....i jeszcze by się kogoś znalazło.

9            -5
GrzegorzS
Problem z papierami dla
Czikana polega na tym, że w ubiegłych dwóch latach jakimś cudem mimo wojny była władza tak mocna w deklaracjach wydała ponad 80 tysięcy wiz i zezwoleń na prace dla Rosjan i Białorusinów. Trochę to kosztowało starających się ale wiadomo pieniądz nie śmierdział a każdy hrabia na posadzie chciał dorobić. Teraz mamy pit stop i Wisła za to obrywa. Inna sprawa, że zdaje się co pamiętam dwóch sportowców szpionów przymknięto, itd. Takie signum temporis. Oby Raton wytrzymał te 9 meczy jakie zostały do końca sezonu, bo Broda co dość oczywiste jak będzie przygotowany na przygotowania do sezonu w lecie to będzie dobrze. Co do innych spraw to cieszy powrót Junki i Gogóła. Optymistyczne bywa, że po takich powrotach zawodnikom często wychodzą na spontanie jeden dwa mecze czy dają fajne zmiany a potem mamy proza życia i dochodzenie do formy przez dłuższy czas.

4            -13