Sobota, 13 kwietnia 2024 r.

Dariusz Żuraw: - Wynik końcowy jest sprawiedliwy

- Zawsze jak traci się bramkę w końcowym momencie to na pewno boli. Natomiast trzeba powiedzieć, że graliśmy dziś z naprawdę dobrym zespołem. Mieliśmy lepsze momenty, mieliśmy gorsze. Niestety mamy jeszcze tak, że zbyt mocno cofamy się pod swoją bramkę. Niestety po raz kolejny któryś przeciwnik z rzędu to wykorzystuje - powiedział po meczu Wisły Płock z Wisłą Kraków trener "Nafciarzy" - Dariusz Żuraw.

- Myślę, że wynik końcowy jest sprawiedliwy, pomimo tego, że prowadziliśmy długo 1-0. Nie udało się utrzymać, czego na pewno żałujemy, natomiast bierzemy ten punkt i przygotowujemy się do następnego meczu - dodał opiekun zespołu z Płocka.

Trenera "Nafciarzy" zapytano o to dlaczego jego drużyna aż tak mocno cofnęła się po zdobyciu bramki?

- Trzeba też powiedzieć, że Wisła ma naprawdę dobrych piłkarzy i dobrze operowała piłką. Było nam trudno wyjść i tę piłkę odebrać. Natomiast wydaje mi się, że w przebiegu całego meczu tej piłki zbyt szybko się pozbywaliśmy. Nie potrafiliśmy jej utrzymać i to myślę był taki klucz do tego, że zanim zdążyliśmy wyjść ona już wracała z powrotem. To także jest taki element, na którym na pewno musimy mocno pracować. To utrzymanie piłki z przodu, żeby tych piłek za łatwo nie tracić - powiedział trener Żuraw.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


1    Komentarze:

~~~WNH
Nie
Czy na pewno mówiąc Dobra drużyna ma Pan na myśli Wisłę Kraków,jaja pan panie Żuraw robi sobie z nas.

20            -12