Poniedziałek, 20 maja 2024 r.

Ángel Rodado piłkarzem meczu Wisły z GKS-em Katowice

Pomeczowe głosowanie na piłkarza meczu traktować można z jednej strony jako zabawę, ale jeśli zdarza się tak, że jeden zawodnik wygrywa w nim po raz szósty z rzędu, to albo sam jest "kosmitą", albo pozostali piłkarze w zespole wyraźnie od niego odstają! I w tym przypadku można pominąć słowo "albo", bo tak się składa, że ostatnio to właśnie Ángel Rodado zdominował Wasze wybory w głosowaniu na "piłkarza meczu".

Hiszpan wygrał kolejno ten ranking po spotkaniach z Resovią, Podbeskidziem, w finale Pucharu Polski, a następnie w meczach z Zagłębiem, Lechią oraz po rywalizacji w Katowicach z GKS-em… W każdym z tych spotkań wpisywał się na listę strzelców, a w dwóch ostatnich zdobywał po dwie bramki. I chyba śmiało można powiedzieć, że gdyby choć część z jego kolegów z drużyny wkładała w swoją postawę na boisku co najmniej tyle serca, koncentracji oraz dołożyła choćby odrobinę więcej do ostatnio prezentowanej piłkarskiej jakości - dziś nie musielibyśmy z zażenowaniem patrzeć na naszą pozycję w tabeli…

Po meczu z GKS-em tylko Rodado otrzymał od Was notę powyżej wyjściowej, ale też w żadnej mierze to nie dziwi. Tak jak i to, że aż czterech piłkarzy za mecz Katowicach otrzymało "jedynki". A może tylko czterech?

Oto komplet ocen po meczu z GKS-em:

Ángel Rodado7.14
Anton Cziczkan3.89
Kacper Duda3.07
Mariusz Kutwa2.72
Jesús Alfaro2.33
Jakub Krzyżanowski2.29
Igor Sapała2.11
Igor Łasicki2.11
Marc Carbó2.07
Ángel Baena2.03
Alan Uryga1.89
Goku1.78
Dejvi Bregu1.74
Eneko Satrústegui1.59
Pozostałe oceny:
Gra zespołu: GKS Katowice5.79
Praca sędziego: Paweł Raczkowski4.12
Atmosfera na trybunach3.85
Gra Wisły w ofensywie2.82
Praca trenera: Albert Rudé2.07
Gra zespołu: Wisła Kraków1.89
Gra Wisły w defensywie1.51


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


11    Komentarze:

~~~XYZ
._.
Uryga wpuszczający na minę Eneko dostaje wyższą notę. Paranoja. Nie róbcie więcej tych głosowań. Połowa kibiców kieruje się sympatiami, a nie logiką.

137            -6
~~~mad_orc
Satustregui najniżej? Naprawdę?
Za co? Za błąd naszego kapitana? Kapitana, który nie miał odwagi wyjść do wywiadu po meczu.

125            -4
~~~Jajo
najładniejszego gola
i tak strzelił carbo

36            -7
~~~Jarek
Podsumowanie
Przed meczem pisałem, jedziemy po lepsze bezpośrednie i w wyniku gola Marca Carbo wyszedł z tego skecz sportowy 4-3 bo u siebie TSW 3-2 , tylko przed meczem nikt nie przewidzi , że czerwona bo kapitan mało zwrotny bez szefa obrony Joseph Colley nie istnieje w pojedynkach startowych na pierwszych 7 metrach po linii przyjęcia piłki przez przeciwnika, z Legnicą to samo 7 minuta broni fenomenalnie Alvaro Raton i utrzymuje TSW w grze, z Chrobrym Głogów to samo , tylko wychowanek Hutnika Kraków,Ozimek w sytuacji sam na sam nie wykorzystuje w 60 minucie przy 1-1 bo Alvaro Raton umiejętnie skraca kąt i uderzenie po długim rogu obok słupka. Także jeżeli grasz z trzecim zestawem w obronie , bo czterech podstawowych nie zagrało przed pierwszym gwizdkiem Jaroch Colley Junca Szot a dwóch kolejnych doświadczonych zeszło w wyniku nieszczęśliwych okoliczności. Z kolei zawodowcy ze sztabu szkoleniowego zamiast zabrać Niewiadomskiego co jest szefem obrony rezerw to mieli M. Kutwę z okolic Limanowej, co gra na pozycji 6,8 a na ławce, młody wchodzisz grasz na stopera na najlepszego, bramkostrzelnego Jędrycha w obronie a kapitan na to niemożliwe nikt tu nie kryje bo tak zarządza linią obrony.

20            -16
GrzegorzS
Powoli zmierzamy do zakończenie tego sezonu
pozwolił się on na pewno wypromować Angelovi Rodado, który na tle całej ligi pokazuje się jako zawodnik, który ją przerasta. Chłopak strzel bramki lewa, prawą noga, głowa ze stałych fragmentów, z akcji z rzutów karnych, walczy na całym boisku, potrafi przyjąć piłkę pod presingiem obrońców, wygrać pojedynek jeden na jeden w każdej strefi boiska, nie boi się wejść w kiwkę nawet z dwoma trzema rywalami, praktycznie nie traci piłek, nie wojuje z sędziami. W każdym meczu ma przynajmniej jedna dwie akcje obronne we własnym polu karnym. Cały czas pokazuje jak mu zależy na wyniku zespołu, w szatni osoba jak wszyscy mówią pozytywna uśmiechnięta. Chłopak rośnie z meczu na mecz. Nie zależnie od tego czy Wisła awansuje czy nie będzie go bardzo trudno utrzymać w klubie, nikt go z Wisły nie powinien wypychać, ale też trzeba pamiętać, że w końcu przyjdzie na niego taka oferta, że utrzymanie go w Wiśle na siłę będzie ruchem złym i trzeba go będzie pożegnać z bólem serca, ale za ten transfer Wisła otrzyma solidny zastrzyk gotówki. Wielu tu mówi o tym jak to sobie Kiko nie poradził. A Kiko Ramirez zasilił Wisłę za każdym razem, gdy był w Wiśle dwoma przerastającymi futbol polski napastnikami. Za pierwszym razem był to Carlitos teraz jest Roddano. Fajnie było by nas Angel wprowadził do Ekstraklasy, ale muszą mu wreszcie pomóc koledzy, bo ostatnio głównie zajmują się promowaniem Angela. By Roddado zwieńczył ten sezon pełnym sukcesem Wisła jako całość musi wreszcie przełamać własne niemożności, potrzebuje dobrego dla niej ułożenia wyników 34 kolejki i musi wreszcie zagrać na koniec trzy spotkania oddające jej potencjał jako drużyny. Tu już musi się wszystko zgadzać. Mental, umiejętności, przygotowanie taktyczne, fizyczne, meczowy fart i to bez znaczenia z kim oraz gdzie nam przyjdzie grać w barażach, jeśli do tego w ogóle dojdzie.

9            -25
~~~Anna
Żal
Tak po ludzku to żal tego Chłopaka, zasługuje conajmniej na Ekstraklase. Chociaż myślę, że w jakiejś lidze z poza TOP7 np.chorwackiej, czeskiej czy ukraińskiej też by miał szansę.

11            -3
~~~wiem
Jarek, Jarku...
O czym Ty piszesz?

14            -3
~~~Charlie
Uzdrowić kadrę
Wszyscy poniżej trójki powinni opuścić klub Dotyczy to również Królewskiego i dyrektora sportowego

21            -6
~~~tk
@xyz,@mad_orc
Uryga swoje zawalił się jakby Eneko nie zbierał się do tej piłki jak jakiś patalityk to zdążył by ja wybić.

9            -11
~~~jaki
Wisła
Jednym słowem przepaść miedzy nim a resztą i to jest największy nasz problem.jak tego nie rozwiążemy nie wygramy z Termalicą.Jeśli uda się komuś choćby w 70-80 procentach zbliżyć się do Poziomu Rodado wygramy a reszta od nas nie zależy kompletnie.Oby szczęśliwe zakończenie tego sezonu było.

4            0
~~~Głos z Myślenic
Temacik
Szkoda że odejdzie. Bo na pewno odejdzie. Bo po co miałby tu siedzieć.

2            -3