Poniedziałek, 19 sierpnia 2024 r.

PZPN odrzucił wniosek Wisły dotyczący anulowania kartki dla Wiktora Biedrzyckiego

Komisja Dyscyplinarna PZPN zdecydowała się utrzymać decyzję z boiska odnośnie żółtej kartki, którą podczas meczu ligowego z Ruchem Chorzów otrzymał Wiktor Biedrzycki.

W uzasadnieniu podkreślono "brak rażącego naruszenia przepisów gry przez sędziego".

Przypomnijmy, że mecz Wisły z Ruchem sędziował Jarosław Przybył.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:



Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


15    Komentarze:

~~~Kuba
Paranoja
Nie ma co komentować, bo to kompromitacja PZPN. Ja wiem, że on uzbiera zasłużone 4 kartki, ale... szkoda gadać.

47            -2
~~~jaki
Wisła
Do przewidzenia było

47            -2
~~~Fanfan
Pzpn...
Przeciwnik postawil stempel na nodze Biedrzyckiego...I Biedrzycki za to otrzymal "sluszna" zotla kartke... Kabaret

69            -3
~~~Marek
Kartka
Jeśli to oceniali w pijanym widzie to jestem w stanie zrozumieć ale jeśli nie to wyszli na totalnych idiotow

26            -2
~~~Kibic
Cyrk
Jak ta polska piłka ma być poważna. Masz obrońca dostał żółtko bo dał się kopnąć. Cyrk.

29            -1
~~~Marek
Kartka
Zapomniałem dodać że konieczne trzeba upublicznić nazwiska tego gremium oceniajacego

33            -3
~~~Damianno
Za karnego :-)
Barter za karnego dla nas, którego nie było :-)

7            -11
~~~GURULI76
Co za [...]e są w PZPN.
Brak naruszenia przepisów przez sędziego co to za cebul napisał macie ocenić sytuację boiskowe grze przeciwnik fauluja Biedrzyckiego a to że sedzia się pomylil w druga stronę to jego błąd natomiast ocena PZPN to kompromitacja że w tym przypadku w taki sposób ocenili sędziego a nie sama sytuację a przeciesz o to chodzi reasumując faulowany został piłkarz Wisły i PZPN powinien ocenić sytuację meczowe bo mnie w tym przypadku Głowno obchodzi decyzja sędziego żenada..... Za to legia fucking.... treneiro warszawa przepycha mecze karnymi i jest ok.

28            -4
~~~Mr Kibic
Gdyby Biedrzycki był spod znaku L...
Gdyby to zdarzenie dotyczyło zawodnika z Lką reakcja i werdekt miałby inne uzasadnienie.

29            -3
~~~szczebele k
Porządki trzeba zacząć od PZPN-u
Przypomina mi się jak piłkarz Piasta kopnął chyba Buksę w naszym polu karnym i Piast dostał karnego... Wisła od lat dostaje sporo kartek gdzie zawodnik wchodzi z ławki i dostaje żółtą gdzie w tym samym meczu piłkarz rywala faulował kilka razy i jeszcze jej nie dostał.

13            0
~~~Ja
Do szczebelek
To był Starzyński:).

6            0
~~~szczebele k
Do Ja
Nie oglądałem już dawno powtórek z tej sytuacji.

2            -2
~~~luka747
Nie rozumiem
Jeżeli sędzia karze ofiarę, a nie sprawcę, i to tak kardynalną karą jak żółta kartka, to rażąco narusza przepisy gry !

9            0
~~~ZEn
Ja bym tym wszystkim 'sędziom' z pzpn'u
Podziękował , a do pracy wynajmować sędziów zagranicznych.

5            -1
~~~Mati21
hurra
Całe szczęście

3            -1