Czwartek, 12 grudnia 2024 r.

Skład Wisły w meczu z Miedzią Legnica

Znamy już skład zespołu Wisły Kraków, w którym rozpoczniemy mecz z Miedzią Legnica, w zaległej rywalizacji z 7. kolejki ligowej sezonu 2024/2025.

Wisła Kraków mecz z Miedzią Legnica rozpocznie w składzie:

Patryk Letkiewicz - Bartosz Jaroch, Alan Uryga, Wiktor Biedrzycki, Rafał Mikulec - Ángel Baena, Marc Carbó, Kacper Duda, Ángel Rodado, Olivier Sukiennicki - Łukasz Zwoliński.

Oto nasza ławka rezerwowych: Anton Cziczkan - Frederico Duarte, Tamás Kiss, Jesús Alfaro, Patryk Gogół, Giánnis Kiakós, Dawid Szot, Mariusz Kutwa, Maciej Kuziemka.


 KK

Tagi:


Zobacz także:



Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

~~~Bobik
??
Biedrzycki ??

7            -8
~~~1906*
3 pkt
brak trzech punktów dzisiaj = gigantyczne problemy z awansem do szóstki.

16            -2
~~~T24
Wisła
Jak wygramy ten mecz z tymi trzema muszkieterami na obronie to będzie cud. Jaroch ,Uryga , Biedrzycki patrzymy na wasze poczynania!

15            -5
~~~Brck
Dziwne
Nic kompletnie nie rozumiem z tego ustawienia..ze Biedrzycki znowu gra to szok..ale jak na lewej stronie nagle ma grać nominalny środkowy pomocnik to juz nie wiem

7            -8