Czwartek, 11 lutego 2016 r.

Transfery, transfery... transfery

Okres transferowy w każdym niemal klubie to bardzo gorący okres. Nie inaczej jest w tym roku w Wiśle Kraków. Temat wzmocnień naszego zespołu w ostatnich dniach urósł jednak do miana niemalże legendy i wyzwani przez niektórych naszych czytelników niejako "do tablicy" - postaramy się pewne sprawy wyprostować.

Na wstępie wolimy jednak ostrzec. Jeśli szukasz w tym tekście jakichkolwiek doniesień personalnych - możesz dalej nie czytać, bo takowych tutaj nie będzie...

A nie będzie z prostej przyczyny. Jeśli pojawia się przy nazwie klubu, który prowadzi negocjacje transferowe nazwisko piłkarza, to klub ten wystawia się na nazwijmy to "strzały". Pamiętajcie, że konkurencja nie śpi...
Oczywiście, że nazwisko piłkarza niemal zawsze "wypływa". Jest to w interesie choćby agentów, którym zależy na jak najlepszej ofercie dla swojego podopiecznego. Tego nie da się uniknąć.

Jeśli jednak powiedzmy, że "dowiadujemy się" z naprawdę solidnego źródła o końcowej fazie negocjacji z danym piłkarzem i informację taką - bez podawania personaliów - możemy zamieścić, bo nie jest to "wyssana z palca plotka", to wybaczcie, ale staramy się to robić! Oczywiście, że zdajemy sobie jednocześnie sprawę, że wystawiamy się tym samym na krytykę, jeśli cała sprawa nie dojdzie do skutku, ale też - czy macie pewną dla siebie informację o tym, że te czy inne negocjacje transferowe zostały już rzeczywiście zakończone?!

Warto odpowiedzieć sobie na to bez wątpienia ważne pytanie!

O kolejnych możliwościach wzmocnienia naszego zespołu mówił w stonowany sposób, w wywiadzie z naszym serwisem, prezes Wisły Kraków, Piotr Dunin-Suligostowski. Mówił też bardzo wyraźnie i bardziej optymistycznie na jednej z konferencji prasowych także trener Tadeusz Pawłowski... i co najciekawsze - wszystko to wciąż może mieć miejsce! Okno transferowe w Polsce zamykane jest dopiero w dniu 29 lutego i w tej kwestii zdarzyć może się jeszcze bardzo wiele!

Wisła, jeśli chodzi o skauting, ma w swoich notesach wiele nazwisk piłkarzy. Decyzje o transferach mogą więc zapaść oraz zmieniać się dość dynamicznie. Warto też zwrócić uwagę, że obecne okno transferowe jest już i tak naprawdę mocno pozytywne! "Biała Gwiazda" pozyskała pięciu zawodników, którzy znacząco podnoszą jakość drużyny. Do tego Witalij Bałaszow, Patryk Małecki oraz Zdeněk Ondrášek trafili na Reymonta bez kwoty odstępnego. Z kolei Krzysztof Drzazga i Rafał Pietrzak to bez wątpienia piłkarze, za których Wisła nie zapłaciła wygórowanych kwot transferowych, a którzy już wiosną mogą pokazać jakość wpływającą na wyniki naszych spotkań!

Stwierdzenia więc niektórych kibiców (?!), że pojawiają się rzekomo nieprawdziwe informacje o tym, że prowadzone są rozmowy transferowe, aby "nabić" sprzedaż karnetów są dla nas po prostu żenujące! Znaczyłoby to, że część z Was zamierzała przychodzić (?!) na stadion nie dla Wisły Kraków, nie dlatego, że kibicuje klubowi, ale dla piłkarza, który rzekomo ma do nas trafić, a o którego istnieniu jeszcze kilka dni wcześniej nie mieliście nawet pojęcia?!

Część z Was zarzuca też nam samym podawanie informacji "transferowych" tylko po to, aby "nabijać wejścia". I to szczerze mówiąc jest dla nas równie zabawne. Nasz serwis istnieje od 1998 roku i to co robimy prowadząc tę stronę robimy nie dla "liczby wejść", ale dlatego, że Wisła Kraków jest naszym klubem. Jest, była i będzie. I to bez względu na to, czy danego dnia adres www.wislaportal.pl w przeglądarce internetowej wpisze 100 osób, czy 100 000.

I cóż - na sam koniec tej naszej próby wyjaśnienia sytuacji - wybaczcie, ale się powtórzymy... Okno transferowe zamykane jest w Polsce w dniu 29 lutego! I bez względu na to co się do tego dnia wydarzy możecie być pewni, że my nadal będziemy z Wisłą! A Ty?


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


45    Komentarze:

~~~ziomek
transfer
"Jeśli jednak powiedzmy, że "dowiadujemy się" z naprawdę solidnego źródła o końcowej fazie negocjacji z danym piłkarzem" dokladnie tak bylo, wiec sam bylem zdziwiony lamentem tak licznej grupie kibicow ze zostali "oszukani"... Wisla podpisala kontrakt, a Wisla interesuje sie kims to dwie rozne sprawy :)

34            -5
~~~WK
WK
jest git

18            -2
~~~Radeekk
Serwis cool!
Jak to mówią z świni motyl nie urośnie! Róbcie dalej swoje (a robicie to bdb!), a burakami/idiotami się nie przejmujcie!! Poza tym Wasz serwis czyta też gorsza strona błoń więc sianie "smrodu" w jakiejś części można im przypisać.

34            -5
JerzyB2B
Najważniejsze zdanie
"Okno transferowe w Polsce zamykane jest dopiero w dniu 29 lutego i w tej kwestii zdarzyć może się jeszcze bardzo wiele". Ale nie musi. Przed tym terminem i przed publicznym podaniem ewentualnych nazwisk to tylko gdybanie i bicie przysłowiowej piany. Należy poczekać do 1 marca. I wtedy dopiero rzeczowo się wypowiadać.

18            -6
cela3
Ja również
będę z Wisłą :)

24            -2
KB47
Transfery
Jak już pisałem pod zamieszczonym przez Was wczoraj oświadczeniem, "legendę" zbudowaliście Wy, ale dobrze, że zdajecie sobie sprawę z tego, że kto sieje wiatr, ten zbiera burzę. O takich komentarzach, jak te o których powyżej wspominacie nie ma nawet co pisać i mam nadzieję, że one Was nie ruszają. Praca, którą wykonujecie, to ciężki kawałek chleba, a informacja jest materią bardzo płynną. Róbcie dalej swoje i pamiętajcie, że tego zamieszania nie byłoby w ogóle, gdybyście przez społeczność kibicowską nie byli traktowani jako wiarygodne źródło. Zapracowaliście sobie na to przez lata i niech ta sytuacja będzie dla nas wszystkich memento na przyszłość.

20            -5
woytek1974
Wszystko się może zdarzyć
No i super. Czyli negocjacje trwają i wnioskuję, że zapowiadany transfer nie upadł! Bardziej mnie jednak martwi fakt, że wielu kibiców żywo interesuje się tematem "kto do nas przyjdzie" a nie zajmuje się kwestią "skąd wziąć na to środki finansowe"! A finanse to podstawa. Pozdrowienia dla Redakcji.

22            -6
wujek29
byłem w 2 lidze jestem teraz
i będę dalej!! tak jak mój syn który juz wie komu się w Krakowie kibicuje. A co do newsow o transferach to mysle ze warto pamietac zasade i stosowac ja ogolnie w zyciu: "sa dwa rodzaje pieniedzy: te ktore mamy i te ktorych nie ma"...

14            -2
mackub
Brlek
Przyjmuje do wiadomości Wasze tłumaczenie choć lekki niesmak mi pozostał. I piszę to mając całoroczny karnet (więc zawodnicy nie mają wpływu na to czy go kupię) i jako wierny kibic od lat ponad 30 oraz jako Wasz stały czytelnik. I teorii o nabijaniu licznika też nie akceptuje. Powtórzę pytanie które zadałem pod jednym z wcześniejszych postów: czy wiecie jak wygląda sprawa z Brlekiem, na czym stanęło ostatecznie i kiedy coś będzie wiadomo? Wystarczy mi info "sprawa w toku" lub "wprowadzono nas w błąd". Każdą wersję jestem w stanie zrozumieć i zaakceptować. Ale chciałbym od Was INFORMACJi a nie powielania plotek. Info albo nic, od plotek są inni. A innych, w przeciwieństwie do Was nie szanuje. Pozdrawiam!

16            -9
nowy00
Wydaje mi się
że to judasze cracovii i śmierdziele 7egii piszą te komentarze wprowadzające zamęt i podziały,bo przecież prawdziwy kibic Wisły każdy jeden ma ten sam cel i marzenia - Zwycięstwa Wisły.Proponuję redakcji solidne sito zanim opublikujecie dany wpis,oraz tak jak ktoś wcześniej pisał wymóg rejestracji.Teraz pewnie jakiś warszwski hejter siedzi ośliniony przed monitorem i z podniety że wprowadził zamieszanie na Wisła Portal poci się okrutnie i śmierdzi (jak to warszawiak) :-) możecie ocenzurować jak przegiąłem...

14            -8
Aglarion
Miałem napisać to samo...
...skąd Wy wszyscy, komentujący, wiecie, że rzeczone tematy (transfery, sponsor) są już zamknięte?

19            -7
kobylts
Droga redakcjo
Wg mnie nie powinniście wchodzić w polemikę z kibicami bo to nie wasza rola. Jesteście niewątpliwie najlepszym z wiślackich portali więc nie ma sensu się tłumaczyć przed garstką internetowych trolli. Róbcie swoje jak do tej pory a napinaczami po prostu się nie przejmujcie bo tacy byli, są i niestety będą. Co do transferów dokonanych to biorąc pod uwagę ostatnią posuchę to i tak jest świetnie a o ewentualnych przymiarkach też piszcie bo choć czasami nic z tego nie wychodzi to poczytać zawsze miło :)

18            -4
elpolaco
komentarze
uważam, że komentarze powinny dodawać tylko osoby posiadające aktywne konto, jeśli byłyby komentarze obrażające klub lub innych użytkowników to BAN na tydzień, miesiąc, rok. Tak jest na innych portalach klubowych, przynajmniej jest porządek oraz dyskusja na poziomie. Pozdro dla normalnych.

14            -8
~~~Wormal
A czy po podaniu informacji...
... z "solidnego źródła", że rozmowy są na ukończeniu (temat miał się rozwiązać "na godzinach", nie potraficie po jednym, dwóch dniach zweryfikować u tego samego "solidnego źródła" czy rzeczywiście coś się wydarzyło ww. temacie? Gdzie była Wasza jakakolwiek informacja na ten temat, że sprawy już nie ma, że nie wypaliło, a może - że tej sprawy w ogóle NIE BYŁO. No chyba, że nagle to "solidne źródełko" wyschło. PRAWDA się liczy i zawsze jest wartością najcenniejszą - zwłaszcza w wykonywanym przez Was zawodzie... A my - kibice - mamy do tej PRAWDY święte prawo - jaka by ona nie było. Wy natomiast jesteście - tej prawdy - przekaźnikiem.

16            -6
piotrrek
brawo
I tak powinno być, od razu było taki artykuł dać a nie usuwać komentarze bo to tylko podsyciło ogień ;-) Nie zgodzę się tylko z jednym akapitem a dokładniej zdaniem, mianowicie :"Znaczyłoby to, że część z Was zamierzała przychodzić (?!) na stadion nie dla Wisły Kraków, nie dlatego, że kibicuje klubowi, ale dla piłkarza" Jeżeli klub ma problemy finansowe i nagle interesuje sie piłkarzem za 500 tys euro to nasuwa jeden wniosek - pojawiła sie kasa od sponsora albo właściciela, a więc nadchodzą dobre czasy, jest szansa na puchary, może nawet coś więcej, a to zawsze przyciąga kibiców na stadion!! I tak jest nie tylko w Krakowie, nie tylko w Polsce ale na całym świecie!!! Podsumowując uważam że takie oskarżenie wobec kibiców było nie na miejscu

6            -2
~~~kibol ludojad
Lubię to!
.

6            -3
~~~sympatyk
transfer Brleka
zamknięta sprawa,prawda redakcjo?

7            -17
~~~tedy
Polska mentalność
Niestety to jest nasza polska mentalność, wszystko na już, byle szybciej, już już już... a jak się nie mogę doczekać tego "już" to siadam i daję upust swojej frustracji, a za chwilę zacznie się jeszcze "gdybanie" oraz "znawstwo" na wszystkim... Robicie dobrą robotę na portalu, kasujcie napinaczy na forum i nie dobierajcie sobie do głowy a ludzką rzeczą jest się mylić a nie myli się ten co nic nie robi... Do boju Wisełka...

10            -3
~~~onlyicans toptherain
hmmm
spoko rozliczymy redakcje na koniec miesiaca, ale co do tresci, to czy przekonywania ze to nie koniec transferow, ze tak juz zaraz kolejny zawodnik blisko Wisełki, podajac dzien dwa pozniej nazwiska tych graczy (bez informacji ze zrodlem sa gazety, czyli jak rozumiem to wasze sprawdzone informacje rowniez....) nie idziecie w kierunku portalu na i, ktory notorycznie sie osmiesza? Zreszta podobnie ma sie to do publikowania wywiadu z prezesem, przeczycie sobie sami, tj najpierw dodajecie do ognia wlasnym newsem, by chwile pozniej zalać wodą via wywiad. Brak mi troche konsekwencji, ale nie oczerniam, wnioski wyciągnę po zamknięciu okna. Zresztą konkurencja też sie ośmieszyła.

6            -2
AlvaroTS
A czego się spodziewaliście?!
Na tym forum jest pełno pasiastych i 7egijnych [...]!!!

16            -10
GrzegorzS
Ni i fajnie
dodałbym też tyle, że sprowadzanie kolejnych zawodników dla samego sprowadzania, byle zadowolic kibiców i coś sie działo jest głupotą jaka teraz robią wladze Lechii. Nie ma sensu rozbudowanie kadry napompowanie jej graczami, którzy po prostu nie będa mieć szansy zagrania a bedą zarabiac kupę kasy za trenowanie. Mamy oszem intensywna ligę tej wiosny, ale też jest to raptem 16 meczy. Ja to zwykle bywa cała rundę rozegra nie licząc bramkarza może z 10 pewniaków plus sześciu siedmiu zmienników, pozostali członkowie kadry to zapas na wypadek kontuzji. Do kadry też trzeba liczyc np. Mączyńskiego, który może zagrać już marcu a na odpowiednim poziomie w kwietniu . Dwu zawodników na jedną pozycje to juz dużo. Realnie patrząc Wisła na ten moment potrzebuje jeden maks dwa strzały transferowe i to zawodników potencjalnie lepszych niż teraz mamy. Każdy transfer zawodnika porównywalnego to napięcia w kadże bo ktos będzie musiał siedziec na ławie a ambicje grania mają wszyscy. Jeśli jeden może grac a trzech kandydatów na jego pozycje grzeje lawę to bez sensu. Jak tym zarzadzac jak rozładowywac stres treningowi, ambicje. Na ten moment w pierwszej drużynie tranuje trzech bramkarzy, 12 obrońców, 14 pomocników 5 napastników. Owszem sporo w tej 34 osobowej kadrze (12) młodzików na różnym stopniu dorobku piłkarskiego. Jest też w niej kilku zawodników zasadnie lub bezzasadnie skreślanych przez kibiców (np. Cywka, Clivelaro, Czekaj, Boguski), sa kontuzjowani Mączyński, Sarki, Brożek. Ale Wszyscy oni sa potrzebni, wszystkim sie płaci pieniądze a ilu moze zagrać w realu w lidze o punkty. Czy tak naprawdę musimy ściągać kolejnego gracza byle był transferowy szum. Z tego co jest realnie szanse na grę w lidze ma może 2 bramkarzy, góra 6 obrońców, 6 pomocników, 3 napastników. Kadra juz teraz jest wystarczająca. Trzeba rozsądnie nią zarządzać dać sansę młodym a jak juz ściągnąc to kogoś lepszego niż np. Bałaszow, Guerrier, Małecki, Jović, Guzmic, Ondraszek i to powien być poziom myślenia o przyszłości zespołu. Ściąganie zawodników porównywalnych nie ma sensu. Ale by taki transfer załatwic nie zepsuć atmosfery w zespole, podnieśc rywalizację, nie zbankrutować i na koniec miec zadowolenie z transferu, gry zespołu i osiągniętego wyniku to trzeba zachowac spokój i CISZĘ. Bo dobre transfery lubią właście cisze gabinetów. Na taki transfer jest bardzo dużo czasu. Co wiecej w grę powinny wchodzić pieniądze a zawodnik lub zawodnicy tak sprowadzeniu muszą byc w treningu, grze i fizycznie oraz mentalnie do tej gry przygotowani. Są zawodnicy z lig które grają , ale się do gry nie łapia a nas by realnie wzmocnili. I takich trzeba szukac. Tymi co jest w naszej lidze powinniśmy i teraz dać radę, transfer bym rozumiał jako realne wzmocnienie w perspektywie walki w pucharach lub kolejnego sezonu.

10            -13
Maxi
Transfery wyglądają obiecująco.....
....i naprawdę nie ma co narzekać ludzie ( kibice ) my już sory ale nie jesteśmy potentatem w polskiej lidze a niestety średniakiem to nie jest Wisła sprzed 10 lat gdzie było nas stać na każdego zawodnika i trzeba się z tym pogodzić przeczekać chude lata .

10            -4
Kosmaty
Sprawa wygląda tak, że
serwis istnieje po to by informować nas o sprawach związanych z Wisłą. Nie jest to oficjalny portal, a portal prowadzony przez kibiców takich samych jak i my. Więc i informacje nie zawsze są oficjalne. Informacja nieoficjalna ma to do siebie, że nie została potwierdzona, a w takich czasem coś może się zmienić w ostatniej chwili... zresztą kto ma dobrą pamięć, ten wie, że nie raz już tak było. Pamiętacie transfer Andraża Kirma? Z kim konkurował o kontrakt w Wiśle i jak to do ostatniej chwili zmieniało się jak w kalejdoskopie? Skoro portal podał taką informację, to musiał mieć do tego mocne podstawy. Tak więc z mojej strony jest rozgrzeszony. Jednak trzeba sobie zdawać sprawę, że redakcja podała informację w bardzo jednoznaczny sposób. "Transfer na ostatniej prostej, zawodnik, który zadowoli kibiców". Nie ma się co dziwić, że kibice czuli się rozczarowani takim obrotem sprawy i dali temu upust. W sposób żenujący i niewłaściwy, ale samo rozczarowanie jest zrozumiałe. Ja osobiście mam wielką nadzieję, że redakcja się nie zrazi i dalej będzie nas informowała także o tych nieoficjalnych sprawach związanych z naszym klubem, nawet w sprawach obarczonych pewnym ryzykiem zmiany w ostatniej chwili. Liczę jednak, że redaktorzy będą uważniej dobierali sposób przekazu.

9            -1
~~~J-23
To jak góral o pogodzie.
czyli krótko ! Jak nie będzie juitro padało , to będzie pogoda !!!

6            -5
Kosmaty
Zresztą kurcze, są pretensje do portalu, który
podał informację, że transfer na ostatniej prostej, że niby chciał nabijać wejścia? Ale przecież po ostatnim sparingu trener stwierdził, że to kwestia GODZIN. Oto dowód na to, że w klubie transfer uważany był za rzeczywiście finalizowany i pewny. Nie wyszło, życie. Byleby redakcja pamiętała o tym, że do momentu złożenia podpisów jeszcze wszystko może się zmienić i w tym duchu podawała informacje, to będzie ok.

13            -1
~~~Krk
KrK
Co do transferów to nie stety można nam kibicom zarzucić jedno... dali nam palca a my chcieliśmy odrazu cała reke... nikt nie mówił że podpisał z nami umowę ( oprócz interi która już widziała u nas paixao). na np. forumwisly pisali że został do ustalenia tylko %. sami siebie wzajemnie nakręcaliśmy. i tak samo jak ktoś napisał ze bedzie u nas tak samo teraz wyszło że nie bedzię.. wydaje mi się że sami chcieliśmy w to uwieżyć że on bedzie już nasz.. a tak naprawde to nie wiemy czy on znami rozmawiał albo czy nadal rozmawiał.. mamy czas na sprowadzenie zawodników do końca lutego.. to może poczekajmy cierpliwie ( chodz jest to trudne dla nas wszystkich) a jak sie okno transferowe zamknie wtedy zobaczymy w którym miejscu stoimy... Powinniśmy wspierac klub chodzac na mecze nie ważne czy gra w nim chorwat czy moze ktos inny... To my reprezentujemy ten klub.. bo nas nie można w żadnym okienku kupić lub sprzedać my jestesmy Od narodzin Aż po śmierć! Piłkarze reprezentuja nas na boisku ale w wielkim stopniu to my reprezentujemy ten klub... my jako kibice jestesmy najwiekszym sponsorem Wisły i to od naszej liczby na meczach zależy jak bardzo ja wspieramy finansowo.. gdybyśmy ja wspierali w sile 30 tys na mecz wtedy byśmy mieli wielkie transfery bo było by nas po prostu na nie STAĆ!

11            -1
~~~vincent vega
Ja uważam, że trzeba pisać o zainteresowaniu, rozmowach, etc
Przecież dlatego większość z Nas wchodzi w tym martwym okresie na ten Portal. To czy wyjdzie z danego trensferu, czy nie, to już inna sprawa i niech każdy przeżywa to na swój sposób. Byle nie obrażał i pomawiał innych! Gdyby ten Portal informował tylko o suchych faktach, to z całym szacunkiem miałby przed sobą marną przyszłość.... Bo jak często, drodzy koledzy odwiedzacie oficjalną stronę??;-)

15            -1
~~~wwwwwwwww w
Małecki dobrze kiedyś was podsumował...
żebyście sobie poszli rościć na Craxę... Dajcie gówniarze i bando frustratów życiowych coś WIŚLE od siebie a nie wymagajcie od wszystkich wszystkiego... bo nikt nie ma obowiązku was uszczęśliwiać... karnetu nie musicie kupować, na mecze nie musicie chodzić, ale nie przychodźcie również wtedy kiedy będą lata prosperity, bo honor trzeba mieć, jak się raz powiedziało "sprawdzam". Wtedy będzie wiadomo na czarne na białym kogo jest zasługą Wielka Wisła, i którzy kibice są bardziej wartościowi i o których trzeba bardziej dbać. Wisaportal nie dajcie się hejterom i roszczeniowcom, którzy nigdy nic od siebie nie dali temu klubowi a byli tylko przy nim, ze względu na pieniądze Cupiała.

16            -18
Maxi
Narzekanie na brak transferów to czysta głupota ...
.....jest 5 transferów i to bardzo ciekawe są to transfery . Kobra w lidze norweskiej ( wcale nie jest słabsza od naszej ) nastrzelał tych bramek trochę był nawet królem strzelców , Pietrzak chłopak w 1 lidze był najlepszym lewym obrońcą , Drzazga młody może i z niższej ligi ale na 18 meczów strzelić 21 goli to też nie jest łatwo chociaż by to była III liga ,Bałaszow też raczej leszczem nie jest występował w młodzieżowych reprezentacjach swojego kraju ...no i Małecki co do niego jestem najbardziej sceptyczny . Ale nie możemy powiedzieć że to są amatorzy czy też podstarzały szrot który chce w Wiśle dorobić do emerytury ..bo tak nie jest . Pamiętacie poprzednie lata bo ja pamiętam jak się z nas piłkarska polska śmiała jakich to amatorów testowaliśmy więc nie ma co narzekać tylko kibicować Wiśle o MP nie walczymy o PE raczej też nie , niech klub spokojnie się utrzyma w ekstraklasie a w lecie poszukamy wzmocnień chociaż by na pozycji pomocnika czy bramkarza ...a nuż jakiś z obecnych zawodników wypali na tych pozycjach.

13            -5
Asprilla
Redakcjo
redakcjo: powiem bardzo krótko, zwięźle i na temat: - po dzisiejszym przedpołudniem i południem chciałem wyrazić swoją wdzięczność wszystkim pracującym i przyczynia jącym się do rozwoju portalu a także za dotychczasową działalność. podziękowania również kieruję (proszę redakcję o przekazanie) do zarządu klubu, który powiem któtko wywiązuje się z dany obietnic, po raz pierwszy od kilku otwarć rund.... dziękuję bardzo...

15            -4
nales
Droga Redakcjo i forumowicze
Już chyba dwa lata temu pisałem o tym forum , będąc za obowiązkową rejestracją i logowaniem si ę.Co jakiś czas mamy sytuację taką jak wczoraj , to raczej bezimienni hejterzy pozwalają sobie na to , na co każdy z nas ze stałym loginem by sobie nie pozwolił . Czytałem , ze to niedemokratyczne ect ect .... bzdury ! Racja leży pewnie gdzieś pośrodku.

7            -2
~~~Greebo
...
Przez przypadek właczyłem ten artykuł, całego nawet nie przeczytałem, tylko rzucił mi się w oczy ten akapit: "Stwierdzenia więc niektórych kibiców (?!), że pojawiają się rzekomo nieprawdziwe informacje o tym, że prowadzone są rozmowy transferowe, aby "nabić" sprzedaż karnetów są dla nas po prostu żenujące! Znaczyłoby to, że część z Was zamierzała przychodzić (?!) na stadion nie dla Wisły Kraków, nie dlatego, że kibicuje klubowi, ale dla piłkarza, który rzekomo ma do nas trafić, a o którego istnieniu jeszcze kilka dni wcześniej nie mieliście nawet pojęcia?! " i to mi wystarcza, by mieć dość tej strony na długi czas. Żenujące, debilne podejście do sprawy. Ta strona robi się coraz bardziej żenująca i tendecyjna

8            -11
SMOK
Do redakcji
Pisaliście o Petarze Brleku kilka dni temu.Podejrzewam, ze u większości kibiców spowodowaliście mocniejsze bicie serc z tego powodu. Domyślam się, ze temat Brleka jest jeszcze nie skończony, skoro do tej pory nic nie było napisane. W tym przypadku nazwisko zostało ujawnione wiec już chyba nie ma tajemnic, na jakim etapie są rozmowy? Chyba, ze sami nic nie wiecie? Pozdrawiam.

13            -2
~~~mariusz19 72
transfery lub brak
Obojętnie czy będę transfery czy ich brak nie widzę innej możliwości jak być z Wisłą na dobre i na złe. Tak jest i będzie od 1981 roku i pierwszego meczu na R22. A jeśli do tego będą nas reprezentować dobrzy lub b.dobrzy piłkarze, to tylko lepiej. JJJBG!!!

7            -2
~~~wwwwwwwww w
cichy1973
oceń sobie lepiej własne życiowe nieudacznictwo... i pokaż co ty dla Wisły zrobiłeś zanim będziesz oceniał ludzi, którym coby nie powiedzieć możesz im buty na zmianę jedynie nosić. I pamiętaj twoja ocena i twoje gęganie nie ma żadnego znaczenia... rościć sobie dopiero możesz cokolwiek jak z nim umowę podpiszesz.

7            -5
~~~jaskółcze gniazdko
Masło
maślane. Co jak co, ale pisanie artykułów w skrócie "wiemy ale nie powiemy" jest tandetne. Moim zdaniem, reakcja części kibiców jest zrozumiała i była do odgadnięcia. Teksty o nabijaniu wejść czy wypuszczaniu plotek na rzecz kupowania karnetów są w granicach normy. Pochwalę ten portal wtedy, jak np. będziecie pierwsi informować, że np. ten czy ten zawodnik podpisał kontrakt itp. Bo skoro teraz niby wiecie a nie powiecie to i pierwsi powinniście informować o podpisaniu kontraktu. Wtedy możecie sobie "nabijać wejścia" i nikt nie powinien się czepiać.

4            -7
edo
może nie na temat
jestem z Podhala i zawsze myślałem, że Kraków jest podzielony na Gwiazdy i pasy ale jak widzę te portal tam ten konkurencyjny. Przecież chyba wszyscy mamy Wisłę w sercu wiec po co dzielić, na stadionie i tak wszyscy są razem. Wchodze Tu kilak razy dziennie niemal jak na swoją pocztę i uważam ten Portal za wzór dla wielu portali kibiców w Polsce.

11            -4
SMOK
@Maxi
Optymistycznie to ująłeś, super. Osobiście mam trochę mieszane uczucia (lub więcej niewiadomych) co do Zdenka. Norweska równa z nasza liga może i jest ale chodzi mi o to, co Zdenek pokazał w grze. Nie wypadł najlepiej, był trochę sztywny i powolny, nie szedł za akcja, którą nawet sam kreował.. O wiele lepiej wyglądał Drzazga jeżeli chodzi o ustawienia, wie gdzie wejść. Fakt, słabo jest jeszcze w bezpośrednich starciach i sporo tracił. Samo jednak to, ze strzelił dwa gole i miał asystę to dużo mu dodaje na plus. Na pewno Zdenek jest bardziej doświadczony i łatwiej przyjdzie mu zgrać się z Pawłem ale czuje, ze już w bliskiej perspektywie Krzysiek zastąpi któregoś z nich. Paweł ma swoje lata jak na futbol ale jeszcze możne zostać królem strzelców, on to umie i nic mu do tego na teraz nie brakuje. Jeśli żadna kontuzja go nie dopadnie to będzie strzelał fajne bramy. Zdenek jest jeszcze niewiadoma ale niebawem się przekonamy. On tez ma predyspozycje do króla strzelców. A możne Wisła wróci do tych czasów, kiedy to Żurawski z Frankowskim, we dwójkę walczyli o króla. Tego życzyłbym całej Wiśle, jej kibicom, jak również i sobie.

8            -1
~~~goralNT
goralNT do edo
edo podobnie jak Ty jestem tez z podhala dokladniej z Nowego Targu i dokladnie tak samo jak ty mam Wiselke w SERCU nie mniej niz nasze ukochane SZAROTKI. Wiselka i Podhale ...krakowiacy i gorale!!!!! ten portal to podstawowe zrodlo info dla mnie na temat tego co w Wisle dzieje...odwalacie kawal dobrej roboty panowie!!!:-)

11            -2
~~~kris4168
Sponsor
Każdy z nas może być sponsorem.. kupując karnety.. bilety a nie tylko narzekać.. Ja karnet już mam Pozdrawiam!!!

14            -3
~~~vincent vega
No to sporo nas Podhalanczykow, bo ja też!
:-)

7            -1
~~~Maikon
Na portalu bloger.hr
"Brlek je u ovom trenutku u klubu jer je prijavio drugi poljski klub i dao veću ponudu" Kurde, chyba domyślam się kogo to sprawka "

10            -2
Zeus88
OK
Zawsze miło poczytać, że Wisła się jakimś grajkiem interesuje, nawet jeśli to nie wypali... Problem w tym, że tu niektórzy sobie biorą wszystko do siebie, więcej dystansu panowie.

7            -2
~~~wwwwwwwww wwwwwwwwww
cichy1973
Jak jesteś taki mądry, to czemu nie pójdziesz do gabinetu prezesa nie powiesz mu przesuń się opier.dalaczu a ja ci pokaże jak się sponsora załatwia...? Co ty w ogóle wiesz o tym jak wygląda praca ludzi odpowiedzialnych za ten biznes? Ile pracy wkładają w to co robią? Zza komputera jesteś mądry a jakby ciebie prześwietlić to idę o zakład z każdym tutaj, że nie masz poukładanych podstawowych spraw w swoim życiu a chcesz oceniać ludzi, odpowiedzialnych za duży klub piłkarski, którzy mimo trudnych warunków pracy, bardzo dramatycznej sytuacji finansowej wyciągają powoli klub z dołka... powiem ci, że to jest dziecinada, totalna głupota. p.s Brak sponsorów jest głównie winą takich roszczeniowców jak ty, bo zamiast stanąć murem za klubem kupić karnet, koszulke, bilet i dać sygnał, że klub jest dobrym marketingowo miejscem na promocje swojej marki, bo ma "wiernych" odbiorów, z którymi warto coś fajnego zbudować, to pokazujecie, że gdy coś się popsuło, to znikacie i histeryzujecie jak typowi roszczeniowcy, że w prosty sposób można was złamać... taki przekaz dajecie, że jesteście słabymi konsumentami, bo nawet nie potraficie zacisnąć na 3-4 lata zębów jak jest trochę gorzej i odpuszczacie swoją pasję... z błahych powodów. Sponsorzy nie chcą reklamować się u roszczeniowców, więc ich nie ma. Przychodźcie na mecze, to bedą sponsorzy. Dlatego, albo się bierzecie do roboty i robicie coś dla Wisły, albo uprawiajcie dalej swoje pseudo-intelektualne gęganie, które nic z rzeczywistością nie ma wspólnego, i którego nikt nie słucha. Macie wybór a redakcji radzę wprowadzić jednak cenzurę, bo lepsza cenzura w słusznym celu, niż tpfu. "pluralizm" niszczący to co dobrego niegdyś zbudowano.

3            -6
luk1964
Transfery
Widać ,że Wisła potrzebuje jeszcze wzmocnień. Kibice oczekują wieści w tej kwestii. Ale zdecydowanie lepiej nie podawać nie pewnych informacji nic publikując wiadomości nie do końca pewne. Amerykanie mówią " no news is good news". Po prostu nie pisać o transferze dopóki podpisy nie będą złożone. Nie ma sensu podążać drogą sports.pl lub interii.

4            -1