Piątek, 12 lutego 2016 r.

To już ostatnia szansa na udział w pełnej edycji naszego typera!

Już tylko godziny dzielą nas od wznowienia rozgrywek naszej Ekstraklasy, a co za tym idzie od startu wiosennej edycji naszego typera. Aby zagrać w pełnej - do gry musicie dołączyć dziś przed godziną 18:00, kiedy to rozpocznie się pierwszy mecz, a głosowanie na niego zostanie zamknięte. Z doświadczenia poprzednich edycji wiemy, że aby liczyć się w walce o zwycięstwo i nagrodę, którą jest oryginalna koszulka piłkarska Wisły, należy wytypować wszystkie mecze! Tym samym chętnych zapraszamy serdecznie do naszej wspólnej zabawy!

Jej zasady są banalnie proste. Przede wszystkim należy posiadać aktywne konto użytkownika » w naszym serwisie.

Po zalogowaniu się » na nie i przejściu do gry - typować możesz mecze, które są podane na liście ».

W spotkaniach ligowych za wynik końcowy uznajemy ten po ostatnim gwizdku sędziego. W przypadku spotkań pucharowych przyjmujemy wynik po 90 minutach, ale gdy dochodzi do dogrywki, wynik w systemie zapisywany jest po niej, czyli po 120 minutach gry. Za dokładne wytypowanie meczu (czyli "co do bramki") otrzymuje się 3 punkty, gdy trafi się zwycięzcę lub remis, ale niedokładnie, system przyzna 1 punkt.

Suma punktów tworzy ranking graczy, a na koniec gry zwycięzca otrzymuje wspomnianą wyżej nagrodę, którą jest oryginalna piłkarska koszulka meczowa Wisły Kraków, wybrana z internetowego sklepu naszego klubu!

Zapraszamy więc do wspólnej rywalizacji i mamy nadzieję niezłej zabawy!

Uwaga: tutaj znajdziesz regulamin naszej gry »


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »

Nikt nie komentował jeszcze tej informacji. Może Ty to zrobisz?