Poniedziałek, 15 lutego 2016 r.

Młody bramkarz Limanovii na testach w Wiśle

Jak podała strona internetowa MKS Limanovia Limanowa - w najbliższych dniach na testach w Wiśle Kraków przebywać będzie młody bramkarz tego klubu - Rafał Pietrzak. Co ciekawe 18-latek nazywa się dokładnie tak samo, jak pozyskany niedawno przez "Białą Gwiazdę" obrońca.

Młodszy Pietrzak występuje aktualnie w juniorskim zespole Limanovii. Ma bardzo dobre warunki fizyczne, mierzy bowiem aż 202 cm.

W Wiśle testowany będzie do końca bieżącego tygodnia.

Źródło: limanovia.net


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


19    Komentarze:

nowy00
-
Widzę,że nowa taktyka - Skołowanie przeciwnika :-)

55            -5
~~~Pezet
Dwóch Pietrzaków
coś jak z Tomaszami Sokołowskimi :)

31            -4
chimba
Kpina
Nie szukajcie bramkarzy tylko skupcie sie na pomocniku bo gramy taka kupe ktorej sie nie da ogladac!

37            -14
Waldi
troll pospolity
Za niski i za stary:)

22            -10
~~~załamany kibic
Czy dziś pierwszy kwiecień?
Zdecydowanie najlepsza Polska drużyna XXI wieku która pokonała Barcelonę Guardioli , a obecnie jest na 14 miejscu i gra jako jedyna w lidze bez rozgrywającego testuje bramkarza z jakiegoś amatorskiego Klubu?? Znowu.się zaczyna cyrk z testowaniem bramkarzy. Redakcja miała rację ciężko pracują by nas wzmocnic

31            -49
~~~Rusten Pasza
brakuje nam rozgrywajacego
pewnie Pawłowski go za tydzien ustawi w środku pomocy

24            -8
~~~Okol
Prawda
Zdzisława Kapka Betonowe buty Wisły Kraków...

28            -7
~~~Tylko Polska
AVE WISŁA
a swistak znow zawija je w sreberka

2            -13
~~~Nadzieja jest
Mała rzecz a cieszy
Wszyscy mamy teraz ponury nastrój. Rozumiem, sam mam wszystkiego dość. Tyle że to bardzo dobra wiadomość. Klub robi coś czego nie robił od lat: szuka utalentowanych 18-20 latków. Któryś na pewno wypali. Przed laty tak sprowadzano na pęczki Brożków, Nawotczyńskiego, Magierę, Kwieka, Boguskiego etc. Od czasów Maaaskanta tego nie robiono i teraz płacimy za to cenę.

44            -7
~~~Led
Sponsor
Nie chcę być teraz zjedzony, zresztą nie dbam o to nie ważne. Oficjalna strona naszego klubu już od jakiegoś czasu oferuje promocje związaną ze Samsungiem. Może właśnie jeżeli chodzi o tą firmę coś się dzieje w sprawie rozmów o sponsoring.

11            -16
~~~Kibic 1
talenty
Zbiera mnie na wymioty jak czytam, co poniektórzy piszą....., klub musi szukać utalentowanych młodych piłkarzy na każdą pozycję!!!, bo potem budzimy się z ręką nie powiem gdzie...., a jak już kogoś znajdują to Wy zaczynacie ujadać....masakra...

50            -6
~~~Samsa
bramkarz
z Limanovią współpracujemy. Elementem tej współpracy są właśnie testy najzdolniejszych zawodników. To junior.

50            -2
baki999
Bramkarz
Wszystko fajnie ale wy mi powiedzcie co z tym Dobravka? Pozdrawiam

5            -14
kibic1
widzę że wracamy
Do ulubionego zajęcia czyli testowania bramkarzy.

14            -11
~~~Led
cichy1973
Jak my Boga za nogi nie złapiemy w ciągu najbliższych tygodni (pod każdym aspektem: forma, sponsor, atmosfera) to będzie masakra...

22            -2
Ciobo23
~~Led
Chciałbym zeby to była prawda ale niestety sceptycznie podchodze do tego bo Samsung reklamuje sie prze powiazanie z T-mobile a oni są znów partnerami ekstraklasy

6            -9
Ciobo23
~~Led
Chciałbym zeby to była prawda ale niestety sceptycznie podchodze do tego bo Samsung reklamuje sie prze powiazanie z T-mobile a oni są znów partnerami ekstraklasy i myśle ze dlatego na oficjalnej stronie sa konkursy;-)

8            -9
Kosmaty
Skomentuję to tak:
W tym okienku oczekuję jeszcze przede wszystkim rozgrywającego. Ta najważniejsza sprawa jaka została do załatwienia przez najbliższe 2 tygodnie. Ale klub zdaje sobie z tego sprawę równie dobrze, co każdy z nas, a nie jest winą Wisły, że Chorwaci zaczęli mącić w sprawie transferu Brleka i chcieli/chcą pozmieniać to, co było już ustalone. Jednak zdecydowanie cieszę się, że klub nie zapomina o próbach wyłowienia utalentowanych piłkarzy z młodszego pokolenia, bo być może któryś z tak ściągniętych graczy w przyszłości stanie się podporą Wisły (patrz chociażby Brożek, a to nie jest jedyny przykład).

25            -8
~~~trener
Rafał Pietrzak – bramkarski talent z ziemi limanowskie
Polecam artykuł: link »

1            -1