Poniedziałek, 22 lutego 2016 r.

Rafał Pietrzak: - Niestety mamy tylko jeden punkt

- Na pewno nie możemy być zadowoleni po tym meczu. Prowadziliśmy, ale oddaliśmy inicjatywę i straciliśmy bramkę. Walczyliśmy do końca tyle tylko, że mamy zaledwie jeden punkt. Chcieliśmy zgarnąć dziś trzy, ale to się nie udało. Musimy od jutra już o tym meczu zapomnieć i zacząć przygotowania do następnego - powiedział po swoim pierwszym występie przy Reymonta w wiślackich barwach Rafał Pietrzak.

Obrońca Wisły został zapytany o częste uwagi do swojej gry i tego jak się ustawiał, jakie otrzymywał od środkowych obrońców.

- Wiem, że mogę zachowywać się lepiej. Dostawałem podpowiedzi i to jest taki sport. Nie obrażam się o nie, trzeba robić swoje - przyznał Pietrzak.

- Założenie było takie, żeby utrzymać się przy piłce na połowie Górnika. Raz się to udawało, a raz nie, ale najgorsze jest to, że straciliśmy bramkę. Walczyliśmy do końca, ale niestety mamy dziś tylko jeden punkt - zakończył obrońca Wisły.


 KK

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

~~~z
k...a, Rafał
Zamiast się wypowiadać, pogadaj z jakimś obrońcą że skrzydłowych się atakuje, a nie się im przygląda

23            -3
~~~luck
jest taki
PIŁKARZ nazywa się PIOTR BROŻEK, na co Wisła czeka tego chyba łącznie z P. Kapką

8            -35
~~~Reymans
Pietrzak
Dobry zawodnik, ale w tym chaosie ciezko bedzie mu poukladac gre. Oby nie zginal w tej beznadziei. W lipcu moze przybedzie jakas nadzieja.

14            -7
stary wiślak
W lipcu?
W lipcu,jak się nie zmieni,to Pietrzak zagra w Wiśle w 1 lidze, przeciw swemu byłemu klubowi GKS Katowice!

9            -15
~~~665
stary wiślak
Widać że po tej stronie wymagana jest asekuracja , bo nie radzi sobie z powrotami , za często zapędza się do środka ataku ,niestetynie było go przy dośrodkowaniu po którym padła bramka - ponieważ nie zdążył wrócić .Na razie kładę to na karby trenera który nie ma pojęcia o taktyce i rzuca nim po całym boisku .

7            -5
~~~ruhi
bardziej pomocnik
W obronie strasznie nim krecili.

8            -3
~~~Johny Walker
Niektórzy juz w lipcu widzą Wisle w 1 lidze
i chyba nie mogą się tego doczekac pisząc nieustannie negatywnie o klubie. Jeszcze nie zauwazylem pozytywnego wpisu, poza maniakalna obrona RB, który nie zagrał od poczatku, bo trener na nim się poznał iz to niezly pozorant odstawiający nogę i biegający bez celu. Wlasnie dlatego mamy m.in. takie wyniki !

9            -7