Niedziela, 28 lutego 2016 r.

Rafał Pietrzak: - Musimy zrobić wszystko, żeby wygrywać

- Rękę na pewno miałem przy ciele, ale sędzia stwierdził, że chciałem przyjąć piłkę ręką w polu karnym. Cokolwiek bym nie powiedział, to sędzia odgwizdał karnego. Na nasze nieszczęście potem straciliśmy drugą bramkę i punkty, co jest najgorsze. Wydaje mi się, że sędziowie nie odgwizdywali bardziej ewidentnych zagrań ręką. Powiedzenie, że chciałem przyjąć piłkę w polu karnym to... No dobrze, ruch jakiś był, ale miałem rękę przy ciele, a sędzia podyktował rzut karny - powiedział po meczu z Podbeskidziem obrońca Wisły, Rafał Pietrzak.

- Dostaliśmy "gonga", bo nic nie zapowiadało tego, że stracimy bramkę. Mieliśmy wszystko pod kontrolą i ten karny nas zbił z tropu. Walczyliśmy, ale się nie udało. Straciliśmy kontrolę nad tym co dzieje się na boisku i przegraliśmy. A jak odbieramy miejsce w tabeli? Wiadomo, że Wisła nie może być na takim miejscu, na jakim jest. Musimy zrobić wszystko, żeby wygrywać i iść w górę tabeli - dodał Pietrzak.

- W pierwszej połowie wyglądało to bardzo dobrze, bo graliśmy płynnie, graliśmy piłką, mieliśmy sytuacje, jednak w drugiej połowie nie podtrzymaliśmy tego. Na pewno będziemy walczyć do końca, na pewno się nie poddaliśmy. Cała szatnia wie jaka jest sytuacja, że jest bardzo trudno, ale jesteśmy zawodnikami Wisły Kraków i musimy walczyć do końca. Nie może być tak, żeby Wisła była na tym miejscu, na którym jest - zakończył obrońca Wisły.


 KK

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


8    Komentarze:

~~~tabaluga
...
Karny z dupy. Poległej nikt by nie gwizdnął. To było coś w stylu, "nie dość, że macie chu***ego trenera, to jeszcze karniaka wam doje***my". Za dużo wzmocnień w Wiśle i się robi niebezpieczna, tylko oczywiście nie z uśmiechniętym misiaczkiem Tadziem u sterów. Jak można mieć banana na twarzy w takiej sytuacji?!

15            -18
~~~Smoque
Karny
Był ewidentny...niestety

34            -6
stary wiślak
kolego! Karny ewidentny!
Na 100 sędziów 99 by go podyktowało! Wyrażny ruch ręką przy dotknięciu piłki.

27            -8
~~~bartek111 1
Pietrzak
Masa niecelnych podań podczas wyprowadzania piłki. Brak przysłowiowego pier... do przodu. Zawodnik na pierwszą ligę ok ale na Wisłę to zdecydowanie za mało!!!

27            -6
~~~T24
Karny
Pietrzak to jest Wisła a nie GKS to jest ekstraklasa a nie 1 liga. Cienki jesteś jak barszcz zawaliłeś kolejny mecz. Ewidentny ruch ręką a Ty masz czelność się tłumaczyć

23            -11
nowy00
Niestety
ale liczyliśmy wszyscy na więcej z twojej strony Rafał.Trudno z pewnością będziesz tylko rezerwowym.

8            -4
MauroFan
Niestety karny ewidentny
Ogólnie Pietrzak na razie słabo, spodziewałem się więcej po nim, zwłaszcza po niezłych sparingach. Zdecydowanie wolę Sadloka na lewej obronie, w defensywie czasej daje po dupie, ale jest takim typowym harpaganem boiskowym na lewym boku, bierze gre na siebie, nawet jeśli wymaga to dużego ryzyka.

14            -2
sk04
Rafał, weź się w garść !
Z meczu na mecz coraz gorzej. Z "Podbeskidziem" zagrałeś najsłabsze zawody. Złe wybory, a co za tym idzie brak współpracy z kolegami i masa niecelnych podań, aż oczy bolały. Zaczynasz konkurować z Sadlokiem, który zagra gorzej. Nie tędy droga, Rafale.

17            -2