Sobota, 26 marca 2016 r.

Wesołego Alleluja, czyli wiślacy o Świętach

Zapraszamy Was do obejrzenia filmu video, który został nagrany z okazji Świąt Wielkanocnych. O tych wyjątkowych dniach opowiadają trenerzy Dariusz Wdowczyk i Marcin Broniszewski oraz nasi piłkarze - Emmanuel Sarki, Denis Popovič, Tomasz Cywka, Rafał Pietrzak i Krzysztof Drzazga.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

~~~A68
WESOŁYCH ŚWIĄT
drodzy wiślacy wszystkiego najlepszego ,zdrowych ,wesołych, spokojnych świąt aby zmartwychwstały Jezus Chrystus przyniósł wam i waszym bliskim wszystkiego naj i naszemu ukochanemu klubowi . Pan Jezus zmartwychwstał , prawdziwie zmartwychwstał aleluja

44            -4
~~~Led
Marketing
W ostatnim czasie widzę postęp w naszym marketingu. Oby tak dalej i mam nadzieję, że to zasługa nowe zarządu. Brawo Wisła !!!

34            -1
~~~wiślak90b r
wesołych świąt
Drodzy bracia życzę wam wesołych spokojnych świąt Wielkanocnych. Czasu spędzonego na Reymonta w dobrym chumorze i przy świetnej zabawie. Emanuel a tobie oczywiście zdrowia:-) wracaj chłopie na boisko:-)

14            -2
~~~Prezes
Drogi Przyjacielu Emanuelu
Życzę wesołych Świąt, powrotu do zdrowia i Emanuel remember - alcohol harms your health. Nie pij tyle jajek... Do not drink so much eggs...:rotfl:

16            -1
VV1$£@
Do ~Prezes
"Don`t drink so MANY eggs" ;-)

6            -7