Poniedziałek, 11 kwietnia 2016 r.

Komunikat odnośnie zawieszonych meczów w wiślackim typerze

W związku z wciąż niejasnym podziałem na grupy po sezonie zasadniczym rozgrywek piłkarskiej Ekstraklasy - mecze, które w 31. kolejce ligowej rozegrać mają Podbeskidzie Bielsko-Biała oraz Ruch Chorzów nie są aktualnie ujęte wśród tych, które możecie typować w naszej grze "wiślacki typer".

Zostaną one natomiast dodane, gdy zapadnie ostateczna decyzja odnośnie składu poszczególnych grup rundy finałowej Ekstraklasy, co stać się ma najpóźniej w środę, tj. 13 kwietnia br.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


1    Komentarze:

wieslaw.lyko @onet.pl
Podbeskidzie czy Ruch?
Wg mnie wszystko jest "posprzątane" - w momencie zakończenia rundy zasadniczej (wg chorego regulaminu) na ósmym miejscu jest Podbeskidzie! Jeżeli w najbliższą środę zostanie podjęta decyzja o odebraniu 1 pktu Lechii wtedy winien on być jej odjęty od 20 pkt. jakie pozostały jej po podziale - i z 19 punktami winna ona rozpo- cząć rozgrywki grupowe (tyle samo będą mieć gdy odliczą im z datą wsteczną, ale to tylko przypadek). Załóżmy, że w środę nie zapadnie ostateczna decyzja, a podjęta zostanie dopiero np. w sierpniu to wtedy odliczą Lechii punkt też z tych zdobytych w poprzednim sezonie czy z toczącego się wtedy sezonu 2016/17? A jeżeli decyzja będzie niekorzystna dla Podbeskidzia to czy on nie będzie się mógł od niej odwołać, a jeżeli tak to do kogo i w jakim czasie?Piwa nawarzył PZPN i on winien ten problem rozwiązać wyznaczając (np.) dodatkowy mecz, na neutralnym terenie między Ruchem a Podbeskidziem.

7            -4