Środa, 29 czerwca 2016 r.

Przed Wami ostatnia szansa na udział w pełnej edycji typera lato-jesień 2016!

W czwartek, 30 czerwca, o godzinie 18:30 piłkarze lubińskiego Zagłębia rozegrają swój pierwszy mecz w kwalifikacjach Ligi Europy - i będzie to zarazem pierwsze spotkanie, które znalazło się w naszym "wiślackim typerze". Aby wziąć udział w pełnej jego edycji - latem i jesienią bieżącego roku - musicie się więc pośpieszyć i niezwłocznie dołączyć do gry! Tym bardziej, że na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda - o czym poniżej.

Zasady gry w WIŚLACKIEGO TYPERA są bardzo proste. Przede wszystkim należy posiadać aktywne konto użytkownika » w naszym serwisie.

Po zalogowaniu się » na nie i przejściu do gry - typować możesz mecze, które są podane na liście ».

W spotkaniach ligowych za wynik końcowy uznajemy ten po ostatnim gwizdku sędziego. W przypadku spotkań pucharowych przyjmujemy wynik po 90 minutach, ale gdy dochodzi do dogrywki, wynik w systemie zapisywany jest po niej, czyli po 120 minutach gry.

Za dokładne wytypowanie meczu (czyli "co do bramki") otrzymuje się 3 punkty, gdy trafi się zwycięzcę lub remis, ale niedokładnie, system przyzna 1 punkt.

Suma punktów tworzy ranking graczy, a na koniec zwycięzca otrzymuje atrakcyjną nagrodę, którą jest oryginalna piłkarska koszulka meczowa Wisły Kraków, wybrana z internetowego sklepu naszego klubu!

Zapraszamy więc do wspólnej rywalizacji i mamy nadzieję niezłej zabawy, która potrwa aż do końca rundy jesiennej!

Uwaga: tutaj » znajdziesz regulamin naszej gry.