Poniedziałek, 11 lipca 2016 r.

We wtorek i w czwartek kolejne mecze do typowania w wiślackim typerze! W piątek start ligi!

Za nami już pięć spotkań, które typować mogliście w naszym wiślackim typerze, a które znalazły się na liście meczów w letnio-jesiennej edycji tej zabawy. Przed nami natomiast kolejne piłkarskie rozstrzygnięcia, bo już jutro oraz w czwartek zespoły reprezentujące Polskę w europejskich pucharach staną przed swoimi wyzwaniami, a Ty stanąć możesz razem z nimi - oddając swój typ. Nie mówiąc już o tym, że już w piątek startuje nasza Ekstraklasa, dlatego też przypominamy Wam o tych meczach, na które głosować możecie aż do momentu ich rozpoczęcia.

Osoby, które już grają w naszego typera doskonale wiedzą o co chodzi w tej zabawie, a tym które jeszcze nie miały do tego okazji dołączyć przypominamy...

Zasady gry są bardzo proste. Przede wszystkim należy posiadać aktywne konto użytkownika » w naszym serwisie.

Po zalogowaniu się » na nie i przejściu do gry - typować możesz mecze, które są podane na liście ».

W spotkaniach ligowych za wynik końcowy uznajemy ten po ostatnim gwizdku sędziego. W przypadku spotkań pucharowych przyjmujemy wynik po 90 minutach, ale gdy dochodzi do dogrywki, wynik w systemie zapisywany jest po niej, czyli po 120 minutach gry.

Za dokładne wytypowanie meczu (czyli "co do bramki") otrzymuje się 3 punkty, gdy trafi się zwycięzcę lub remis, ale niedokładnie, system przyzna 1 punkt.

Suma punktów tworzy ranking graczy, a na koniec zwycięzca otrzymuje atrakcyjną nagrodę, którą jest oryginalna piłkarska koszulka meczowa Wisły Kraków, wybrana z internetowego sklepu naszego klubu!

Zapraszamy więc do wspólnej rywalizacji i mamy nadzieję niezłej zabawy, która potrwa aż do końca rundy jesiennej!

Uwaga: tutaj » znajdziesz regulamin naszej gry.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


1    Komentarze:

bigi
kurcze blade
przegapiłem eurowp....miałbym co najmniej 3 punkty.

6            -3