Niedziela, 14 sierpnia 2016 r.

Waldemar Fornalik: - To wynik daje bodziec do pracy

- Przede wszystkim gratuluję chłopakom tej wygranej, bo czekaliśmy na nią od pierwszej kolejki, żeby zainkasować trzy punkty. Co do meczu, to był to ciekawy mecz. W pierwszej połowie to Wisła miała więcej z gry, więcej sytuacji po których mogły paść bramki, ale druga w naszym wykonaniu była dobra. Było dużo dobrej piłki i w wielu fazach kontrolowaliśmy ten mecz. I stąd też bramka. Były jeszcze po drodze dwa słupki, były możliwości lepszego dogrania, ale nie narzekajmy - mówił po meczu z Wisłą Kraków, trener chorzowskiego Ruchu, Waldemar Fornalik.

- Ten mecz doda chłopakom wiary, bo można świetnie trenować i dużo mówić jak i co powinno się robić, ale to wynik jest tym elementem, który daje bodziec do pracy oraz wiarę w to co się robi. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tych trzech punktów - dodał ponadto opiekun zespołu z Chorzowa.

- Nie dokonywałem zmian ze względu na to, że zespół dobrze funkcjonował. Nie chciałem czegoś zepsuć. Często jest tak, że zmianę robi się tylko po to, żeby ją zrobić. A co do naszych ewentualnych wzmocnień, to mówimy bezwzględnie o bramkarzu, o obrońcy i o środkowym pomocniku. Zobaczymy też jak potoczą się losy Mariusza Stępińskiego, bo siłą rzeczy szukamy napastnika - zakończył Fornalik.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »

Nikt nie komentował jeszcze tej informacji. Może Ty to zrobisz?