Wtorek, 18 października 2016 r.

Wislaportal od wczoraj na nowym serwerze!

Stali bywalcy naszej strony zapewne zauważyli wczoraj wieczorem chwilową przerwę w działaniu naszego serwisu. Spowodowane to było przenosinami na nowy, znacznie szybszy oraz wydajniejszy serwer. Mamy nadzieję, że zwłaszcza tuż po zakończeniu meczów naszych piłkarzy, kiedy obciążenie wejść jest największe, zaobserwujecie znaczącą poprawę działania strony.

Przenosiny na nową maszynę wiążą się dla nas wprawdzie ze znacznym wzrostem kosztów utrzymania serwisu, ale mamy nadzieję, że wraz z Waszą obecnością, będziemy w stanie funkcjonować nadal na co najmniej tym samym poziomie. Możemy natomiast z tego miejsca zaapelować do tych wszystkich, którzy regularnie odwiedzają nasz serwis o odblokowanie na nim we wtyczkach typu Adblock wyświetlanie reklam. Musicie bowiem przyznać, że staramy się, aby w żadnej mierze nie było ich zbyt wiele oraz aby nie były one nachalne.

W związku z powyższymi działaniami - prosimy osoby, które wczoraj wieczorem lub też w przeciągu ostatnich godzin korzystały m.in. z gry w typera - aby sprawdziły swoje zapisane typy na najbliższe mecze. Przenieśliśmy wprawdzie wszystkie dane, ale istnieje nieznaczne prawdopodobieństwo, że w trakcie przenosin wpisy wstawiane właśnie w momencie zmiany - mogły ulec zagubieniu.

Wiślacko pozdrawiamy!


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


1    Komentarze:

GrzegorzS
Gratuluję, ale szkoda, że
mi sie nie zgubiło to ostatnie typowanie, bo 0 punktów na tyle meczy. Ale co zrobić to nasza liga zero pewniaków i same niespodzianki. Typer w Polsce to taka gra w oko albo trafisz albo lufa w krzakach. Żadnych zasada iprawidlowości. Jak grasz na lige angielską to wytypowanie zwyciescy (choc nie wyniku) na 10 meczy kolejki trafisz najmniej 6 razy. W Polsce to w wiekszości czysty przypadek.

12            -5