Środa, 9 listopada 2016 r.

Rafał Pietrzak przeszedł zabieg operacyjny

Jak podała oficjalna strona internetowa naszego klubu - Rafał Pietrzak po odniesionej w niedzielę kontuzji uszkodzenia ścięgna Achillesa przeszedł w dniu wczorajszym zabieg operacyjny.

Przebiegł on bez komplikacji, a obrońca Wisły czuje się dobrze i czeka na rozpoczęcie rehabilitacji.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

~~~tabaluga
Trzymaj się!
Szybkiego powrotu do zdrowia!

47            -1
SMOK
Rafale
Życze szybkiego powrotu do zdrowia

43            -1
GrzegorzS
Szybiego powerotu do
zdrowia i formy

37            -2
~~~klsk
zdrowia
szybkiego powrotu do zdrowia ..trzymaj się

36            -2
~~~the real thomas
...
trzymam kciuki za niego, początek okresu przygotowawczego miał super i wiązałem z nim spore nadzieje, a potem jakby się zatrzymał i odpuścił, ale ma duży potencjał...

43            -1
~~~qazimierz
Zdrowiej Rafał jak najszybciej!
Tymczasem skład na najważniejszy mecz w tym roku z Lechem: Załuska -Mójta, Głowacki, Guzmics, Jović -Malecki, Mączyński, Brlek, Popović, Bartosz -Ondrasek. Z ławki na podmęczonego rywala Brożek i Boguski za Ondraska i Bartosza. Ewentualnie Cywka za Mójtę. Jest to defensywne ustawienie. Ale żeby awansować wystarczy nam nie stracić bramki. Niech Amica atakuje a my ich bezlitośnie pojedziemy z kontry. Zabezpieczenie środka pola to podstawa. A z Krzychu, Denis i Petar są w stanie to zrobić. Dodatkowo łatwiej w trójkę będzie im zaasekurować Mójtę, o którego można mieć obawy jeżeli chodzi o defensywę. Przede wszystkim musimy mieć kontrolę nad tym meczem. Żadnego wariactwa. Będzie o to łatwiej w taktyce z jednym napastnikiem. Ewentualnie jeszcze można Bartosza na lewej obronie wystawić a Mójtę na lewym skrzydle. Wtedy Patryk przechodzi na prawe. Albo dać Boguskiego i grać bez Mójty. Ale to tylko takie dywagacje. Trener widzi chłopaków na treningu i podejmie najlepszą decyzję. Wariantów ma całkiem sporo. Niby mamy wąską kadrę. Ale kluczem jest to żeby ci zawodnicy co są byli po prostu w dobrej formie. Zobaczcie jaki komfort daje nam przebudzenie Brleka. Na co nam 30-osobowa ekipa jak połowa będzie niezdatna do gry? Mamy na ławce Zacharę, Drzazgę, Popovicia, Mójtę, Pietrzaka, Bartosza, Cywkę, Urygę i Miśkiewicza. Każdy z nich ma jakiś tam potencjał. Jak będzie go wykorzystywał, to mamy na prawdę mocną drużynę z dobrym zapleczem. Najbardziej brakuje nam w tej chwili przebojowego skrzydłowego. Nie osłabić się w zimie i zakontraktować takiego grajka i będzie gitara. Oczywiście, można od czapy w razie czego wykorzystywać na boku pomocy Cywkę, Mójtę, Bartosza, któregoś z napastników albo środkowych pomocników. Ale ktoś z porządną kiwką byłby bezcenny. Jest jeszcze temat Stilicia. Facet wciąż nie ma klubu. Zgarnąć go i już by było elegancko. Nawet bez tego skrzydłowego... Myślę, że chłopak po paru miesiącach bezrobocia mógłby się skusić. Trochę się za bardzo rozpisałem. Kluczem do wszystkiego jest podpisanie umowy ze sponsorem na koszulki.

7            -22
~~~wiślak90b r
Rafał
Zdrowia i jeszcze raz zdrowia gratuluje ładnej bramki z Pogonią:-)

14            -1