Sobota, 24 grudnia 2016 r.

Wesołych Świąt!

Rozpoczął się właśnie dla wielu z nas najpiękniejszy okres każdego roku, czyli ten Świąt Bożego Narodzenia. Z tej okazji pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia! Zdrowego, spokojnego, radosnego i rodzinnego przeżywania tych pięknych dni oraz aby pod choinką nie zabrakło dla Was prezentów, w tym tych wiślackich!

Życzyć należy też sobie chwili wytchnienia i odpoczynku i oby każdemu kto tego potrzebuje to również się spełniło.

Świętujcie tak jak lubicie najbardziej, ale nie zapominajcie o "Białej Gwieździe"! Z całego serca życzymy sobie bowiem chyba wszyscy, aby ta świeciła dla nas jak najjaśniejszym blaskiem!

Wesołych Świąt!


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


13    Komentarze:

~~~Krk
KrK
Niech każdy pod choinkę kupi sobie jeden prezent link »

20            -3
~~~azyl
Wisła
Wzajemnie))))ABG

12            -2
Livarno
Zamiast wypatrywać pierwszej gwiazdki...
Skierujmy nasz wzrok ku Podkarpaciu skąd zmierza do nas orszak króla dobrodzieja :-)

23            -4
~~~w...
w...
Ja chciałbym jutro wstać i otrzymać wiadomość pod choinkę iż semir wraca do Wisły ;) Wesołych wszystkim i udanej części sezonu.

17            -5
~~~kalafior
Zdrowych Wesołych Świąt!
Bogatego sponsora na koszulkę, kompletu kibiców na trybunach, samych zwycięstw, obiektywnych artykułów w mediach, stabilności finansowej, europejskich pucharów a po za tym: namówienia Głowackiego i Brożka do grania jeszcze wiele lat z Białą Gwiazdą na piersi, Stilicia "pod choinkę", zwycięskich kolejnych derbów, jedności na trybunach, dla piłkarzy powołań do reprezentacji oraz wspaniałego 2017 roku w wykonaniu Wisły Kraków

40            -3
nowy_00
Życzę
redakcji, wszystkim komentującym jak i całej Wiślackiej społeczności wspaniałych świąt, które przypomną nam atmosferę dzieciństwa z masą prezentów, przepysznymi potrawami i metrem śniegu za oknem :-) Oby Wisła rosła w siłę i aby cała Polska znów patrzyła na nas z szacunkiem i zazdrością, jak za lat świetności, aby powrót Semira nie był tylko plotką, aby obecna kadra znalazła chęci do przedłużenia kontraktów i przede wszystkim dużej frekwencji na każdym domowym meczu. Już pora odbudować twierdzę na Reymonta. Alleluja i do przodu!

9            -1
thomas77
Mniej zawiści i napinki
Więcej wiary w WISŁĘ ,będzie lepiej .

12            -1
GrzegorzS
Wesołych Spokojnych
Świąt

14            -2
woytek1974
Szanowna Redakcjo, Drodzy Wiślacy
Są sprawy ważniejsze niż Wisła Kraków i piłka nożna.To jest właśnie ich czas. Niech dla każdego z nas, czas Świąt Bożego Narodzenia będzie pełny rodzinnego ciepła, pokoju i radości. A potem znów spotkamy się na R22 by razem zaśpiewać: "Biała Gwiazda na niebie się mieni..."! Wierzę, że będzie mieniła się zwycięsko.

13            -1
~~~fan1978
Livarno....
....sponsor z podkarpacia to mi się kojarzy SAFRAN - firma z Sędziszowa produkująca częsci do samolotów Boening!?. Potwierdź?

12            -2
Mario
Wszystkim forumowiczom i Redakcji życzę
zdrowych, wesołych, spokojnych, rodzinnych Świąt B.N. A kochanej Wisełce sponsora i kasy!

11            -2
matii
---- Livarno
Kogo masz na myśli ?

9            -4
Livarno
@matii@~~~fan1978
Wiem o poważnym zainteresowaniu właściciela firm z Jasła. Rozmowy między stronami się odbyły i mają być kontynuowane. Wiem również, że w grę wchodzi także wykup udziałów w Wisła Kraków SA i tu podobno jest największa rozbieżność.

2            -1