Sobota, 28 stycznia 2017 r.

Dwa tygodnie do ligi! Startujemy z wiślackim typerem!

Już tylko niespełna dwa tygodnie pozostały do wznowienia rozgrywek ligowych Ekstraklasy w sezonie 2016/2017 i to idealny moment do tego, aby wystartować z kolejną edycją naszej wspólnej zabawy polegającej na typowaniu wyników meczów. Zapraszamy was więc do wspólnej rywalizacji w wiosennej części gry w "wiślackiego typera"!

Zasady gry są bardzo proste. Przede wszystkim należy posiadać aktywne konto użytkownika » w naszym serwisie.

Po zalogowaniu się » na nie i przejściu do gry - typować możesz mecze, które są podane na liście ».

W spotkaniach ligowych za wynik końcowy uznajemy ten po ostatnim gwizdku sędziego. W przypadku spotkań pucharowych przyjmujemy wynik po 90 minutach, ale gdy dochodzi do dogrywki, wynik w systemie zapisywany jest po niej, czyli po 120 minutach gry.

Za dokładne wytypowanie meczu (czyli "co do bramki") otrzymuje się 3 punkty, gdy trafi się zwycięzcę lub remis, ale niedokładnie, system przyzna 1 punkt.

Suma punktów tworzy ranking graczy, a na koniec zwycięzca otrzymuje atrakcyjną nagrodę, którą jest oryginalna piłkarska koszulka meczowa Wisły Kraków, wybrana z internetowego sklepu naszego klubu!

Zapraszamy więc do wspólnej rywalizacji i mamy nadzieję niezłej zabawy, która potrwa aż do końca sezonu ligowego 2016/2017!

Uwaga: tutaj » znajdziesz regulamin naszej gry.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


1    Komentarze:

~~~marcinkxk xnzg
Powodzenia
Zycze Wszystkim powodzenia. Moj cel to pierwsza setka . Pozdro.

4            -1