Sobota, 4 lutego 2017 r.

Już tylko niespełna tydzień do wznowienia ligi - przypominamy o wiślackim typerze!

Już tylko niespełna tydzień pozostał do wznowienia rozgrywek ligowych Ekstraklasy w sezonie 2016/2017 i właśnie od takiego czasu możecie już brać udział w naszej wspólnej grze, polegającej na typowaniu wyników meczów! Zapraszamy was więc do wspólnej rywalizacji w wiosennej części gry w "wiślackiego typera"!

Zasady tej rywalizacji są bardzo proste. Przede wszystkim należy posiadać aktywne konto użytkownika » w naszym serwisie.

Po zalogowaniu się » na nie i przejściu do gry - typować możesz mecze, które są podane na liście ».

W spotkaniach ligowych za wynik końcowy uznajemy ten po ostatnim gwizdku sędziego. W przypadku spotkań pucharowych przyjmujemy wynik po 90 minutach, ale gdy dochodzi do dogrywki, wynik w systemie zapisywany jest po niej, czyli po 120 minutach gry.

Za dokładne wytypowanie meczu (czyli "co do bramki") otrzymuje się 3 punkty, gdy trafi się zwycięzcę lub remis, ale niedokładnie, system przyzna 1 punkt.

Suma punktów tworzy ranking graczy, a na koniec zwycięzca otrzymuje atrakcyjną nagrodę, którą jest oryginalna piłkarska koszulka meczowa Wisły Kraków, wybrana z internetowego sklepu naszego klubu!

Zapraszamy więc do wspólnej rywalizacji i mamy nadzieję niezłej zabawy, która potrwa aż do końca sezonu ligowego 2016/2017!

Uwaga: tutaj » znajdziesz regulamin naszej gry.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


1    Komentarze:

~~~wiślak90b r
Patologia
link » ludzie czy to się nigdy nie skończy?!

3            -1