Czwartek, 9 lutego 2017 r.

To już ostatnia szansa, aby dołączyć do pełnej edycji naszego typera!

W piątek, 10 lutego, o godzinie 18:00 na murawę stadionu przy ulicy Cichej w Chorzowie wyjdą drużyny chorzowskiego Ruchu oraz Cracovii i wznowione zostaną rozgrywki piłkarskiej Ekstraklasy w sezonie 2016/2017. Tylko do momentu pierwszego gwizdka sędziego w tym spotkaniu będziesz mógł wziąć udział w pełnej edycji naszego "wiślackiego typera" i zwiększyć swoją szansę na zdobycie oryginalnej koszulki "Białej Gwiazdy", która jest nagrodą dla najlepiej typującego gracza!

Zasady rywalizacji w nasze grze są bardzo proste. Przede wszystkim należy posiadać aktywne konto użytkownika » w naszym serwisie.

Po zalogowaniu się » na nie i przejściu do gry - typować możesz mecze, które są podane na liście ».

W spotkaniach ligowych za wynik końcowy uznajemy ten po ostatnim gwizdku sędziego. W przypadku spotkań pucharowych przyjmujemy wynik po 90 minutach, ale gdy dochodzi do dogrywki, wynik w systemie zapisywany jest po niej, czyli po 120 minutach gry.

Za dokładne wytypowanie meczu (czyli "co do bramki") otrzymuje się 3 punkty, gdy trafi się zwycięzcę lub remis, ale niedokładnie, system przyzna 1 punkt.

Suma punktów tworzy ranking graczy, a na koniec zwycięzca otrzymuje atrakcyjną nagrodę, którą jest oryginalna piłkarska koszulka meczowa Wisły Kraków, wybrana z internetowego sklepu naszego klubu!

Zapraszamy więc do wspólnej rywalizacji i mamy nadzieję niezłej zabawy, która potrwa aż do końca sezonu ligowego 2016/2017!

Uwaga: tutaj » znajdziesz regulamin naszej gry.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


1    Komentarze:

~~~Pomocy :(
Pomocy
Nie pamietam loginu i hasła. Aby odzyskać hasło to potrzeba login. Co zrobić ?

od moderatora: napisz maila na redakcja@wislaportal.pl - może uda się znaleźć Twój login po mailu. 

3            -3