Środa, 21 czerwca 2017 r.

Startujemy z typerem - edycja lato/jesień 2017!

Już za niewiele ponad tydzień dwie polskie drużyny - Jagiellonia Białystok oraz Lech Poznań - rozpoczną zmagania w I rundzie kwalifikacji Ligi Europy. A to oznacza, że piłkarski sezon 2017/2018 będzie można uznać za otwarty! To z kolei wiąże się z już standardową rywalizacją na naszych łamach i grą w wiślackiego typera! Zapraszamy do wzięcia udziału w edycji lato/jesień 2017!

Zasady naszej gry są bardzo proste. Przede wszystkim należy posiadać aktywne konto użytkownika » w naszym serwisie.

Po zalogowaniu się » na nie i przejściu do gry - typować możesz mecze, które są podane na liście ».

W spotkaniach ligowych za wynik końcowy uznajemy ten po ostatnim gwizdku sędziego. W przypadku spotkań pucharowych przyjmujemy wynik po 90 minutach, ale gdy dochodzi do dogrywki, wynik w systemie zapisywany jest po niej, czyli po 120 minutach gry.

Za dokładne wytypowanie meczu (czyli "co do bramki") otrzymuje się 3 punkty, gdy trafi się zwycięzcę lub remis, ale niedokładnie, system przyzna 1 punkt.

Suma punktów tworzy ranking graczy, a na koniec zwycięzca otrzymuje atrakcyjną nagrodę, którą jest oryginalna piłkarska koszulka meczowa Wisły Kraków, wybrana z internetowego sklepu naszego klubu!

Zapraszamy więc do wspólnej rywalizacji i mamy nadzieję niezłej zabawy, która potrwa aż do końca rundy jesiennej!

Tutaj znajdziesz regulamin naszej gry »

UWAGA: aktualnie typować możecie te mecze polskich drużyn, występujących w rundach kwalifikacyjnych europejskich pucharów, których terminy są już ustalone (stąd też w tym momencie brak rewanżowej potyczki Lecha Poznań z macedońskim FK Pelister, co zostanie uzupełnione, gdy tylko ustalona zostanie dokładna data i godzina rozegrania tego meczu). Wkrótce dodamy także spotkania pierwszej kolejki ligowej Ekstraklasy.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


2    Komentarze:

GrzegorzS
No to sezon się zbliża wielkimi
krokami:-)

11            -1
cypioorek
pytanie techniczne
Czy istnieje możliwość podglądu wytypowanego wyniku meczu w czasie jego trwania ? Nie wiem jak innym ale mi brakuje tej opcji. Często wypełnia się wyniki z wyprzedzeniem aby nie opuścić kolejki i nie wszystkie wyniki się pamięta. Szczególnie pod koniec sezonu kiedy kilka spotkań rozgrywanych jest równocześnie. Myślę że poprawiłoby to atrakcyjność typera i zwiększyło emocje oglądania wytypowanych spotkań.

9            -1