Czwartek, 13 lipca 2017 r.

Wygraj koszulkę Wisły Kraków! Dołącz do wiślackiego typera!

Już jutro, tj. w piątek 14 lipca, startuje nowy sezon rozgrywek Ekstraklasy, a to oznacza dla nas nie tylko kolejne sportowe emocje, ale także dodatkową atrakcję na naszych łamach. Już tradycyjnie możecie bowiem wygrać oryginalną koszulkę piłkarską Wisły Kraków! A jak to zrobić? Wystarczy tylko dołączyć do trwającej już gry w "wiślackiego typera". No i go wygrać!

Zasady całej rywalizacji są bardzo proste. Przede wszystkim należy posiadać aktywne konto użytkownika » w naszym serwisie.

Po zalogowaniu się » na nie i przejściu do gry - typować możesz mecze, które są podane na liście ».

W spotkaniach ligowych za wynik końcowy uznajemy ten po ostatnim gwizdku sędziego. W przypadku spotkań pucharowych przyjmujemy wynik po 90 minutach, ale gdy dochodzi do dogrywki, wynik w systemie zapisywany jest po niej, czyli po 120 minutach gry.

Za dokładne wytypowanie meczu (czyli "co do bramki") otrzymuje się 3 punkty, gdy trafi się zwycięzcę lub remis, ale niedokładnie, system przyzna 1 punkt.

Suma punktów tworzy ranking graczy, a na koniec zwycięzca otrzymuje atrakcyjną nagrodę, którą jest oryginalna piłkarska koszulka meczowa Wisły Kraków, wybrana z internetowego sklepu naszego klubu!

Zapraszamy więc do wspólnej rywalizacji i mamy nadzieję niezłej zabawy, która potrwa aż do końca rundy jesiennej!

Tutaj znajdziesz regulamin naszej gry »


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


2    Komentarze:

wanilia
ok, dołączam
i już gonię czołówkę, 1 mecz 3pkt ;-)

8            -1
gamber
zabawa
Fajna zabawa i póki co to nieźle wygląda tabela z mojego punktu widzenia. Nie dużo zabrakło mi do poprawnego wytypowania meczy za które dostałem po 1 pkt. ;-)

7            -1