Środa, 9 sierpnia 2017 r.

Rafał Pietrzak: - Na pewno łatwo się nie poddam

- Myślę, że najważniejsze jest to, że wygraliśmy ten ciężki mecz. Byliśmy na to przygotowani, ale najważniejsze jest to, że przeszliśmy do kolejnej rundy - mówił wracający do gry w oficjalnym meczu Wisły Kraków, Rafał Pietrzak, który nie występował w oficjalnych spotkaniach "Białej Gwiazdy" od dziewięciu miesięcy. Spowodowane to było poważną kontuzją i późniejszą rehabilitacją.

- Byliśmy przygotowani na to, że jeśli damy pograć Wiśle Płock, to może być ciężko, bo mają spory potencjał. Sam znam trenera Brzęczka i wiem, że lubi kiedy jego drużyny grają w piłkę. Nie pozwala wybijać "po autach". Byliśmy na to przygotowani. Był to ciężki mecz, ale cieszymy się, że wygraliśmy - dodał obrońca Wisły.

- Po tylu miesiącach wróciłem do grania i mogę powiedzieć, że trochę się tego obawiałem, ale myślę, że pierwsza połowa pokazała, że wszystko jest OK. W drugiej było trochę odważniej. Najważniejsza jest dla mnie gra defensywna, jestem obrońcą i to z tego jestem rozliczany - mówił Pietrzak.

- Na pewno łatwo się nie poddam i będę dalej rywalizować o miejsce w pierwszej jedenastce. Przez te ostatnie miesiące pracowałem na to, żeby wrócić do gry. Na pewno zdaję sobie sprawę z tego, że Maciek Sadlok gra cały czas na lewej obronie i gra bardzo dobrze. Będzie ciężko wygryźć go ze składu, ale możliwe, że dałem sygnał trenerowi i będzie może jakaś zmiana - zastanawiał się obrońca.

- Nikogo przed meczem derbowym nie trzeba motywować. My damy z siebie 100%. Będziemy mieli za sobą cały stadion wspaniałych kibiców i myślę, że damy radę - zakończył Pietrzak.


 AG, KK

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


2    Komentarze:

~~~kazek
Nie był to dobry mecz Rafała
ale pierwsze koty za płoty. Po takiej kontuzji i tak długiej przerwie to byłoby wręcz dziwne, gdyby zagrał świetnie

20            -1
~~~Piki
Spicic
Był lepsza alternatywa dla sadloka

11            -9