Niedziela, 20 sierpnia 2017 r.

Kibice Lechii odwołali przyjazd do Krakowa

Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk opublikowało dziś komunikat, w którym poinformowało o odwołaniu swojego przyjazdu na mecz 7. kolejki ligowej bieżącego sezonu rozgrywek piłkarskiej Ekstraklasy, w którym "biało-zieloni" zmierzą się z krakowską Wisłą. Fani Lechii solidaryzują się bowiem z kibicami "Białej Gwiazdy", którzy decyzją Komisji Ligi po niedawnych derbach, nie będą mogli wejść na stadion.

Oto pełna treść komunikatu:

Pomimo planowanego najazdu na Reymonta 22 w Krakowie, który miał mieć miejsce w przyszłym tygodniu przy okazji meczu Wisła - Lechia, a na który mieliśmy się razem udać, informujemy, iż grupy kibicowskie Lechii Gdańsk oraz Śląska Wrocław wspólnie podjęły decyzję, iż nie pojedziemy na to spotkanie.

Decyzja spowodowana jest skandaliczną karą, jaką otrzymali kibice Wisły od Komisji Ligi. Ta, stosując odpowiedzialność zbiorową wykluczyła z meczu Wisła - Lechia KAŻDEGO kibica gospodarzy, który zasiadał w młynie na ostatnich derbach Krakowa. Nie możemy zaakceptować sytuacji, gdzie jedną decyzją uniemożliwia się zobaczenie meczu kilku tysiącom fanów. Kary zbiorowe w takim wydaniu to kolejny etap chorych fantazji Komisji Ligi. Przewodniczący tej komisji, Zbigniew Mrowiec już niejednokrotnie udowodnił, że ma problemy z logicznym myśleniem, dlatego podczas tego meczu będzie miał okazję w ciszy przemyśleć, ile warta jest polska liga bez fanatycznych trybun.

PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!

Fani Lechii Gdańsk i Śląska Wrocław

Źródło: lwypolnocy.pl


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


18    Komentarze:

~~~WislackiW islak
Brawo!
Szanuje! Ponad podziałami!

126            -19
Popey83
Nasze dawne zgody mają klasę
Pamiętam gdy w podobnej sytuacji (zamknięcie sektora C) do Krakowa przyjechali żabole ;/

71            -17
~~~Brat Wislak
Tym szacunku nie odkupi.
Jak dla mnie szkoda gdyz byla by to fajna okazja dla Wislakow gwizdajacych na uklad WRWE aby sie z Lechia fajnie pobawic, jak dla mnie lechia po obwachaniu sie slaska z lks,powinna im podziekowac za wspolprace tak jak zrobila to Wisla z jaga na ich koszt to tyle pozdrawiam.

41            -18
~~~Wisla będzie wielka
Brawo Lechia .
Solidarność kibicowska

47            -16
~~~maRcin
A moze inaczej ...
...po prostu ich piłkarze grają poniżej ich oczekiwań i w dupie mają tak długi wyjazd dla takich paprochow?!

46            -40
~~~Wwwwwwww
Obce kluby sie solidaryzuja z Wislą za tą skandaliczna karę
Jaką jest zastosowanie odpowiedzialnosci zbiorowej, a nasze pikniki uradowane ze 6 tys bogu ducha winnych kiboli dostalo zakaz. Swiat staje na głowie :-( Szacun Lechia!

42            -70
~~~mac
brak przyjazdy Lechii
powoduje brak kasy dla kluby z biletów...także nie wiem z czego się cieszyć? przez zachowanie paru geniuszy klub tarci. Możecie minusować ale takie jest prawda!

111            -28
~~~kibol z Reymonta
Szacun!!!
I to jest JEDNOŚĆ kibicowska bez względu na aktualnie panujące układy.Pewne rzeczy są ponad podziałami.

40            -32
~~~DAM TSW
...
Jak Skwk powiedziało że dopingu nie będzie to źli, wieszanie psów w komentarzach na maksa. Jak Lechia bojkotuje to jacy cacy i super. No brak mi słów na podejście niektórych z naszych kibiców...

42            -17
~~~Wisła_KTT
A my swoje...!
Brawo Lechio ! U mnie na ścianie dalej wisi szalik Lechii, a w sercu też zajmujecie odpowiednie miejsce. Tej zgody mi najbardziej było szkoda, bo zawsze planowałem jechać na mecz przyjaźni do Gdańska i się nie udało..

30            -17
~~~Wwwwwwww
@~~~mac
Nie! Klub traci przez debila z komisji ligi i ludzi ktorzy popieraja odpowiedzialnosc zbiorowa! PRECZ Z KOMUNĄ!!!!

32            -22
~~~Mruk
Logika myślenia.
Cytat: "Przewodniczący tej komisji (....) już niejednokrotnie udowodnił że ma problemy z logicznym myśleniem" .... to co w takim razie udowadniają i z czym mają problemy odpowiedzialni za zajścia i zmuszanie tejże komisji do działania , myślę na pewno że nie z myśleniem a już z logiką to też nie ma nic wspólnego.

32            -19
fsg369
Szacunek!
Pełen szacun dla Lechii i Śląska! To się nazywa mieć klasę!

31            -30
~~~Wisla będzie wielka
@~~~Brat Wislak
Z lks em. To Lechia Gdańsk ma dobre kontakty .

14            -8
RomTSW
Komisja Ligi będzie pod wrażeniem!
...jak Państwo Islamskie po marszu milczenia w Brukseli. Swoją drogą, jak wiele musiało się zmienić, żeby wszystko zostało po staremu. Na meczach z Lechią w czasie "przyjaźni" był pseudo-doping, i jak jest kosa z Lechią będziemy grali bez dopingu.:lol:

33            -8
~~~kibictsw
Ale sam mecz
Się odbędzie...

24            -3
GrzegorzS
Na ten moment szykuje się frekwencja rzędu
9000 widzów to z tytułu na wiadome problemy będzie całkiem przyzwoity wynik. Klub udostępnił na mecz tylko 13 617 biletów + skay boksy i sektory Vip. Jeśli by dziś Wisła wygrała na wyjeździe to może dojedziemy do 10 000 widzów. Naprawdę szkoda głupiej oprawy, ciekawe czy twórca pomysłu teraz cieszy się że zabrał klubowi kilkaset tysięcy złotych. Zabawne jest ez owbinianie Komisji Liegii akurat za nałożone sankcje. Zabawny sposób myślenia. I jeszcze ten passus o zbiorowej odpowiedzialności. I to niby solidaryzowanie sie ponad podziałami. Może by tak z imienia i nazwiska ujawnić pomysłodawcę oprawy n aderbach, by kazdy mu mógł pogratulowac sukcesu jaki osiągnął. Bo jak rozumiem w pojęciu SKWK ta oprawa to był skucjes marketingowy i wybitne osiągnięcie promowania. Może trochę odwagi twórco dzieła. jak byś tak jeden z drugim miał ciut więcej odwagi to podał bys dane został bys skzany dostał bys zakaz i nie było by sankcji. Może by tak zgłosili się Ci, którzy w tym wzięli udział zagrali w otwarte karty i poddali się karze. Towówczas świadczyło by o odawdze cywilnej. I Komisja ukarała by osoby odpowiedzialne. A tak zrobiła to co musiała. I jeszcze jedno jeśli jak rozumiem SKWK poczuwa się do odpowiedzialności za oprawę i wydaje jakies polecenia co do dopingu czy jego braku to może najwyższa pora by Komisja Ligi wyciągnęła wnioski i pozwała SKWK jako organizację za straty wizerunkowe. SKWK wydaje oświadczenia te środowiska decyzyjne podejmują decyzje najuzsza pora sięgnąc po sankcje wobec nich..

26            -5
~~~~~art
~~na szkode Wisły
Wszystkie te działania, komisji ligi , w konsekwencji SKWK, kibiców Lechii, powodują, że w kasie naszego klubu, z tego meczu, jest mniej pieniędzy. Czyli kto tu się z kim solidaryzuje , "kibice" z Klubem czy kibice z komisją ligi - taki paradoks. Do zobaczenia na meczu.

21            -3