Piątek, 8 września 2017 r.

Leszek Ojrzyński: - Ważny jest efekt końcowy

- Nie weszliśmy może w ten mecz zbyt dobrze, czasami tak bywa, bo ciężko jest grać przez 90 minut, choć tych przestojów mieliśmy więcej, ale ważny jest efekt końcowy. Większość fachowców skazywała nas na to, że będziemy się bić o utrzymanie i dalej o to walczymy, ale całe szczęście mamy już 10 punktów i z tego się cieszymy. Graliśmy dziś z trudnym zespołem, graliśmy o przełamanie i to chłopcy zrobili. Gratulacje dla nich - powiedział po meczu Arki z Wisłą, trener zespołu z Gdyni, Leszek Ojrzyński.

- To jest bardzo dobre wyczucie Siemaszki. Też wiadomo, że Adam Marciniak się popisał. Podobną bramkę mieliśmy w finale Pucharu Polski z Lechem Poznań - mówił o wyrównującym golu dla swojego zespołu trener Arki.

Źródło: Canal+ Sport


 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

~~~Tylko WISŁA
Trenerze
Zapraszamy do Wisły !! Taki trener jak Pan który zawodników, odpowiednio ich motywując i ustawiając pod nich taktykę robi drużynę. Dla takiego trenera jak Pan zawodnicy gryzą trawę i wiedzą co mają robić na boisku. A nasz "wesołek" pieeeeprzy że mecz ułożył się nie po naszej myśli !! Tak panie trenejro moglismy strzelić bramkę w 2 minucie !! Obłęd jakiś co ten Kiko gada ... tyle w temacie !!

13            -29
~~~567
@~~~Tylko WISŁA
Zobaczymy za tydzień na Wisłę nie za mocną się spieli , a potem przyjdzie dołek i dostaną becki , a taktyka Kiko z 3 stoperami do gry z ogórami wzięła w łeb ☺

6            -3
~~~Tylko WISŁA
@~~~567
Co ty pitolisz. To jedna z najlepiej poukładanych drużyn w naszej lidze. Pokazali to w Pucharach i nie raz w lidze. Jedynie czego nie mają to wykonawców tej taktyki bo po prostu słabi zawodnicy. My mamy zawodników a nie mamy trenera i to jest problem.

6            -7
~~~567
@~~~Tylko WISŁA
W 3 meczu pucharowym w przypadku awansu graliby chyba juniorami bo za dużo kartek mieli na koncie , co Polsce nazywa się ambicją to w innych ligach zwykła młócka i rąbanka , Carlitos chyba nawet w 3 lidze hiszpańskiej nie był tak skopany , no ale np taki Pazdan za chamskie wejścia w ekstraklasie jest rozgrzeszony przez pseudoexpertów ,,on już tak ma`` niestety UEFA widocznie nie rozumiała tego , że on już tak ma i zaliczył czerwień .☺ Zresztą drużyny Ojżyńskiego tak już mają wpojone , że koszą wszystko co się porusza , i im to uchodzi . Najgorsze że Wiślacy przy takich wejściach kończyli by mecz w 8 , im to nie uchodzi na sucho sytuacja Głowackiego .:-)

6            -1