Piątek, 6 października 2017 r.

Remis młodzieżówki bez wiślaka w składzie

Powołany na mecz eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Europy z Finlandią zawodnik Wisły Kraków, Jakub Bartosz, nie wystąpił w tym spotkaniu. Bez wiślaka nasza młodzieżówka zremisowała 3-3.

Polska (U-21) - Finlandia (U-21) 3-3 (1-1)

1-0 Dawid Kownacki (7.)
1-1 Sebastian Dahlström (8.)
1-2 Kaan Kairinen (61.)
2-2 Paweł Tomczyk (69.)
3-2 Dawid Kownacki (71. k.)
3-3 Fredrik Jensen (76.)

Polska (U-21): Bartłomiej Drągowski - Mateusz Wieteska (46. Konrad Michalak), Jan Bednarek, Paweł Bochniewicz - Paweł Stolarski, Jakub Piotrowski (59. Paweł Tomczyk), Szymon Żurkowski, Sebastian Szymański, Bartosz Kapustka (78. Karol Świderski), Robert Gumny - Dawid Kownacki.

Okazję do kolejnego występu Bartosz być może otrzyma 10 października, kiedy to nasza młodzieżówka zmierzy się w Gargždai z Litwą.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

~~~WisłaNaZa wsze
Bartek Kapustka
ten chłopak to przesadził, jak już chciał do Niemiec to do 2 Bundesligi. Na przykład taki Radek Murawski, kilka ładnych sezonów w Piaście, lider drużyny, odszedł do Palermo (Serie B). Bardzo mądrze, z spadkowicza zawsze kilku lepszych odchodzi. Murawski regularnie gra. Być może sezon, dwa, trzy i Palermo wywalczy awans. Kto wie czy za kilka lat nie będzie biegał w Serie A jak Kamil Glik swego czasu. To jest droga którą trzeba iść. Kamiński wiele lat w topowym klubie Ekstraklasy, poszedł do 2 Bundesligi. Tak trzeba robić.

5            -14
~~~tss
A co nas jakiś Kapustka obchodzi
Zagrał parę dobrych meczy i zrobili z niego gwiazdora na siłę. Nie rozumiem jak mogli go wziąć na Me. Podobna sytuacja jak ze Stebleckim. Wróci z podkulonym ogonem zaraz do sąsiadki

26            -1
~~~WisłaNaZa wsze
tss
to jest artykuł o U-21. Jak cie nie obchodzi to nie czytaj.

2            -16
~~~tss
WisłaNaZawsze
To jest strona wiślacka, a artykuł dotyczy wiślaka grającego w U-21 więc pisz o tym, a nie o formie byłego piłkarza sąsiadki i o drodze jaką powinien obrać w swojej karierze. ;-)

16            -2
~~~WisłaNaZa wsze
tss
wybacz ale pisze co chce. Nie podoba się to nie czytaj.

2            -12
~~~WisłaNaZa wsze
tss
Różnimy się po prostu i tyle. Dla mnie to młody fajny chłopak, który w przyszłości powinien reprezentować barwy mojej ojczyzny, ale obrał złą ścieżkę kariery, a dla Cb to tylko były piłkarz sąsiadki. Smutne to, dopóki nie zmieni się nasza mentalność nigdy nie będziemy na szczycie w piłce reprezentacyjnej. Pozdrawiam.

5            -12
~~~tss
WisłaNaZawsze
żeby ocenić czy mi się podoba komentarz to muszę go wcześniej przeczytać nie sądzisz?:rotfl:

3            -2
~~~WisłaNaZa wsze
tss
masz w tytule jak byk napisane "Bartek Kapustka". Nie wiem po co czytałeś mój komentarz skoro masz tego piłkarza gdzieś. No chyba że tytuł czytasz na końcu.

5            -3
~~~tss
WisłaNaZawsze
Myślałem że się przedstawiłeś na wstępie - bo to jeden Kapustka na świecie?hahaha

3            -3