Środa, 25 października 2017 r.

10 tysięcy złotych kary dla Wisły po meczu z Legią

Za zachowanie kibiców, podczas meczu 13. kolejki Ekstraklasy z Legią Warszawa, Komisja Ligi nałożyła na Wisłę Kraków karę w wysokości 10 tysięcy złotych.

Źródło: Ekstraklasa SA, 90minut.pl


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


22    Komentarze:

~~~Zet
Jełopy
z C powinni je zapłacić za rzucanie w zawodników Legii.

87            -71
SMOK
Nie kibiców
tylko idiotycznych kiboli, chamów bez rozumu.

76            -66
~~~kibol_lud ojad
Krótko
Uprzedzając niektóre durne komentarze - odpowiadam. Tak, było warto.

82            -130
~~~Tylko Wisła
....
A co tam :D Mamy dużo kasy stać nas :rotfl:

68            -28
~~~Uber
do ~~~kibol_ludojad
Taa warto było o nie wykładasz kasy z własnej kieszeni. Wydawać nie swoją kasę jest łatwo. Raz by te bezmózgie yeti zapłaciliby z własnej kieszeni to może by zrozumieli.

59            -20
~~~tss
Przecież kibole rządzą klubem
więc wydają jak chcą. O co wam chodzi. Po za tym kara była pewnie nie tylko za race ale pewnie za obrażanie Mączyńskiego, a to robiła większa część stadionu nie tylko C. Ale co tam trzeba mącić skłócać i dzielić- taki urok komentarzy na tym forum ;)

30            -33
~~~Rudy Prezes
Przedmioty leciały ze skrajnej części sektora C, a więc
rzucała hołota, która na R22 pokazuje się 2 razy w sezonie. Na pasiaste damy i na legię. Stali bywalcy zajmują centralne miejsce na trybunie C. Proponuje zakaz stadionowy dla tych januszów na 10 najbliższych sezonów.

33            -16
~~~Jimmi
Do Zet
Przecież to 10k kary jest za odpale race a nie rzucane papierki z trybun...

21            -3
~~~kibol z Reymonta
Nie ma to jak być.....
Januszem.33tys. widzow,wplywy ponad 1mln. zł a ci płaczą o marne 10tys.Oby kazdy mecz na Reymonta tak wygladał jak mecz z Cwelką.

30            -45
~~~Ted
Takich rzeczy się nie robi.
Chciałby ktoś, żeby w Warszawie obrzucali tak Carlitosa czy Sadloka? Normalni ludzie, którzy zarabiają na życie grając w piłkę. Nie powinno się tak robić, a już tym bardziej jeśli ktoś z kibiców uważa się za chrześcijanina. :-) No i zawsze klub traci na finansach.

43            -18
~~~JżS
Było warto , a C zapłaci
jak zawsze , nie bójcie się , z A też leciało na judasza jak schodził do szatni .... Który raz w ty sezonie byliście na meczu czy też z przed tv kibicowaliście że macie prawo się udzielać ??

21            -41
TTT
Kara
To oni nie wiedzieli że rzucają w zawodników Legii ? Gdyby rzucali w Piasta lub jakąs Pogoń pewnie by kary nie było. Noooo ale jak tu wcześniej kolega napisał - Było warto . Jak było warto to teraz zapłać te 10tys.

21            -17
~~~Rozpierdu cha2017
Nie mam nic przeciwko
Jeśli tylko skwk pokrywa to OK :) monczynskiemu się nalezało, race są same w sobie ładne... a na takim meczu siedzieć jak trusie to wstyd. Z drugiej strony skoro komplet ludzi przychodzi, płaci, dopinguje, a piłkarze nie potrafią się dostosować to może warto te 10tys. wysupłać ze zrzutki w szatni lub obciąć im premie za to, że osłabł ich zapał w graniu najważniejszego meczu bo grali na pół gwizdka!! Dlatego Pani Marzeno do dzieła wstrząsnąć tą bandą leni i miernym taktykiem Kiko, bo od kibiców wymaga się przyjścia i kupowania a od piłkarzy to już grania nie wymagamy"????????

17            -14
~~~Name
Akurat raz przyznam że było warto finansowo
10 tys złotych to przychód z 200 biletów. A nie ukrywajmy, że w tym wyjątkowym przypadku więcej niż 200 kibiców przyszło specjalnie licząc na ostrość dopingu. Tak więc nawet ekonomicznie się mega opłacało :)

27            -20
~~~Logiczny
Do pikników
Gdyby nie kibice z sektora C stadion Wisły byłby teatrem bez opraw i bez dopingu. Sektor C to koloryt tego stadionu i szanujcie troche najzagorzalszych kibiców, a nie ciągłe hejty. Co zrobiliście dla super atmosferyn stadionie co? Słucham.

25            -47
~~~Kasandra
Refleksja
Nie mogę pojąć, jak można, mając pełny stadion z ległą, tak koncertowo spartolić doping. Tak trudno poprowadzić rytmiczny doping? bez przerw, bez długaśnych instrukcji, bez pogrzebowych przyśpiewek, bez tych przedpotopowych ballad? Żenuła:-(

45            -15
SMOK
@~~~kibol zReymonta
Ale tak każdy mecz nie wygląda bo po waszych bojkotach za łysego ludzie nadal w strachu.

18            -8
~~~kol
jakim trzeba by"c" idiotą
żeby z premedytacją narażać Klub na straty finansowe

31            -15
~~~Zoltan10
Dlatego....
Właśnie dla tego nigdy już nie dam na oprawę dopóki Ci pseudo kibice będą chodzili na mecze.

20            -16
~~~ZKS
@~~~Kasandra
Cóż. Trudno się z tobą nie zgodzić. Blisko 90% dopingu to jazda po Moneyczyńskim. Wiedziałem, że mu się oberwie ale miałem nadzieję, ze na początku dostanie "wiąchę", później tylko gwizdy i ewentualnie na odchodne jeszcze coś a tak to doping będzie dla Wisły. Myliłem się. Szkoda bo dzieci musiały tego czegoś słuchać a ja jako rodzic nie bardzo wiedziałem co robić. W każdym meczu leci jakaś "klątwa" i nie mam z tym problemu, jakoś to przechodzi niezauważone. No ale na 7egłej to już chyba było tego za dużo.

23            -16
SMOK
@~~~kol
Trzeba być takim, gdzie papieros i puszka piwa w ręce to atrybuty dorosłości.

5            -4
~~~JżS
mówić do dupy to cię obsra
jesteście stadem baranów !! Wszystkie kary płaci skwk już było dawno mówione , zrozumcie to wreszcie że klub nie dokłada nawet złotówki !!!

12            -11