Wtorek, 31 października 2017 r.

Jakub Bartosz powołany do kadry młodzieżowej Polski

Obrońca krakowskiej Wisły, Jakub Bartosz, otrzymał powołanie do młodzieżowej reprezentacji Polski, która rozegra w listopadzie mecze eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Europy z Wyspami Owczymi oraz z Danią.

Z Wyspami Owczymi młodzi Polacy zagrają 10 listopada, o godzinie 17:45, w Thorshavn.

Spotkanie z Duńczykami odbędzie się 14 listopada, o godzinie 18:00, w Gdyni.

Źródło: PZPN


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


15    Komentarze:

~~~goal
Prawidłowość o niego jest taka.
Gra w klubie, gra w reprezentacji. Nie gra w klubie, siedzi na ławce w reprezentacji. Na cały mecz jeszcze jest za słaby, ale jako joker, bije na głowę Hiszpanów i wszystkich pozostałych, razem wziętych.

53            -4
~~~Chet
Bartosz - Kadra
Dziwnie to mi wyglada zawodnik niby za slaby do druzyny klubowej ,a dobry na kadre Poplski ?

43            -2
donkonrado
Dać mu chociaż kilka meczow z ławki!
Sprzydalby się Kuba w formie na prawej pomocy. Mam nadzieje ze w końcu dostanie chociaż pół godziny zamiast Ze Manuela i odpali kilka akcji.

47            -3
~~~kiki
bartosz
powinien zmieniać częściej Bogusia,widzę go na tej pozycji bo ma ciąg na bramkę

45            -5
TTT
Zapier...
Prawda taka że Bartosz daje z siebie maxa i z przodu i z tyłu. Zapiernicza tam i z powrotem przez co niestety brakuje mu trochę sił. Zapewne gdyby miał więcej minut potrafił by to lepiej rozłożyć wysiłkowo. A tak wchodzi z ławki i zasuwa aż miło. Nie rozumiem Ramireza z tymi jego decyzjami. Ile meczy dobrych mu dał Kuba a ile jakiś Perez lub ZeManuel ?

25            -5
mackub
gość na końcówki
I nic więcej. To nie jest grajek na Wisłę. Gdy miał okazję grać od początku to nigdy nic nie pokazał. Poza bieganiem jak opętany do przodu i zwodu w jedną stronę niestety niczym nie zaskakuje na plus. O grze obronnej z litości nie wspomnę, wystarczy przypomnieć sobie mecz w Szczecinie. Jeśli takich gości powołują do reprezentacji to widzę nad nią czarne chmury. Ale jeśli się tam wypromuje to super-wtedy sprzedać go natychmiast i się nie targować

18            -24
~~~com
reprezentacja
Spójrzcie na to, że w reprezentacji, jak gra to jednak na prawej obronie. Może warto spróbować ponownie przesunąć Kubę na obronę. Ma dobrą wydolność, szybkość i serce do walki. Grać w obronie też umie, ale musi poprawić ustawanie.

21            -2
Jazz
Bartosz
A ja pamiętam kilka fajnych meczów Kuby na prawej obronie jeszcze w poprzednich sezonach. Dopiero po katastrofalnym meczu w Szczecinie nagle wszyscy stwierdzili, że nie nadaje się na obrońcę, ale w tamtym meczu przede wszystkim taktyka była do d... bo cała obrona byłą źle ustawiona i tyle. Kuba momentami grał sam na dwóch rywali i gubił się po prostu. Po tym meczu jakby stracił pewność siebie, może zabrakło mu wsparcia? Moim zdaniem jako skrzydłowy nie gra tak efektywnie jak dawniej kiedy wchodził na zmiany jako ofensywnie usposobiony boczny obrońca. U nas to się częśto po jednym czy dwóch słabszych mecze fajnie skreśla młodego piłkarza, a potem biadolenie, że trenerzy nie stawiają na młodych. Tak było z Chrapkiem, którego ciągle krytykowano, że to poziom 3 ligi i nic więcej a zaraz potem był jedyną nadzieją na transfer za dobre pieniądze.

15            -7
stary wiślak
Kuba jest za słaby na pierwszy skład.
Ale jako zmiennik jest lepszy od połowy nowozakontraktowanych zagranicznych graczy. Kilka razy sprawdził się doskonale w roli zmiennika.

19            -11
kibic 357
Jakub
Czasem " jeździec bez głowy" idzie na przebój , lecz nic nie widzi - głowa spuszona na dół. Ma problemy w grze obronnej i w tym aspekcie daleko mu do Arsenicia. Należy jednak podkreślić jego szybkość , zadziorność i przebojowość , która należycie wykorzystana może dawać wiele drużynie. Nie jest zawodnikiem na cały mecz.

13            -3
TTT
do mackub
Pieprznij się w łeb. Jeśli ty oceniasz gracza po jednym mecz który zobaczyłeś w Szczecinie to gratuluje podejścia. Może Jakub popełnił kilka błędów ale tego że w pomocy po jego stronie zagrał Krzysiek Drzazga który pierwszy raz miał tam okazję sie pokazać nie śmiesz już dodać. Ja natomiast pamiętam pierwszy mecz Kuby kiedy wszedł na obronę w meczu z Legią i śmiem twierdzić że był najlepszy z naszej defensywy. Jeśli nie bedzie dostawać szans to będzie tylko chłopakiem na kilka minut. W mojej opinii jest w nim potencjał .

16            -5
~~~Ankwist
Do TTT
Przecież kuba dostawał więcej szans niż tylko w Szczecinie i to od 1 min i niestety. Grał kompletne zero i to w bo daj 4 meczach ekstraklasy nie mówiąc o sparingach , szans dostaje dużo ale jak narazie wypada dobrze tylko jako zmiennik , ale podkreślam że i tak 100% lepszy niż ze manuel .

11            -5
mackub
do TTT
Te kilka błędów to jeśli dobrze pamiętam były ze 3 bramki w plecy, drugie 3 dołożył Mójta. Przypomnij sobie pierwsze mecze Czekaja i Bruda jacy byliśmy zachwyceni ich grą, tak samo jak Bartoszem. I co? Nikt o nich nie pamięta. Za chwilę zapomnimy także o Bartoszu. To nie jest poziom gościa dla nas, niezależnie jak byśmy grali. Zero kreatywności, dryblingu, przeglądu pola. Jedynie zapieprz do przodu i zwód w jedną stronę, z głową w dół. Owszem na zmianę na podmęczonego przeciwnika się nadaje. I tyle. Zgadzam się , że ma potencjał - na rezerwowego i to w zespole z dolnej ósemki a nie u nas. Co potrafi grać w pierwszym składzie pokazał nie tylko w Szczecinie, szans miał sporo. Sprzedałbym przy pierwszej lepszej okazji

9            -7
~~~Pablitos8 4
Kuba
Kuba powinien iść na wypożyczenie np. do Niecieczy, gdzie mógłby grać regularnie. Brakuje mu ogrania. Z tym Ze Manuelem, Perezem i Imazem to jest dziwna sprawa. Mają dużo lepsze CV niż Carlitos czy Basha a grają beznadziejnie. Myślę że po przepracowaniu okresu przygotowawczego bedą grali dużo lepiej niż obecnie.

16            -5
~~~kazek
A moim zdaniem żaden z niego prawy obrońca
Za to ma zadatki na dobrego skrzydłowego. W tym momencie dawałby więcej drużynie niż Ze czy Imaz

4            -1