Poniedziałek, 29 stycznia 2018 r.

Jakub Bartosz już strzela dla Sandecji

Wypożyczony na najbliższe pół roku do Sandecji Nowy Sącz obrońca krakowskiej Wisły, Jakub Bartosz, już w swoim drugim towarzyskim występie w nowych barwach, wpisał się na listę strzelców. W debiutanckim meczu, przeciwko FK Mariupol (1-1), kiedy to zagrał przez ostatnie 30 minut, jeszcze mu się to nie udało, ale w dzisiejszym spotkaniu, z Dinamo Tbilisi, kiedy to wyszedł w podstawowym składzie nowosądeczan, już tak.

W meczu z Gruzinami Bartosz grał do 60. minuty i na listę strzelców wpisał się w minucie 53.

Całe zawody zakończyły się porażką Sandecji 1-2.

Źródło: Sandecja Nowy Sącz


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


11    Komentarze:

nowy00
Bartosz all right ;-0
No i to się nazywa wejście do nowej drużyny!

45            -3
~~~goal
Walcz Jakub!
Ogrywaj się i wracaj jako solidny, ekstraklasowy piłkarz, z wiślackim charakterem.

70            -4
~~~qazimierz
do goal
Solidny? Ten chłopak ma zadatki na gwiazdę ekstraklasy, a nawet perspektywy na fajną karierę zagranicą. Wchodząc u nas z ławki, prawie zawsze coś wnosił do zespołu. Potencjał jest. Potrzeba ogrania.

37            -35
~~~Badacz
Goal
Przepraszam-miał być plus! Palce za grube i nie trafiłem w to co trzeba;-)

23            -2
pawelek1510
Badacz
Brak włosów i kłopot z trafieniem ;)

6            -17
~~~maik
Efekt
..... przygotowań u Carillo ;-)

6            -9
~~~Maxel
@~~~qazimierz Chyba Cię trochę poniosło
A nawet bardzo. Na 1 skład Wisły jest za słaby A Ty mu wróżysz już karierę za granicą. Technicznie wygląda słabo, po za szybkością i to tylko na jedną połowę nie pokazał do tej pory nic. Już Wojtkowski wygląda zdecydowanie lepiej.

20            -7
~~~Wiślak
Wiślak
szkoda że Wisła się go pozbyła za szybko trzeba było mu dać więcej szans na granie i to podstawowym składzie i wtedy poczekać na efekty i może by coś było a jak nie to wtedy go wypożyczyć tak samo trzeba było zrobić z Drzazgą Wisła robi błąd że nie daje szans młodym i się ich za szybko pozbywa :-( :-(

8            -11
WIŚLAK
@~~~Maxel@~~~Maxel
Expert kanapowy odezwał się:lol:

3            -9
~~~Bbbb
Kuba Bartosz
Powinien przenieść się do Górnik Zabrze bo tam stawiają na młodych którzy walczą a nie spacerują po boisku i tego są efekty Kuba który grał niewiele i strzela więcej bramek niż napastnik nie nadaje się do Wisły to ten co tak pisze to się zna na piłce jak na baranach ,pisząc że mu brakuje sił dlatego że dużo biega to może powinienem więcej spacerować i uciekać od piłki wtedy może byłby dobrym zawodnikiem Zastanawiam się jak można gnoic swoich wychowanków . Nb. . :-( :-(

4            -16
szczebelek
Wypożyczenie to nie sprzedaż lub wysyłka na Sybir..
Nikt na nim krzyżyka nie postawił, ale ze względu na to, że obecnie jego rozwój mógłby stanąć w miejscu z powodu ilości minut podobnej do tej z jesieni, to lepiej go wypożyczyć i sprawdzić czy gdzie indziej może sprostać ekstraklasowym trudom. Przypadku Drzazgi nie da się porównać, bo miał rok do wykazania się i nie odpalił w 2016 tego nie zrobił również w 2017 roku na poziomie I ligi, więc jak nie strzela tam to we Wiśle na pewno by miał 15 goli... Urygi i Żemły czy Kujawy też szybko się pozbyliśmy... Jedyny coś grający to Stolarski, ale to zrezygnował sam. Bartosz ma jakiś potencjał i jeśli go pokaże w Sandecji to możliwe, że zostanie na lata po powrocie jak Boguski z Bełchatowa za czasów Skorzy.

6            -4