Czwartek, 8 lutego 2018 r.

Ekstraklasa wznawia rozgrywki! My wznawiamy Wiślackiego Typera!

Już jutro, tj. 9 lutego, mecz Wisły Płock z Górnikiem Zabrze zainauguruje wiosenną część bieżącego sezonu Ekstraklasy. A to oznacza, że na naszych łamach rozpocznie się kolejna edycja "Wiślackiego Typera" - Wiosna 2018! Chętnych zapraszamy do gry, tym bardziej, że zwycięzca otrzyma ufundowaną przez nasz serwis - oryginalną koszulkę piłkarską "Białej Gwiazdy"! Gdy zaś już jesteśmy przy grach internetowych - zapraszamy również wszystkich chętnych, aby dołączyli do naszej ligi w "Fantasy Ekstraklasa" - kod do niej to: 3028ee22.

Wracając jednak do typera, to zasady gry w niego są bardzo proste. Przede wszystkim należy posiadać aktywne konto użytkownika » w naszym serwisie.

Po zalogowaniu się » na nie i przejściu do gry - typować możesz mecze, które są podane na liście ».

W spotkaniach ligowych za wynik końcowy uznajemy ten po ostatnim gwizdku sędziego. W przypadku spotkań pucharowych przyjmujemy wynik po 90 minutach, ale gdy dochodzi do dogrywki, wynik w systemie zapisywany jest po niej, czyli po 120 minutach gry.

Za dokładne wytypowanie meczu (czyli "co do bramki") otrzymuje się 3 punkty, gdy trafi się zwycięzcę lub remis, ale niedokładnie, system przyzna 1 punkt.

Suma punktów tworzy ranking graczy, a na koniec zwycięzca otrzymuje atrakcyjną nagrodę, którą jest oryginalna piłkarska koszulka meczowa Wisły Kraków, wybrana z internetowego sklepu naszego klubu!

Zapraszamy więc do wspólnej rywalizacji i mamy nadzieję niezłej zabawy, która potrwa aż do końca sezonu ligowego 2017/2018!

Uwaga: tutaj » znajdziesz regulamin naszej gry.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

~~~bane1979
W tym roku rozwale wszystkich ;)
...moze jakis prywatny zakladzik kto bedzie Wyzej w tabeli ? :)

11            -5
wilkrobert13 2
wygram ja!
Bane.Chociaż pewnie nie zawsze Wisełka mi wejdzie bo zawsze u mnie wygrywa.Powodzenia.;-)

9            -3
~~~Sektor 10
Nareszcie rusza najlepsza ekstraklasa swiata.
Zyczę wszystkim niezapomnianych chwil na R22 Mam jedno marzenie ze moze nasza 9-tka Bogula zaskoczy jak Stefanek Hula.Do zobaczenia na R22.

11            -1